reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Oj to Cie pokluja. Ale warto sie poswiecic. No i fajnie, ze trafilas na normalnego lekarza, szkoda ze to taka rzadkosc. Ja tez jutro bede miala jakies badania robione, ale jest tego tyle, ze az strach wymieniac. Podobno 5-6 probowek krwi... a ja taka panikara, igiel sie boje. Juz nawet obmyslalam zeby sobie emle znieczulajaca kupic, ale tutaj jest na recepte. No wiec bede musiala zagryzc zeby coby wstydu nie robic :)
 
reklama
Addiena dzięki!!!!
tak więc będzie poranna kawa:DDDD
po twoim poście zajrzałam jeszcze w neta i masz 100% racji!!! dziękiiiiii:)

Oj to Cie pokluja. Ale warto sie poswiecic. No i fajnie, ze trafilas na normalnego lekarza, szkoda ze to taka rzadkosc. Ja tez jutro bede miala jakies badania robione, ale jest tego tyle, ze az strach wymieniac. Podobno 5-6 probowek krwi... a ja taka panikara, igiel sie boje. Juz nawet obmyslalam zeby sobie emle znieczulajaca kupic, ale tutaj jest na recepte. No wiec bede musiala zagryzc zeby coby wstydu nie robic :)

w takim razie 3mam kciuki za dzielność:) ja na szczęście nie mam z tym żadnego problemu, jakoś kompletnie mnie nie rusza:p cyborg? :))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Addiena dzięki!!!!
tak więc będzie poranna kawa:DDDD
po twoim poście zajrzałam jeszcze w neta i masz 100% racji!!! dziękiiiiii:)

Spokojnie mozesz wypić kawkę i zjeśc małe śniadanko. Po co się męczyć. :-)
Ja mam zlecenie m.in. na morfologię, glukoze i te musowo na czczo. Nie wiem jak dam rade, bo mnie wciąz mdli, a jeszcze muszę spory kawał przejechac autem.
 
Miki, powodzenia na wizycie. Moze jeszcze zdaze przeczytac jak bylo, zanim wyrusze do lekarza.

Addiena - moze wode malymi lyczkami popijaj. Niektorym podobno pomaga przy mdlosciach, a zoladek zapchasz troche. Niestety na mnie woda nie dziala za dobrze - chyba, ze z cytryna.

Nanulika daj mi troche swojej cyborgowatosci ;-)
 
Ostatnia edycja:
Lena01 praca mojego męża też się łączy z wyjazdami, wczoraj dostał rozkaz i zamiast ze mną na usg pojechał do Zielonej Góry. Jak jeszcze nie byliśmy małżeństwem to przez pół roku był w Afganistanie, bałam się że po powrocie nie będzie chciał już ze mną być, odzwyczai się i faktycznie na początku było trudno, musieliśmy na nowo się nauczyć bycia razem ale się udało, wrócił w listopadzie a w maju wzięliśmy ślub. Teraz często wyjeżdża na poligony i szkolenia które trwają po kilka tygodni a jak jest na miejscu to często ma tzw służby, czyli 24h pełnienia danej funkcji na jednostce, wychodzi rano i wraca następnego dnia, kilka razy przeszło mi przez myśl że może nie nocuje w pracy ale to było bardzo dawno, i wtedy też zdarzały mi się takie sny, teraz takich wątpliwości nie mam i żyjemy sobie szczęśliwie :biggrin2: wyjazdy drugiej połówki chyba zawsze łączą się z takimi obawami ale wydaje mi się też że tęsknota bardzo zbliża ludzi do siebie.

Waris ogromna ulga, jakby mi 20kg z serca spadło ;-)

Nanulika, Miki3274, Niespodzianka
powodzenia, trzymam kciuki
 
Porannie mówię Wam Cześć :) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i badania ;)
Miłego dnia ja dzisiaj tez mam latania po lekarzach ale z synem.
Wlasnie wyczytalam na suwaczku ze juz widać jaka plec ! Wiec moze jak pojde za niecaly tydzien na usg to juz poznam plec? Oby dzidzius sie "wystawił" do kamerki :D Juz nie moge sie doczekac :)


Właśnie skończyłam PIERWSZY TRYMESTR !! HURRA !!
 
Ostatnia edycja:
Hi:)
Trzymam kciuki za wszystkie badania i ich pomyslność dzisiaj:))

Kamila- Gratuluje wstąpienia w 2 trymestr... ja jeszcze 2 tyg;((


Dzisiaj mialam znowu beznadziejne sny,ze krwawie i takie tam.. to juz 2 raz. blee... masakra.

Od wczoraj objawy minely, nie mdli, nie wymiotuje, nie chodze zmeczone, apetyt normalny, siku w normie - nie wiem czy to nie za szybko minely te objawy ;///

No nic ide jesc i sprzatac;)
 
Dzien dobry wszystkim!

KamilaLublin- moje gratulacje! :)

Ja tez jeszcze sobie poczekam :( W międzyczasie sobie robię filmy, czy tam oby wszystko ok :baffled:

Dzis pierwsza noc od dawna, którą przespałam :tak:
 
Dzis ani razu nie wstawalam w nocy na siku i sie w końcu wyslalam ol je bejbe:D

Lena
Co do twojego iv tego ze wyjechał ...wg mnie powinnas wszystko zrobic aby wyjechać do niego. Powinniście razem przeżywać ciaze i narodziny dziecka. Rozłąka jest dobra jak jest krótka. Przeżyłam rozłąkę jak moj byl w wojsku potem wyjechał...coraz mniej z nim rozmawiałam bo wszystko zaczynało wydawać sie malo ważne zeby mówić o tym, pustkę wypełniłam pieniedzmi...odwiedzałam go raz w miesiacu ....niestety z codziennymi sprawami musialam sobie radzić sama. Po poltorej roku podjęłam decyzje ze nie chce tak zyc i wyjechałam do niego. Zostawiłam rodzinę, prace i skonczylam studia jedynie na inzynierze. Teraz wiem ze to byla dobra decyzja.
 
reklama
Witam! Powodzonka życzę przy dzisiejszych wizytach:-)
Ja zaspokoiłam pierwszy poranny głód i korzystam z późnego wyjścia do pracy i ląduję jeszcze pod kołderką (z nadzieją, że klientka mi jedna odwoła wizytę i jeszcze 2 godzinki dojdą do leżakowania)
Ból głowy mi na szczęście dał spokój po 1 apapie:-D
 
Do góry