reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Kasienka, dzieki za namiar na spiworki do wozka. Fajna sprawa :tak:. I jesli chodzi o pielegnacje siusiaka to ja tylko myję z zewnatrz.

Iwon, nie daje małemu zadnych herbatek. A w szczególnosci granulowanych. Czytałam kiedys skład koperkowej hippa - sama glukoza, a zawartosc kopru chyba 0,1%...szok...no wiec kupiłam w rossmanie herbatke koperkową dla maluchów babydream-100% kopru i to rozumiem...podalismy ją kilka razy. Pewnie spróbuję małego jutro nią przepoic, bo od 2 dni brak kupki :-(

Esperanza, my tez na kanary albo przed swietami albo po sylwestrze :tak: ale z małym :-) na fuercie byłam 2 razy, wiec teraz czas chyba na gran canarie lub teneryfe. A pogoda na fuercie na poczatku stycznia tego roku była super - 22-24 stopnie, w sam raz na spacery.

Josie, mnie tez pierwszy raz bolał (miałam cc po 2-godzinach parcia, oczywiscie pełne rozwarcie), ale teraz ok, choc z checią kiepsko.

Zmykam spać, bo mały się pewnie przebudzi za 1,5h...:wściekła/y:
 
reklama
Josie- to jeszcze nic, musialabys widziec proby ze spiworkiem ;) no nic, jak tatus, dupa gola i nic nie moze dotykac ;)

Ja chyba sobie tez chlapne :) wczoraj maz wyszedl i tez zajrzalam glebiej do lodowki hihi, no ale potem sie ladnie przynajmniej spi :)
 
Aga dzięki kochana, ale nie będę Cię fatygować, po prostu kupię tak jak ostatnio na allegro. Szkoda, że nie ma jej na miejscu (w markecie, aptekach). Może i gdzieś mają tak jak piszesz w sklepach ze zdrową żywnością lub zielarskich, ale nie chce mi się latać.


Klusia już Cię o to pytałam, ale chyba nie zauważyłaś mojego posta :sorry2: Jak mała po odstawieniu nabiału? jest jakiś pozytwyny efekt? Pytam, bo my też z tych brzuszkowo-dolegliwościowych jesteśmy.
 
Nie martw się przejdzie. Ja od mniej więcej miesiąca mam w miarę ok ale jeszcze nie do końca. Gin mi powiedział, żebym sobie coś na poślizg kupiła:-D:szok::-D bo to przez to że karmię i nie jestem nawilżona

Ja też się przyłaczam do imprezki ale z lodami truskawkowymi grycana i herbatą jak zmarznę już od lodów.
Eh, jak ja tęsknię za lampką czerwonego wina- mam takie lampki, że pół butelki wchodzi :tak: a potem zawsze mówię D, że tylko jeden kieliszek wypiłam:-D:-D

Też takie mam :-). I właśnie opróżniłam pierwszą "lampeczkę".

edek - coś czuję że będę miała dzisiaj dzień dziecka i się nie wykąpię bo nie dam rady po prostu....
 
Mloda to Ci ladnie fryzjerka zrobila :no: Mowilas jej o tym? Chyba bym udusila :p
Swoja droga, wypadaja Wam wlosy? Mi zaczely okropnie :(

Pamka, ale mi ochoty na lody narobilas. A u mnie w zamrazalniku tylko kielbacha :( No nic, wyciuckam ;)
Czy to ty pisalas o artykule o karmieniu butla na zadanie? Moglabys wrzucic?
 
Iwon ja na allegro kupuje bocianka. tez nigdzie nie widzialam w sklepie. w superpharm dorwalam ostatnio hipp w saszetkach tez calkiem calkiem ale bocianek lepszy w smaku


niespodzianka mi wypadaly wlosy przez ostatni miesiac na maksa. teraz juz przystopowalo, wlosow mam polowe mniej, na co zreszta nie narzekam zbytnio bo i tak nie ma kiedy ukladac i czesac. caly dzien w koku chodze wiec im mniej tym lepiej :-D
 
Oczywiście, że powiedziałam. Na drugi dzień poleciałam do niej bo kapnęłam się że coś jest nie halo wieczorem. I nie miała wjścia, musiała mnie uczesać na chrzest w niedzielę rano. Taki jej warunek postawiłam. oczywiście gratis :-D.
 
Josie a tak a propo, miałam Ci powiedzieć, że śniłaś mi się dzisiaj :-D Chociaż wyglądałaś zupełnie inaczej niż na zdjęciach. Nie pamiętam szczegółów, ale wydźwięk był pozytywny ;-)

M. wrócił, idę teraz z nim poimprezować :-p;-) Mam nadzieję, że wybaczycie ;) Buziaki.
 
Mloda to Ci ladnie fryzjerka zrobila :no: Mowilas jej o tym? Chyba bym udusila :p
Swoja droga, wypadaja Wam wlosy? Mi zaczely okropnie :(

Pamka, ale mi ochoty na lody narobilas. A u mnie w zamrazalniku tylko kielbacha :( No nic, wyciuckam ;)
Czy to ty pisalas o artykule o karmieniu butla na zadanie? Moglabys wrzucic?
Nadal wypadaja pojedyncze więc dobrze jest
Kasienka, dzieki za namiar na spiworki do wozka. Fajna sprawa :tak:. I jesli chodzi o pielegnacje siusiaka to ja tylko myję z zewnatrz.

Iwon, nie daje małemu zadnych herbatek. A w szczególnosci granulowanych. Czytałam kiedys skład koperkowej hippa - sama glukoza, a zawartosc kopru chyba 0,1%...szok...no wiec kupiłam w rossmanie herbatke koperkową dla maluchów babydream-100% kopru i to rozumiem...podalismy ją kilka razy. Pewnie spróbuję małego jutro nią przepoic, bo od 2 dni brak kupki :-(

Esperanza, my tez na kanary albo przed swietami albo po sylwestrze :tak: ale z małym :-) na fuercie byłam 2 razy, wiec teraz czas chyba na gran canarie lub teneryfe. A pogoda na fuercie na poczatku stycznia tego roku była super - 22-24 stopnie, w sam raz na spacery.

Fajowo, jedziemy tak własnie ze względu na pogodę bo w grudniu juz o nia cięzko w okolicach Europy i połnocnej Afryki a za daleko nie chcemy się tym razem zapuszczać.
 
reklama
Do góry