reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

myślę tak samo :tak:

ja swojej kadrowej teraz nie będę zadręczać, bo jak wylicza wypłaty to nigdy nie ma humoru ;-) ale w następnym tyg na pewno się jej podpytam co i jak, bo chyba już najwyższy czas się zorientować na czym się stoi...

To czekam na info. Moja kadrowa to nawet urlopu macierzyńskiego nie umiała wyliczyć, więc jej nie mam co pytać.

Sprawdziłam - ani w listopadzie ania w grudniu ani na dodatek w całym 2013 r. żadne z świąt nie wypada w sobote. Więc nic nam się nie nalezy :(

W telewizji mówili, że chodzi o święta, które wypadają w sobotę lub w niedzielę. W końcu w obecnym kodeksie pracy tydzień roboczy trwa od poniedziałku do piątku.

mlodak- odnosnie tej wysypki, a czy np maly gdzies nie dotykal wczesniej policzkiem? np jakiegos materialu, poscieli? nasz tak czasem dostanie, jak spi dotyka dziwnych materialow (czyt. posciel u tesciowej ;-))

Wiecie co, u nas to chyba taki instynkt lowczyn hihihih, przeszlo z facetow na nas :-D ja tez lubie cos ekstra okazyjnei kupic :tak: Do tego stopnia, ze kupne ot tak, mnie nie za bardzo rajcuje ;-)

U mnie dzis Julcio-Armegedon :confused2: nawet matka chrzestna co go tak chwalila, juz kima zmeczona ;-)
A gruszke trzeba bylo skrobac z odleglosci 30cm od niego :eek::eek:
Padam na ryjak, ide spac


Milego wieczorka i dlugich spokojnych nocy zycze Wam mamuski!!

No włanie raczej nie miał w nocy kontaktu z czymś lub kimś innym. No chyba że już nauczył się chodzić, jeszcze tego mi nie pokazał i w nocy lunatykuje :-D:-D:-D.

a u nas miła odmiana - młody po kąpieli zjadł w miarę grzecznie i usnął bez histerii, nawet bez bujania się obyło, bo sprytny tatuś pojeździł w te i we wtę łóżeczkiem :-D a spodziewalam się innego zakończenia dnia, bo takim marudzeniu jakie nam dzisiaj zafundował


od allegro też jestem uzależniona:zawstydzona/y: dzisiaj przyszły 3 paczki, a czekam na jeszcze 3:sorry: ale usprawiedliwia mnie to, że to nic dla mnie - albo dla małego, albo dla psów

Mi dzisiaj 2 paczuszki przyszły, czekam na 3 i dzisiaj zapłaciłam na 2 rzeczy. Normalnie przeraża mnie ta łatwa dostępność do zakupów. A z drugiej strony to gdyby nie allegro to nie wiem jak bym sobie poradziła z całą wyprawką chociażby.
 
reklama
Ja mam tak z ebayem :zawstydzona/y: Wszystko mi potrzebne...

Bylismy dzisiaj na bilansie czteromiesieczniaka. Wszystko ok, babka chwalila, ze silny i ladnie podnosi glowe. Wazy 7.5 i idzie caly czas tym samym centylem. Wzrost 63 cm, obwod glowy 42, nogi silne :p

No i pogadalam z nia na temat rozszerzania diety - mam metlik w glowie. Konkretne pytanie zadalam w watku o karmieniu, wiec bylabym wdzieczna za odpowiedzi.

Josie gratuluje wizyty i dzieki, ze odpowiedzialas na pytanie ktorego nie zdazylas nawet przeczytac ;) Masz jakies zdolnosci paranormalne czy cos ? ;)
 
Ostatnia edycja:
a sie nigdy nadziwic nie moge ile Wy piszecie

ja od all sie trzymam z daleka chyba ze cos mi faktycznie potrzebne, bo jak szukalam jednej zabawki to kupilam trzy. na szczescie ciuszkow mam az nadto i nawet nie wchodze na ubrania bo pewnie od razu bym cos zamowila, chuste tez mialam kupic jedna a kupilam dwie :| no i wczoraj kupilam komplecik na chrzest :D UBRANKO NA CHRZEST CHŁOPAK 68 / 74 KOMPLET +KURTKA (2670566547) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jak je przymierzymy to okresle kiedy rezerwowac termin haha :p

Josie widocznie mlodzieniec ma tak ze u obcych sie pokazuje ze jest super :D a mamie i tacie dopala strasznie :D moj tez tak lubi robic i ladna waga :)

Niespodzianka wymiary konkretne :D
 
Qrcze nie mam siły pisać jednak jestem chora:-( dziś musiałam się zmusić żeby iść na spacer... zmotywowalam się tym że Gosia ładnie śpi na spacerach w ciągu dnia.
W przychodni wyznaczyli mi wizytę na poniedziałek... musiałam iść do tej awaryjnej wieczorem. Nie mam siły leci mi z nosa itp.
Idę spać tylko nawtykam w siebie malin wapna szalwii etc.

