reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Rosvita ja miałam jednorazowe jasno różowe plamienie, tyle co na papierze po siusianiu w dniu spodziewanej miesiączki, od tamtej pory na szczęscie nic. Moja ginka mi mówiła, że plamienia mogą się zdarzyć, ale wszystkie należy konsultować z lekarzem. Trzymam &&& za jutro!
 
reklama
Witajcie, fajnie ze nas co raz wiecej. Natalia many tego samego dnia wizyte! U mnie wczoraj straszna migrena- ostatnio miałam podobna w liceum wieki temu, skończyło sie wczoraj w nocy wymiotami z bólu :(
Zycze wam miłej i spokojnej niedzieli !
 
Ostatnia edycja:
Rosvita spokojnie, plamienia podobno wiele osob miewa na poczetku. Pilnuj tylko- jesli sie nasili to podjedz do szpitala i tam powinni Cie zbadac
 
Derdkka o fajnie:) bede laczyc sie z Toba myslami 11:) a powiedz mi na pierwszej wizycie zrobia mi USG jak ide na fundusz? w pierwszej ciazy odrazu mialam robione w szpitalu wiec niewiem jak to jest
 
Hej Dziewczynki. Może i ja sie dołącze? wyliczyłam termin sobie na 31.5 ale wg mojego lekarza będzie to 1.06 a nawet później z czym muszę się zgodzić bo obie poprzednie ciąże przenosiłam:) Pozdrawiam Was cieplutko i miłej niedzieli życzę:*
 
Hej ja jeszcze nie byłam u lekarza ale z wyliczeń od ost. mies. wychodzi termin na 2 czerwca :) :) To bedzie juz 2 maleństwo :).
PS. Jak można dodać suwaczek taki jak Wy macie ?:)
 
Hej, hej :) Pozwolicie, ze sie dolacze? Niecale dwa tygodnie temu zrobilam test, ktory pokazal upragnione dwie kreseczki. Powiem szczerze, ze bardzo chcialam miec dzidzie, ale ze wzgledu na problemy zdrowotne mojego meza spodziewalam sie dlugich miesiecy staran polaczonych z leczeniem. A tu prosze! Mila niespodzianka :) Jestem bardzo szczesliwa, ale tez pelna obaw (pewnie jak wiekszosc kobiet w ciazy), wiec milo bedzie dzielic sie radosciami i troskami na forum.

Gratulacje dla wszystkich przyszlych i obecnych mam.
 
reklama
@Niespodzianka kiedy idziesz do gin? Ja też 2 tygodnie temu robiłam test ;) Ja mam wizytę dopiero na 20 pazdziernika i juz nie mogę się doczekać co zobaczę na USG :)


Mój 2 letni synek bardzo cieszy się że będzie miał siostrzyczkę lub braciszka :)


PS. Jak można dodać suwaczek taki jak Wy macie?
 
Do góry