reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dziekuje dziewczyny za miłe powitanie. Alijenka ja tez siedze w domu i choć baaaardzo chciałabym wrocic do pracy to jednak wiem ze pracowałabym tylko na nianie, w takiej sytuacji robiłabym tylko po to żeby ktoś obcy wychowywal moje dzieci. Jeśli chodzi o pchacz to ja tez mam chec kupic cos fajnego, ale mój małż uważa ze to bez sens bo maly zaraz i tak zacznie sam chodzic... i tak o nie wiem...
 
reklama
a tak w ogóle to jestem załamana bo nie wiem czy pojedziemy na wczasy które już zarezerwowaliśmy :-:)-:)-(, i zaliczka przepadnie, chyba że znajdę kogoś na nasze miejsce
 
Witajcie :) Pamieta mnie ktoś jeszcze? We Wrocławiu już wiosna wiec kobitki ruszamy z dziecmi na dłuuugie spacery :)

pamiętamy :-) witaj znów :-)

Muńka a mam pytanie do Ciebie moja mała siada i krzyżuje nogi z przodu powiedz czy to tak może być czy nie ???

a czy te skrzyżowane nóżki są wtedy napięte, "zdeformowane" - czyli jakoś inaczej je układa, rotuje.

Witam się i ja...

Nie wiem kto tu dokąłdnie jest i kto mnie jeszcze pamięta.
Iza, ja Cię normalnie zamorduję!!!!!Z Toba czuję się zwiazazana i za chiny ludowe nie chciałam, żebys znikała z FB- po co to było.....dlatego, ze nam przykro,ze macie do nas zaufania....Wracaj........

Jak jeszcze któraś mi zrezygnuje z FB, to przysięgam znajde , dorwę i nogi z dupy powywrywam!!!!!!

Kochana AVO :-) Ty mi grozisz???? :-D:-p hhmm...w zasadzie nie tylko mi ;-) Ja wiem, że nie chciałaś żebym znikała, ale moja obecność tam, jest już bez sensu, bo tak czy inaczej nie udzielałabym się po tej całej aferze, a nie chcę otrzymać statusu "intruz - podglądacz". Fajnie by było mieć mimo wszystko z Tobą kontakt i miło by było, gdybyś do nas wróciła. Ja zaufanie do Ciebie mam, bo mamy kontakt, ale niektóre z nas Cię tylko pamiętają, ale już mało znają, więc stąd ten brak zaufania. No, ale o tym już pisałam i wolałabym, żeby tu taka dyskusja się nie wywiązała. Są wiadomości prywatne, więc kontakt jak najbardziej możemy mieć, poza tym przydałoby się może znów spotkać w realu - wtedy mogłybyśmy sobie dać po razie i byłoby z głowy :-D:-D:-D

P.S. i nikt Cię tu nie olewa :-)

Muńka rany mamy przekichane z tymi migrenami ... uwazam ze masz fajna prace , raczej nie masz klopotow ze znalezieniem klientow co ??

a ja tez witam nowe mamusie ,.... bo sie klasa nie popisalam :| ale taki czas byl ale juz przeszedl :D nienawidze @ i psm ...

wiesz....w tej pracy też jest różnie, ale raczej problemu nie ma, ale żeby być kimś, trzeba kończyć kursy, więc kupe kasy trzeba w siebie zainwestować. Ja teraz zamierzam pogłębiać wiedzę dzieciaczkową, więc sporo pracy przede mną ;-)
i też nie cierpię pms i @ !!!

Witajcie,

Munka wspolczuje migreny :-( Jak dzisiaj??

stokrotka, Tialana zagladajcie częściej ;-)

My mamy taki pchacz (Po Kubie, nie mogę narzekać) :

https://www.google.co.uk/search?q=p...sAQ&biw=768&bih=928#biv=i|1;d|OfTmPkhwfHvqwM:

Dzięki, już jest ok :-) a taki pchacz ma mój chrześniak i jesr fajny.

kasiekz - zastanawiam się, czy nie kupić Gabi drugiego pchacza, bo w zasadzie ten Wasz jest zupełnie inny i to tak, jak dwie różne zabawki :-) bo skoro piszesz, że taki stabilny to suuuuper!!!!
 
