reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Dziewczyny jeśli któras chce mnie na fb to proszę o info na pryw ale z góry uprzedzam że niewiele tam siedzę.
Josie nie przemywaj oczka malego swoim mlekiem bo może być źródłem bakteri chyba że po 15min przemyjesz przygotowana woda.
Sici dużo optymizmu , wiele już przeszliscie, wręcz musi być dobrze i koniec :-)
Byłam dziś u dzina, wcześniej coś mi tam zostało po porodzie ale na szczęście już tego nie ma, macica czysciutka. Zapytam o cyto i mi odp że za wcześnie , pytalyscie swoich lekarzy? I co oni na to?
Nanulika powodzenia na jutrzejszej wizycie, trzymam kciuki.
Dobrej przespanej nocki pa
 
Hej :)

Niedawno wróciłam z wieczornych zakupów :-) M. się zgodził na nową matę do zabawy :rofl2: (poprzednią mieliśy po synku koleżanki). Poza tym zaopatrzyłam Julka w fajowe kapcie z H&M (josie chyba Ty pisałaś, że dostałaś tam takie, które nie spadają z nóżek. Poszłam Twoim tropem i udało się ;-)) i maskotkę, a Kornelkowi kupilam sweterek. Wieczór zaliczam do udanych :cool2:



Jeśli chodzi o oglądanie TV to myślę podobnie jak Bąblik- nie można przeginać w żadną stronę. Faktycznie TV nie wpływa dobrze na tak małe dzieci i mój Julek generalnie jej nie ogląda, nawet staram się w ogóle wyłączać lub ściszać pudełko, jak jest mały u nas w salonie. Ale nie ukrywam, że zdarzyło mi się kilka razy zostawić go na trochę przed bajką. I nie zarzekam się, że nigdy więcej tak nie zrobię ;-)


AAA i jak powiedziałam pani doktor, że zasypia ok 19:30 i śpi do 7 rano, to powiedziała, że mam złote dziecko i niesamowite szczęście, jak jej powiedziałam, że starszy syn miał identycznie to aż się uśmiała :) farciara jestem, nie :D

Nooooo :-p
 
ale dzien :( zalapalam jakiegos dola ze wieczorem pojechalam sama na zakupy ... szukalam sloiczkow a kupilam tylko kleik kukurydziany i dostal mlody na noc... ciekawe ile pospi :):)

ja czasami mlodego klade na brzuszku i wlaczam baje ale to tylko do momentu az mu sie nie znudzi lezenie na brzuchu czyli ok 5 minut z czego jeszcze sie rozglada i przewraca na plecki... a ogladamy z vod "zgaduj z Jese"

newplum mozliwe ze wlasnie potrzebuje wiecej jedzonka w dzien to przestanie sie wybudzac w nocy, teoria Tracy Hogg, jak dziecko zaczyna budzic sie w nocy a wczesniej cala przesypialo nalezy zwiekszyc porcje dzienne

sicil december bedzie dobrze, maluchy beda zdrowe... duzo wiary i wytrwalosci :)
 
Aylin - fakt, takie dziecko, które dopiero zaczyna lub zaczęło chodzić chce się tym cieszyć, a nie siedzieć zapięte w bezruchu. Maluchy super potrafią znosić nawet długie trasy i już trochę starsze też. 2 lata temu jechaliśmy samochodem do Polski, podróż w jedną stronę (włącznie z promem) zajęła nam 2 doby - Alinka miała wtedy 2 latka i super dała radę wysiedzieć. Teraz juz jest gorzej, bo sie nudzi.
Nawet oglądanie bajek na DVD zajmuje ją na krótko, chyba, że to bajka, której jeszcze nie widziała.
 
dziewczyny nakarmilam Goche o 2.20 i nie śpię od tamtej pory... polowanie na komary mnie wykonczy. zatluklam jednego alwerni drugi gdzieś bzyka już G zdążyła się obudzić przez katar i nieodbite beki nakarmilam właśnie drugi raz i idę spać. Jak znam życie to ta.fruwajaca cholera wtedy ozyje ...
 
Witam,
Moje dziecie właśnie stara się usnąć w łóżeczku ale jak znam życie to za chwilę się tak wpieni, że będę musiała go wziąć na ręce:no: Piękna pogoda nam się dziś zapowiada- ma być 26' trzeba wykorzystać:tak:
 
reklama
MsMickey Te bestie jeszcze latają? A ja własnie wczoraj pochowałam urządzenia do gniazdka.

Moja kropeczka dziś spała ze mną od kiedy ją wzięłam(nie pamiętam jak zwykle o której) i teraz sobie pieje. Czy Wasze bąble też tak śmiesznie się zachowują? Ona niby chce zasnąć, ale macha głową na boki, dam smoka, a ona go wytrąca, jakby przypadkiem, a potem jest zła, że go nie ma, albo bierze go do ręki i głową go szuka po obu stronach głowy.
Od 3 dni nauczyła się piszczeć jakby śpiewała w Mazowszu. Z początku myślałam, że krzyczy na mnie, a ona tak ćwiczy głos:-). Dziś zaplanowałam, że zrobię T sałatkę:szok: do pracy, bo bidny ostatnio jedzie na Nesvitkach, nie ma czasu, a ten jak na złość nie zajeżdżał do domu z roboty do roboty. Jest tak zajęty, że nie wie, ze zapomniałam o jego imieninach:zawstydzona/y:.
Jestem zrąbana jak nie wiem,bo wczoraj do północy prasowałam:shocked2: i jeszcze mam trochę.

Miłego dnia laski!

Gdybym miała synka licytowałabym;)
http://allegro.pl/show_item.php?item=2670497385
2670497385.jpg słodki nie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry