reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dziewczyny, ja własnie wróciłam od ginekologa (jestem już po drugiej wizycie) - serduszko naszej fasolki pikało na usg jak szalone i nasz maluch ma już 5,5mm długości od główki do pupy:-)
Dostałam kolejne 3 tygodnie zwolnienia, 10 listopada kolejna wizyta!

Jestem przeszczęśliwa!

super, super, super!!!
jak czytam takie posty to coraz bardziej nie mogę doczekać się wizyty!!!
póki co betka - wyniki jutro po 15:)
 
reklama
Jak juz wiecie ja nie mieszkam w Pl, wyjechałam ponad 5 lat temu. Poprzednią ciążę tu "zaliczyłam", tu urodziłam i sama zajmowałam się swoją córeczką, bo rodzinka daleko. Od początku zdawałam sobie sprawę, że mogę i muszę liczyć na siebie i BARDZO DOBRZE. Najważniejsze, żeby w czasie ciąży byc spokojną, dbać o siebie (i tym samym o dzidzię), a maluch odwdzięczy sie nam tym, że będzie spokojny i cudowny jak już się urodzi. Zestresowana mama to niespokojne dziecko. Pamiętajcie o tym.
 
Hej !
Jestem mega mega szczęśliwa!!
Jest już moja fasoleczka serduszko jej bije bardzo mocno i maluszek ma juz 16 mm !! Jest zdrowe i piekne widzialam glowke nozki i rączki :) Kiedy uslyszalam serduszko to poleciala mi lza....
Termin mam na 31 maja... a z moich wyliczen wychodzil 2 czerwiec.. ale nie martwcie sie nie opuszcze was... :) pewnie i tak urodzi sie po terminie. aj jestem strasznie szczęśliwa i bym was wszystkie chętnie wycałowała;-);-):-) niestety Pani doktor nei dala mi zdjęcia mojego dzieciątka:( ale to nic i tak je kocham !!
 
oj to dzisiaj widzę Piękny Dzień Bijących Serduszek!!!
a ja właśnie pichcę 3 farsze do naleśników:p
i wiecie co? przyłączam się do jednej z was która wspominała o za ciasnych spodniach!!!
ja dziś rano doznałam szoku! dopięłam się ale moje kochane czarne spodnie już ledwo ledwo!
mam wrażenie że mój brzuch jest jakby spuchnięty i twardy....
oj!
 
reklama
Witajcie!!

Ja też przeszczęśliwa!!:-D

Nasza kruszynka ma 4mm i serduszko bije w tempie 105 uderzeń na minutę!! :tak:
Nie słyszeliśmy serduszka, bo moja lekarka powiedziała, że takiej kruszynce nie będzie puszczała dużych fal z głowicy USG żeby posłuchać, ale widać było pięknie!!eehh... cud!!

Kamila, josevina - super!!

Muszę tylko uważać, bo nie mam przeciwciał na toxo i cytomegalię.

Jutro dowiedzą się rodzice a pojutrze teściowie:-) na pewno oszaleją z radości!!
 
Do góry