A jeszcze co do allegro ja właśnie chcę kupić chustę taką tkana poradzicie jakąś? Z góry dzięki:-):-):-)
 
w sobie kupilam spodnie dresowe na silke zeby mobilizacji nie stracic. acha i jeszcze komplet sztuccow bo od kiedy mamy zmywarke to ciagle brakuje - nie wiedzialam ze sztucce sa takie drogie!!!!

bylismy na szczepieniu, moge juz dawac zupki zamiast jednego mleka, na poczatek kazala dynie z ziemniakiem dawac. wazy 6300 - w koncu w normie!!!! - i ma 62 cm. no i pani mowila ze sliczne dziecko i jakie pogodne (akurat byl wyspany a caly dzien mi histerie odstawial) wiec mama w piorka obrosla :-)

haha aylin widze ze nasze dzieci w tym samym wieku i jednoczesnie ten skok maja :)

Ja jutro ide kupic buty i dresy tez na silke - bo mi mobilizacji brakuje - a jak kupie i nie bede chodzić to mi mąż wypomni :)

sztućce sa cholernie drogie - ja na szczeście od chrzestnego na nowe mieszkanie dostalam komplet gerlacha na 12 osób. A i tak czasem brakuje.

A w sprawie skoku - moja przechodzi go calkiem nieźle - śmieje się, gada, strasznie długo spi. I byłoby cudownie gdyby nie napady tego wrzasku. Za boga nie wiem o co jej chodzi. Cycek bee, spanie bee, zabawa bee, nawet dzis ręce były beee.

Młodak - przed 2011 było tak ze dzien wolny przysługiwal za dzień swiąteczny wypadający w sobotę. Niedziele sa same w sobie swiateczne. I za duzo mamy świąt w niedziele aby nam jeszcze wolne dali :) Aczkolwiek nie miałabym nic przeciwko temu :)

Jak czytam wymiary wszych dzieci to moja strasznie drobniutka jest. Główka 40, wzrost 63 cm a waga 5200 i to nie do końca bo Adhd na wadze odstawiłla :)


Obecnie czekam na 5 przesyłek z allegro. Kaganiec pilnie potrzebuje bo chyba przesadzać zaczynam :)
A to moje zakupy z dziś: to pierwsze body x 2 - uwielbiam body z boutique
 

Załączniki

  • 2665176147.jpg
    2665176147.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 28
  • 2665187098.jpg
    2665187098.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 30
  • 2665218622.jpg
    2665218622.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 34
Aylin ja tam lubie drobne dzieci :) jasiek pierwszy raz jest teraz w normie i to tylko dlatego ze prez ten miesiac bardzo pilnowalam zeby jadl cale porcje po tym jak mi ostatnio babka powiedziala ze bardzo slabo przybiera.
A sztucce tez dostalismy na slub gerlacha aletylko 6szt wiec musialam 6 dokupic :-)
Niespodzianka do uslug :-D
kasienka super to ubranko!
 
Ostatnia edycja:
Wiadomość dla dziewczyn z UK:

Sieć sklepów sportowych JJB wyprzedaje się, z powodu plajty!!!! Mają ceny o połowę niższe niż normalnie. Trzeba sie tylko nastawić na kolejki do kasy (mój małżonek stał dzis w kolejce ponad 4 godziny!!).
 
Iwon, rano przeslucham...na pewno fajny kawałek :tak: tak jak poprzedni!

MsMickey, zdrowia!!!

Aylin, ciesz się, ze mała drobniutka, najwazniejsze, ze super sie chowa :-) ja z 7,5kg juz srednio daję radę.

Chcialam sie tylko "pochwalic" swoim synem...padl o 21.00, a noc wygląda następująco....tzn pobudki:
23.45
1.00
2.00
4.00
5.30
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
cyc za kazdym razem...przeciez nie mozliwe zeby byl glodny, a smoka nie chce absolutnie :-(...no to bede dzis przytomna...:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry