reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

A w jakich dawkach przyjmujesz i jak dlugo kazal Ci brac lekarz jesli moge zapytac? bo ja 3x1tab i biore na wlasna reke bez wiedzy lekarza bo ten lek w szkocji zostal wycofany kilka lat temu
Biore 3x1 tabletce , mam zalecone do 12 tc.
Dodatkowo ładuje dowcipnie utrogestan 3x1.
Wiesz dlaczego duphaston został w szkocji wycofany?
 
reklama
duphaston
w UK wycofali bo twierdzą, że nie ma żadnych naukowo potwierdzonych dowodów, że to pomaga a po drugie nie podtrzymują tam z reguły ciąż młodszych niż 12 tygodni

siku
ja jakoś nie latam, mam wrażenie nawet że rzadziej chodzę niż przed ciążą a piję bardzo dużo bo mnie wciąż suszy
 
w dzien tez dosc czesto chodze siusiu :) w nocy na szczescie nie . nad ranem czasami musze i ide i wtedy dalej spac. :-)

Dziewczyny juz nie wiem co mam jesc.. :wściekła/y: zjem obiad, kanapke co kolwiek innego lece do lazienki i zwracam. Glodna jestem az mi w brzuszku jezdzi ale cokolwiek zjem zwracam :angry: zwariuje zaraz juz 2 dzien tak mam.

Owszem bylo wczesniej tak ale sporadycznie. Jeszcze nie bylo tak ze po wszystkim co zjem:szok:
 
Hej Dziewczynki, niestety nie mam kiedy pisać na forum, strasznie dużo obowiązków:( u mnie maleństwo mam nadzieje, że się dobrze rozwija, za dwa tyg.mam iść do gin. zobaczymy co mi powie:) Co do moich dolegliwości to od dziś troszke zaczęło mnie mdlić, no i piersi dość mocno mnie pobolewają...:) A dziś mnie strasznie naszło na owoce i pochłaniam je tonami:) buziaki i życzę miłego wieczorku:)
 
Ostatnia edycja:
w dzien tez dosc czesto chodze siusiu :) w nocy na szczescie nie . nad ranem czasami musze i ide i wtedy dalej spac. :-)

Dziewczyny juz nie wiem co mam jesc.. :wściekła/y: zjem obiad, kanapke co kolwiek innego lece do lazienki i zwracam. Glodna jestem az mi w brzuszku jezdzi ale cokolwiek zjem zwracam :angry: zwariuje zaraz juz 2 dzien tak mam.

Owszem bylo wczesniej tak ale sporadycznie. Jeszcze nie bylo tak ze po wszystkim co zjem:szok:
kurcze ja niewiem co moge Ci poradzić bo tak nigdy nie miałam (tylko na kacu hehe ) może pij miętę.. coś dziewczyny mówiły że na mdłości imbir ... to może też Ci pomoże a jak nie da rady to powinnas pójść do lekarza żebyś sie biedna nie odwodnila

a piję bardzo dużo bo mnie wciąż suszy
oj mnie też dziennie wypijam chyba z 5 litrów płynów... :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry