reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
No jak tam czarownice już wszystkie odleciały? :D

Antek lubi nowe rzeczy, a najbardziej właśnie moje buty :D
Powiem Wam, ze od 3dni jak jesteśmy w domu to chodzi w samej koszulce bez pampka i od tych 3dni była tylko jedno siku w spodnie :) dziś wieczorem patrze, a on biegnie siada na nocnik i za chwile wstaje i mówi bleee :D a tam kupsko :)

A i mam pytanie czy to juz pora na sandały??

Aronia mama biba to mówi samo za siebie- mama choc na imprezke :p
 
Hehe ja pomysłu na mama biba nie miałam a tu Aga trafiłas w sedno :) pewnie zabawa na całego :)

Ja sandałki mam zeszłoroczne dla tysi (tj kupiłam nike na wyprzedazy rozmiar 22 do którego dopiero teraz dorosla)
 
Ale chodzi mi o to, ze jak jutro 25stopni to czas na sandały juz?? Szkoda, ze nie mam takich jak w zeszłym roku :/

Kurwicy zaraz dostanę nocnik gra mi już 2godzine zamknięty w łazience w koszu na pranie, ale dalej go słychać :/
 
aga
suszarka go potraktuj :p

dzieki dziewczyny za zainteresowanie. Mati dostal lek do inhalacji i
masc na te krosty. pediatra powiedziala ze to po biegniu po trawie cos
go uczulilo, a alergolog ze wyglada jej to na skorne wyrzucenie
infekcji, przypominam ze M na afty na migadalach. na kontrloe w czerwcu.

aronia juz nie raz mialam im robic kal na pasozyty(adi kiedys mial
robione i nic nie wykryto )ale jakos zawsze zapominam przy pelni.
mojej sis koleznka (stosuje wszystko co naturalne, nie jedza swininy
itp)odrobacza dzieci dwa razy do roku srodkami kupionymi u wterynarza,
bo sa niby lepsze :/

kurcze ja mysle ze adi juz skonczyl to nagminne chorowanie ( anty mial
prawie 2mce temu) moze i M przejdzie??
 
Ostatnia edycja:
Hej :-)

U nas dzisiaj bardzo ładnie ale jeszcze nie lato, chociaż krótkie rękawy :tak:

Aga jak 25 stopni to chyba spokojnie możesz Antkowi założyć sandalki :tak: Zreszta jak Tobie bedzie za ciepło to jemu tez ;-)

Sunshine śliczne spodenki :tak: A co do mojego samopoczucia to jakiś taki beznadziejny dzien wczoraj miałam ale dzisiaj juz zdecydowanie lepiej.

Aronia rozbawiłaś mnie ta kupa :-D

Katrina korzystajcie z tego lata ;-)

andzia mam mam nadzieje, ze u Was sie juz skończy to nagminne chorowanie, M tez przejdzie :)

I nie pamietam co jeszcze miałam napisać...

wysprzatalam wlasnie dom na błysk i tak sobie usiadłam i myśle, ze jutro zanim wyjdziemy do przedszkola od nowa bedzie bałagan no ale cóż...nie ma jak sobie teraz posiedzieć a wokół czyściutko :-D
 
reklama
Pola podziwiam twoj zapal do sprzatania i mega zazdroszcze. U mnie wieczny syf.... Choc dzis nam ta pani fajnie posprzatala, po kurzu ani sladu

Aga no to o krok od odpieluszkowania:) u nas juz drugi tydzien kupy na nocnik ida wiec sie bardzo ciesze, ale do siku to nam jeszcze sporo brakuje choc chyba zaczal czaic ze robi tez siii

Andzia z tym posiewem na pasozyty to chodzi o taka pelnie ksiezyca? O.O

Ja w trasie do tesciow.... Spowrotem zabieramy tesciowa ze soba. Oszaleje pewnie w przyszlym tygodniu:/
 
Do góry