reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hej Dziewczyny,

wspolczuje Wam tego czekania:-( i domyslam się jak czujecie ale już naprawde niewiele Wam zostało, 3mam kciuki:tak:

gkvip spokojnie Kochana, nie denerwuj sie tak Robotnikami chociaz wiem, ze latwo się pisze. trzymam kciuki aby szybko skonczyli:tak:

dorotta witaj wśród nas:-)
 
reklama
Hej Dziewczyny,

my jeszcze w szpitalu. Dziś chyba zaliczyła kryzys bolowy ale po zwykłej peralginie jest ok więc chyba nie było tak źle;-)
Mała jest słodka spokojniutka i w ogóle.
Dziś rano hormony mi dały popalic aż się smialam bo spojrzalam na nią i tak mi się zachcialo płakać ze wzruszenia... no dosłownie kosmos.

Teraz uczymy się karmić cycem tak żeby nie zmasakrowac mamie sutow ... jakoś idzie coraz lepiej.

Pozdrawiamy:-):-):-)
 
Hej jestem w szpitalu , na ip stwierdzili że nie mam prawie wód :( czekam co postanowią dalej , generalnie mega sie boje
 
Hej jestem w szpitalu , na ip stwierdzili że nie mam prawie wód :( czekam co postanowią dalej , generalnie mega sie boje

ojej pewnie dzisiaj zakoncza ciaze 3mam kciuki

Witaaaaaaaaaaaaaam :D Od wczoraj w domciu!!! Odnajduję się pomaleńku...ogarniam...przyjmuję gratulacje...nie zrywam balonów z klatki schodowej ;D Sąsiedzi też się nie ważą ;D Na drzwiach mąż wypisał piękne powitanie swych dziewczyn...niech każdy widzi, że wycisnęłam z siebie to cudo :D

dzielna babka :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny wspolczuje tych kolek:/ u nas poki co ok. ja sie balam ze maly za wolno przybieral(to co z Rafalem tez mialam i w szpitalu wtedy wyladowalismy) ale wczoraj polozna zadzwonila ze mamy przyjsc na wazenie i maly wazy 3700:)))a tydzien temu mial 3350 wiec super. ja tak jak Addiena jem wxsyzstko(oprocz kapusty i cebuli) ale truskawki czekoladelody mleko smazone itd jem codziennie. obiecalam sobie ze nie bede cudowac jak przy rafale bo moze dlatego wtedy chudl na tym moim mleku bo jadla same wafle ryzowe i gotowana piers kurczaka. teraz maly toleruje wszytsko dobrze wiec sie ciesze. z truskawkami probowalam rano zeby w razie czego nocki zarwanej nie miec, zjadlam kilka i nic sie nie dzialo, p;;otem wiecej i wiecej i jest ok:)tyle ze waga stanela w miejscu.

Josie mi sie taka gula po 1 cc robila, i ona mi rosla z dia na dzien, nie bolala no ale wtedy ta rana wybuchla , ja bylam w szpitalu wtedy, to w 5 dobie bylo, zalozoly mi dreny bo tam sie ropa zbierala . u mnie to bylo wielkosci do polo wyblizny, prawie 10 cm takie zgrubienie

Josie- a mam siłe:) baaa, chodze na 3 godzinne spacery:)

zmartwiłas mnie ta gulką bo ja mam taką ale mocno w środku, więc raczej przy jakieś wew bliznie:( .....kurcze no:(

a Ciebie bolała ta gulka przy dotyku skoro tam ropa była?
 
wszyscy dookoła już urodzili/rodzą. A ja zostałam sama wśród znajomych, wyglądam jak Jabba z Gwiezdnych Wojen, czuję się jak worek treningowy po kilku sesjach. Wczorajsze extrahot curry z kurakiem nie pomogło :( Jestem zła jak osa!!! Etap płaczu mi minął bezpowrotnie, teraz został tylko wielki wkurw.

Pozdrawiam dziewczęta...

Ninuszka no to trzymamy kciuki!

Rysica powodzenia na ktg, ja jadę jutro pierwszy raz ..

Słucham sobie tego, choć trochę mi się nastrój poprawia

Mrozu - Rollercoaster (official profile video) - YouTube

Dołączam się do wisielczego nastroju....Dzień po terminie kompletna cisza, na dworze szaro i pada, starsze dziecko chore, ja puchnę i żrę.

Witam się i ja, nadal 2 w 1. dzisiaj mam termin wg USG, jutro OM. nic się nie dzieje. u nas upał jak cholera a ja siedze sama w domu i dosłownie nic mi się nie chce. chyba wydepiluje sobie nogi- będzie na zaś. nigdy nie przypuszczałam, że dotrwam do terminu a tu pewnie jeszcze przechodzę. ehhh. spać

Witam

U nas tez bez zmian I tak jak ty Iwon dzisiaj dol:-( wyje od rana, wszystko na nie, do tego sama w domu. Robole znowu sie nie pojawili :wściekła/y: Juz ku...wa mam wszystkiego dosyc:wściekła/y:

Rany dziewczyny! Co to za smutaski dzisiaj? Proszę mi się tu nie smutać! :) Wiem, że dziś ciężki dzień, bo meczu nie ma w TV i ciężko będzie tę dziurę czymś załatać :-D:-D:-D ale proszę o uśmiech :D

BMR - gratulacje!!!!!

MsMickey - jeszcze trochę i będziecie w domu, najgorsze za Tobą jeśli chodzi o cc, teraz już będzie coraz mniej bolało :)

Carla - no co za powitanie! SUPER!!!!! Fajnie, że już w domku jesteście :D

kifsi - trzymam kciuki!!! Pewnie dziś urodzisz :D

gkvip - współćzuję tego zamętu z kuchnią! Oby jak najszybciej się uwinęli!!!

Iwon - :* na pocieszenie ;)


Ja już po KTG i po USG - KTG idealnie, nawet jeden skurczyk mały się zapisał na 30% i trwał prawie minutę - wow <buahahahaha> sukces.... :/
Na USG bardzo fajnie, bo pani dr miała dużo czasu bo nie było pacjentów, i pokazywała mi jak Monika ODDYCHA - co prawda wodami płodowymi, ale powiedziała, że ruchy oddechowe to są takie same jak te po wyjściu z brzucha tylko właśnie nie powietrze wciąga w płuca a wody płodowe. Pokazała też jak mruga i jak językiem rusza! No szok :D

Ostatnio dziewczyny się zastanawiały co to za ruchy takie regularne ale nie tak szybkie jak czkawka - no to TO SĄ WŁAŚNIE RUCHY ODDECHOWE!!! Pani dr mi to potwierdziła :D Pani doktor powiedziała, że ona teraz CAŁY CZAS oddycha, tak jakby była na zewnątrz, i jak się właśnie ułoży pleckami do brzucha, to wtedy bardziej je widać (ja je też widziałam). Bajer.

No i najważniejsze - pani doktor mi powiedziała, że za tydzień we wtorek mam się zjawić na KTG, i jak nie urodzę to dzień-dwa po terminie porodu mnie wezmą już na wywołanie, bo oni nie trzymają dłużej niż dwa dni po terminie jak ktoś miał CC wcześniej - a ja miałam! Więc najpóźniej w czwartek powinnam mieć już Monisię na zewnątrz :-):-):-)

A no i już jestem "pod opieką szpitala" na Żelaznej :D


a w ZOO w końcu nie byliśmy tylko na zakupach... ;P
 
reklama
Avo ta moja gula to byla wyczuwalna pod sama skora, mnie to nie bolalo, czulam jakbym miala tam balonik wypelniony woda ktory sie powiekszal, ale to wlasnienie byo gleboko tylko od razu pod skora i wypychalo blizne do gory. a takie zgrubienie jak piszesz to teraz tez wyczuwam glebiej ale ja mysle ze to nam sie "wyprostuje" bo macica jeszcze sie kurczy mimo ze nam sie wydaje ze plaskie brzuchyu mamy to ona ma na to 6 tygodni i pewnie w okolicach szycia jeszcze jest opuchniete troche.
 
Do góry