reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Munka a jakie maz te buty? Ja buty wysylam ostatnio jako mini paczkę. Za 8.5 z koperta usztywniana i ubezpieczona do 1000 zl. Poza tym przychodzi powiadomienie sms o nadaniu i odbiorze
 
reklama
Zaza ja lubie karpatke, czekam:d

Mialam dzis ostatnie usg franek wazy 3410 i babka mowi ze w poniedzialek spokojnie moze wychodzic:) a te jaja z ktg to prawdopodobnie przez to ze ma petle na szyjce :/ wiec dobrze ze nie rodze naturalnie

Poza tym juz ledwo zipie i wiekszosc dnia na kanapie a tu jeszcze tyle roboty... Dzis znow rozkuli pion przy wejsciu, jutro jak sie uda to moze przyjedzie gosc skrecic spowrotem szafe i wtedy odkopiemy sypialnie z ksiazek... Moze mi sie uda lozeczko ustawic i zrobic kacik franka przed porodem jeszcze... Tak sie ludze
 
Polaa- przepraszam ze tak to zrozumiałaś że musisz się bronić nie miałam najmniejszego zamiaru na Ciebie naskakiwac. Tylko napisałam ze jedyne oparcie w niemcach bo dali nam 10 ;-)

Zaza - karpatka!!!! To ja poczekam, a juz miałam kłaść się spać :-D

Josie-jednak Franek,super! I juz jaki duży chłopak :-) a tego paprania z tym pionem współczuję nawet na spokojnie nie możesz się przygotować :-( a powiedz jak mąż, zauważył pierścionek?


Właśnie się dowiedziałam że egzamin mi przelozyli na poniedzialek :/// juz myślałam ze będę miała weekend wolny :-( ten poprzedni spędziłam na Uni w bibliotece po 8h dziennie :/ ja już chce wakacje!!!
 
Sunshine ja tam ci zazdroszcze samozaparcia do nauki!!! Podziwiam:)

Franek juz postanowione, maz jakos pare dni temu przyszedl i oznajmil ze przemyslal i chce franka. Ufff... A pierscionka albo nie zauwazyl albo udaje ze nie widzi. Nie wiem :D ale ja tam sie ciesze piekny jest!
 
zaza gdzie karpatka???? ja wstaje w srodku nocy a tu nie ma karpatki buuuuu

josie boszeee to sie jeszcze nie skonczylo??? wspolczuje
Franio duzi chlopczyk :) dobrze ze juz niedlugo do cc bo ta petla to spokoju by mi nie dala.

sunshine popatrz na to z drugiej strony -wiecej czasu na nauke ;p a tak serio to tez podziwiam twoj zapal

edek zaza zwracam honor, zanim wyslalam posta, karpatka juz byla. Mniam pyszna :D
 
Ostatnia edycja:
W sumie pierwszy raz w życiu tak mi poszło na allegro tak to pojedyncze rzeczy, a teraz w 3dni 260zł :) i najdroższa z tych rzeczy to chyba 20zł :)

wwooww!! rewelka!!


Munka a jakie maz te buty? Ja buty wysylam ostatnio jako mini paczkę. Za 8.5 z koperta usztywniana i ubezpieczona do 1000 zl. Poza tym przychodzi powiadomienie sms o nadaniu i odbiorze

sandałki z materiału z cocodrillo.

Zaza ja lubie karpatke, czekam:d

Mialam dzis ostatnie usg franek wazy 3410 i babka mowi ze w poniedzialek spokojnie moze wychodzic:) a te jaja z ktg to prawdopodobnie przez to ze ma petle na szyjce :/ wiec dobrze ze nie rodze naturalnie

Poza tym juz ledwo zipie i wiekszosc dnia na kanapie a tu jeszcze tyle roboty... Dzis znow rozkuli pion przy wejsciu, jutro jak sie uda to moze przyjedzie gosc skrecic spowrotem szafe i wtedy odkopiemy sypialnie z ksiazek... Moze mi sie uda lozeczko ustawic i zrobic kacik franka przed porodem jeszcze... Tak sie ludze

Ale duży chłopak :-) no i imię piękne!


proszę - obiecana karpatka ;-) Zobacz załącznik 624018

mniam!!!
 
Oooooo ale pyszotka!! Zaza robinpostepy w pieczeniu:)

Andzia no wlasnie mnie ta petla tez zmartwila i tylko sie pocieszam ze jeszcze pare dni i bedzie juz ze mna bezpieczny
 
monsz 700km od domu, mnie dopadlo przeziebienie, dziec spac nie chce auuuuuuu:-( dobrze, ze karpatka chociaz jest, mniam ;-)

josie - petla sie nie stresuj, podobno 1/3 dzieci jest owinieta i nawet przy sn daje rade a co dopiero cc :tak:
 
reklama
Dzień dobry :)
Nie ma to jak karpatka z rana :)

sandałki z materiału z cocodrillo.!!!
ustaw sobie mini paczke za 8.50 masz z głowy kupowanie koperty.

T. po kontroli u okulisty - bardzo ładnie sie zrosło, w srode ma ocene wady wzroku. Więc chyba wyszedł bez szwanku z opieki nad dzieciem :)

Dziewczyny trzymac kciuki - kolezanka w 29 tyg lezy w szpitalu. Zdjagnozowano wade serca u dzidzi a jej odchodzą wody. Wiec niewesoło
 
Do góry