Ostatnia edycja:
Muńka ona sobie siada i bez żadnego wysiłku czy napięcia zakłada jedną nóżkę na drugą na wysokości kostek i tak sobie siedzi i bawi się, ja zawsze na taki siad mówiłam że siada po turecku ale dla google siad po turecku to co innego


o ona robi coś takiego tylko z racji krótszych nóżek krzyżuje je na kostkach :-D
0001035L3U0E1XNG-C102.jpg
 
Ostatnia edycja:
alijenka - a co to za wakacje? i czemu będziecie musieli zrezygnować? przez stratę pracy męża?

Jeśli ona robi to swobodnie, bez żadnego napinania nóżek, prawidłowo się rozwija, lekarz na dotychczasowych wizytach nie zauważył nic niepokojącego, USG bioderek wyszło oki, to nie widzę powodów do większego niepokoju. Dziecku czasami wygodniej tak siedzieć, choć my lubimy jednak jak dziecko siada z szeroko rozstawionymi nóżkami. Czasami pewne nawyki utrwalają się podczas pielęgnacji dziecka. Nie zaszkodzi powiedzieć o tym na kontrolnej wizycie u pediatry, ale myślę, że problemu nie ma. Obserwuj też jak zacznie chodzić, czy nie krzyżuje nóżek.
 
Alijenka - moja też tak czasem siedzi, i siada jeszcze w pozycji między nóżkami - z pupa pomiedzy kostkami - ale zaraz zmienia pozycje wiec nie koryguje. Zresztą ja też tak siadam

Młoda - sprawdz maila - cos tam mój popisał

Stara kadra z bb/fb - mam nadzieje ze będziecie zaglądać z wiekszą częstotliwościa na bb. Na fb zrobiło mi sie bardzo nieprzyjemnie.

Muńka - a pojazdy typu jade pchając nogami - pod wzgledem rozwoju dziecia polecasz czy nie? Zastanawiam się czy jej kupic taki wóz lub rowerek

Pchacza mam
chodzik-gawedziarz-pchacz-jezdzik-vtech-j-ang.jpg
kupiony uzywany za 37 zł na alledrogo :)
 

Załączniki

  • chodzik-gawedziarz-pchacz-jezdzik-vtech-j-ang.jpg
    chodzik-gawedziarz-pchacz-jezdzik-vtech-j-ang.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 18
Muńka tak z tego powodu no i jak znajdzie pracę to wtedy kto mu da urlop tak odrazu, my mamy zarezerwowane wczasy od 7 do 15 czerwca w Dźwirzynie

a jak chodzi to nie krzyżuje nóżek, ale wczoraj zauważyłam jak jej ściągnęłam skarpetki i ją prowadziłam to podwijała do góry paluszki, może to z powodu tego że pierwszy raz na bosaka ją po dywanie prowadziłam ??
 
Izunia, Ty nigdy takiego statusu nie miałaś- naprawdę wielu dziewczynom jest bardzo, bardzo przykro po twoim odejściu i bardzo chcą,żebys wróciła....ja i Iwona spać nie mogłysmy wczoraj przez to.....więc bardzo prosze wroć, ja wysle zaproszenie, a ja w zamian za to bedę tu zgaladać....

co do zwierzaków, to znasz mnie iw eisz,ze mi nie chodzi o to by czytać czyjeś sekrety, a jesli nawet to w dobrej wierze by pomóc, ale nie rozumiem tej obrony dostepu, bo sama chętnie zaprosiłabym nowe dziewczyny na FB i powiększyła grupę. Dla mnei fora zamknięte to ochrona przed ludzmi z zewnątrz i trollami jak juz pisałam:) Także przemyśl swój powrót, ja wyśle zaproszenie:) Szkoda ,że nie mozesz zobaczyć co dziewczyny pisały pod Twoim pozeganlnym postem:) Chyba,ze Magda dała Ci spojrzeć:)
 
reklama
Do góry