reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
aga - a co konkretnie zrobilas pod haslem "zdzialac sama"? Czasem takie wlasne pomysly sa najlepsze :-) Fajnej komunijnej niedzieli dla Was! :tak:

Munka - pewnie, ze wiedza, przeciez to szefostwo :-p Artykul fajny :tak:

Aylin - imprez nie oddamy :growl: :-pAle zawsze mozecie przyjechac na nie do nas :-) U nas od listopada do marca nic nic nic. Takze teraz nadrabiamy jak spuszczeni ze smyczy :rofl2:

Dzis w ogrodku dziec wpadl na pomysl (i jak widac zrealizowal go) aby dosiasc chinskiego smoka :biggrin2: Stoi takie straszydlo u nas - zostalo po poprzednich wlascicielach (skad oni mieli - nie wiadomo), nos ma odbity ale jakos nie chcialam go wyrzucac, ma swoj urok a teraz dziec go ujezdza :biggrin2:


P1100645.jpg
 

Załączniki

  • P1100645.jpg
    P1100645.jpg
    48,5 KB · Wyświetleń: 42
Aronia, tylko my nie włączamy mu bajek bo np.jest pora dobranocki i dzieci zwyczajowo cos w tym czasie oglądaja (albo podczas jedzenia), tylko w takich sytuacjach, gdy musimy go "uziemic" na chwile - np. Kolacje w restauracji teraz na wyjeździe (na sniadanie i lunche go nie zabieralismy) i w domu, kiedy musze cos zrobic przy małej. Nigdy nie wlaczam bajki od tak. W przypadku tak spokojnych dzieci jak maja tu niektóre szczesciary ;) to w naszym domu dziecko do tej pory nie wiedziałoby co to bajka. Zreszta taki mamy plan wobec D. P.nie oglada tez nigdy telewizji, tylko 2 bajki ktore mamy w kompie/na idzie-peppa (kilka odcinków) i baby Einstein. To ogladanie to wlasnie w celu "wyciszenia"/okielzania go, bo o dziwo na baby einsteinie jest sie w stanie skupić i dobre 20min...po bajkach nie widzę zwiększonej jego pobudliwosci-po prostu wracamy do stałego stanu i dochodzi jeszcze buczenie, ze baje mu wylaczylam.

Munka, a od kiedy mozna diagnozować IS? Bo widziałam, ze te sesje/trwają po 50min...i sa chyba 3...P.jesli nie bedzie na diagnozie innych dzieci i nie bedzie atrakcji typu zjezdzalnie itp.to za Chiny nie usiedzi w "gabinecie" nawet 10min. Będzie chciał uciekać gdzie pieprz rośnie...nie wiem, czy nie zaczekać jeszcze pol roku-moze przestanie aż tak brykac. Bo wywalimy te prawie 500zl w błoto (bo chyba taki jest koszt diagnozy).

a P.wczoraj 38-39stop gorączki :(((( od wieczora...był taki nieswoj na kolacji-siedział wpatrzony przed siebie bez bajki!!! Podalam o 8.00 nurofen i o 5.00 rano paracetamol....co to moze byc????? Any idea???? Żadnych innych objawów, a 3-dniowke mieliśmy rok temu...martwię sie....:((( a za 4,5h mamy samolot do polski...

Kasiek, koniecznie do lekarza :((( przerazilas mnie tym opisem :(((
 
Cześć

Nie chce mi się nadrabiać, sorrki.

Zrobiłam na obiad pierożki z mięskiem, a teraz mąż zajmuje się dzieciakami a ja sobie leżę w pokoju z lapkiem (naprawiony już, kosztowało mnie to aż 260zł).

Kupiliśmy wczoraj młodemu motorek taki do odpychania się i najlepiej to jakby mógł spać z nim. A dziś tylko oczy otworzył i " motol jadę":-D

Pozdrawiam Was gorąco:-) i życzę zdrówka potrzebującym
 
Hejka
Jestem dzisiaj nie do zycia. Komunia wczoraj udana. Tylko ppgpda za bardzo nie dopisala, poza tym OK.


To ostatnie zdjecie, to widok z okna restauracji.
 
Witam :-)

Sorry dziewczyny, ze wczoraj juz nie napisałam ale zapomniałam :zawstydzona/y:
W sumie nic poważnego ale spięcie z sąsiadami :wściekła/y: No tak sie zdenerwowałam, ze nawet nie wiedziałam ze tak potrafię angielski :-D
Nawet nie ma co pisać ale na głupotę nie ma rady, pojechaliśmy do tej ikei do której w sumie nie dojechaliśmy (i tak Sylka bylibyśmy o tej co Was juz nie było z tego co pisałas) pojechaliśmy sobie do designer outlet, byłaś tam moze? Jeśli nie to polecam. Pozniej okazało sie, ze mamy rysy na samochodzie, ale karteczka była na szybie i w sumie pozniej podszedł facet i wszystko załatwione, wracając cos sie popsuło w samochodzie :wściekła/y: Dojechaliśmy ale teraz moj jest u kolegi, cos z gazem, ale nami "rzucało". No jak pech to pech.
Najbardziej wkurzylam sie na sąsiadów i mna trzepalo do samego wieczora. Ale dzisiaj juz lepiej.

kasiek wspolczuje, mam nadzieje, ze to nic poważnego i ze sie juz nie powtórzy.
Ale miałam podobnie w ciąży z Kuba raz, tak jak piszesz myslalam, ze umieram albo rodzę za wcześnie :zawstydzona/y:

Hatszept zdrowka dla Piotrusia, mam nadzieje, ze tylko tak straszy rodzicow przed wylotem ;-) I nic mu nie bedzie
 
Katrina - piękny widoczek!

hatszept - ja bym Ci w takim razie radziła zrobić tak: zadzwoń do Promyka i zapytaj, czy możesz zapisać się z Piotrusiem na wizytę do tej Małgorzaty Dąbrowskiej (PROMYK - Psycholog i Logopeda Dziecięcy, Fizjoterapeuta, Integracja Sensoryczna - Warszawa). Pogadałabyś z nią o tym, co Cię niepokoi, zobaczyłaby Piotrusia i zadecydowała, czy go diagnozować SI, czy nie. A diagnozę SI można przeprowadzać bardzo wcześnie, tylko u tych najmniejszych nie jest to łatwe.
Mam nadzieję, że Piotruś się nie rozchoruje, zdrówka dla niego!

polaa - a co to ten designer outlet??
 
Nie mam znowu jak was poczytać, bo ciągle gdzieś fruwamy.

Ta tężyczka utajona to po prostu nadpobudliwość mięśniowo-nerwowa. W ciąży nie jestem;-) Dużo osób nawet nie wie, że to ma. W dzień OK, ale w nocy znowu się męczyłam. Kurde jakieś napady leku nawet miałam. Mam nadzieję, że to jakiś stres czy niedobór witamin. Jutro się okaże;-)

Mam nadzieję, że jutro was poczytam.

Aga to dla niego nie kłopot, bo ma po drodze;-) Poważnie! Jeśli pasuje wam to chętnie was zabierze i poznacie mojego pieska:-)
 
Munka takie centrum handlowe gdzie ceny sa niskie :-D Sklepy typu nike, clarks, next, superdry, marks&spencer i wiele innych. Najpierw mnie zastanawiało czemu takie ceny, myślałam ze moze uszkodzone rzeczy ale nie:) po prostu z zeszłego sezonu albo nawet te co sa w normalnych sklepach dostępne teraz ale 50% taniej. Fajna sprawa :)

Kasiek trzymam jutro kciuki. Na pewno nic poważnego
 
reklama
polaa - aaaaa, czyli coś w stylu naszych ciuchowych outletów. Myślałam, że jakiś outlet meblowy :-)
 
Do góry