reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Zaza, udanej imprezki! :tak:

Aylin, no i jak tam tort?

Dzieciaki drzemkują, a my jemy obiad - dzis zielone curry z kurczakiem (mniam!) i zaraz będę szukała jakiegos fajnego placu zabaw w wawie :)

A ja znowu znudzona robieniem tych samych obiadów...
Dajcie znac co przygotowujecie na dzis/jutro :tak: moze sie zainspiruję :-)
 
reklama
hej dziołszki



Kuźwa ja chora jak byk jak zawsze po uruchomieniu pierwszej klimy w aucie, ledwo żyję, a taka pogoda :-:)-:)-(, mała chyba się rozchoruje, a ja durna nalałam jej jeszcze dziś wody do basenu i się taplała, a teraz ma 37,8 :-:)-:)-(


kasiek my jeszcze nigdy nie robiłyśmy badań małej to wasza pediatra tak każe te badania robić ???

Sunshine z tymi robakami to się śmiałam oczywiście, ale mam czarny dywan to możesz sobie wyobrazić jak on wygląda po 2 dniach jak się nie sprząta

asik takie używane rowery jak ja chcę to stoją za około 400-500 zł

Aga a co w tym dziwnego że Antoś ma wózek dla lalek, ja mojej ciągle auta kupuję, zresztą sama widziałaś czym moja mała się najlepiej bawi

aronia u nas jest 10 tys mieszkańców, a ten plac zabaw składa się z jednej zjeżdżalni, 3 bujaków, huśtawki w tym jedna dla malutkich dzieci i 2 dla większych, karuzeli i piaskownicy i i są 2 szt huśtawki wagowe te poziome nie wiem jak one się fachowo nazywają

Aylin zapewne tort będzie wyśmienity :-):-)
 
agaundpestka - e tam e tam, chcialabys przy ponad 30st kisic sie w dzikich tlumach na Kreutzbergu :-pZebys Ty za jeziorem Schlachtensee tesknila to co innego, to bym zrozumiala ;-)
Aronia nawet nie wiesz jak o tym marze :D może być i 35st :) są sposoby na ochłodzenie się :)
DSC_0008 (2).jpgoglądnełam właśnie zdjęcia które robiłam w 2011r i jeszcze bardziej tesknieeeeeeeeee :(


Hateszept ksiezniczka ma już 7miesięcy <szok> :)

Alijenka A ma zielnoe gile :/ i złą byłam na kumpele, bo byłam u niej w środę jej synek niby ma katar alergiczny, a ona do mnie w pewnym momencie mówi, ale mu zielony katar leci :/ no a jutro chrzciny i roczek mamy :/

My dziś od 10-20tej na dziełce spędziliśmy :) gdybym mogła to bym tam zamieszkała :)
 

Załączniki

  • DSC_0008 (2).jpg
    DSC_0008 (2).jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 32
Hej
My mamy gosci, dziadkow jednych i drugich, prezenty jutro:) dzis tata zabral synka na pokaz monster trucks i super podjarani wrocili obydwaj, tylko podobno strasznie glosno i m musial mlodemu uszy zatykac caly czas:) ja tymczasem z frankiem przy cycku na kanapie spedzilam pol dnia:/

A no i standardowo wqrw na tescia bo ja biore franka do karmie ia a ten stanal nad nami i sie gapi jak wyciagam cycka no myslalam ze padne!!!!!! Ale juz wiedzialam ze takie akcje beda i wzielam szal zapobiegawczo wiec ostentacyjnie ten szal zarzucilam na nas, westchnelam i tesciowa chyba zczaila bo wezwala go do stolu. Ja pier.... Nienawidze takich akcji zero wyczucia!!!! Teraz juz albo ide karmic do sypialni albo chusta nas zakrywam, nie bedzie obcy facet mi w cycki zagladal burak jeden
 
Josie lacze sie w bolu moj tez tak ma ... akurat chce sie bawic z mala jak ja ja karmie hehe :p tylko ze ja juz sposobem sie nauczylam karmic zeby nic nie bylo widac :D

Aga zdrowka dla Antosia ... mam nadzieje ze ta zielen z kataru zniknie... ja z automatu rezygnuje ze spotkan gdzie sa male dzieci bo i Nikos i Sarcia maja katar :| a rodzice jtorzy robia ze nie informuja sa nie fair

Alijenka czasem nie przewidzisz co moze byc .. nie ma co obwiniac
 
Ostatnia edycja:
ej, pelnia lata a Wy chorujecie? Szybko zdrowiec! :-)

agaundpestka
- a latem 2010 bylas w Bln? Troche by Ci pamiec odswiezyc :-p Przez bite 10 dni temperatura dochodzila do 39st w cieniu, srednia wynosila 37. Ani jednego obloczka ani najlzejszego powiewu wiatru. Najgoretsze lato jakiego doswiadczylam do tej pory. W naszej pipidowie bylo ciezko. Z domu wychodzilam tylko rano i wieczorem i tylko w cien (las, jezioro), okna wzsytkie (w nadziei na przeciag, ktorego nie bylo) pootwierane noca, w dzien szczelnie zamkniete, zaslony zaciagniete, rolety spuszczone. No ale musialam pojechac do pracy. Dostalam zlecenie wlasnie w okolicach Bramy Slaskiej. Buoah! Tam bylo GORACO. Wracajac o 21 nie bylo zadnej ulgi. Kiedy u nas bylo juz przyjemnie, tam beton i asfalt oddawaly goraco i bylo nadal +35! :szok: W taka temperature to mozna tylko w wodzie siedziec ;-)

A jesli o wspomnieniach mowa to mam dla Ciebie fotke (na jej temat napisze Ci w pw):

P1110047.jpg
 

Załączniki

  • P1110047.jpg
    P1110047.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 66
Jasiu, Martynko wszystkiego najlepszego :-D:-D
tort.JPG


Aga my obie mamy zielone gile :-:)-( i dziś na razie nie byłyśmy na dworze, wyjdę z nią później jak nie będzie już takiego słońca aby ten katar ropny nie poszedł na coś innego, a ja do tego zawalona krtań jak zawsze :-:)-:)-(
 
reklama
Do góry