reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Nanulika ja w sobotę jak pojadę na uczelnie to jestem zmuszona założyć już ciążowe dżinsy, takie z materiałem na wysokości kieszeni, bo w normalnych spodniach tyle czasu nie wysiedzę. Brzuszka właściwie mi nie widać, tyle co tłuszczyk ;-) ale macice już mam na tyle powiększoną że tradycyjne gatki mnie gniotą a nie chce gnieść maleństwa
A skoro w temacie gniecenie, to jak moja macica wielkości niewielkiej piłki (podobna taka już teraz jest) zaczęła byś wyczuwalna przy głaskaniu podbrzusza to mój D. mnie stanowczo upominał jak głaskałam brzuch że mam małego nie gnieść ;-) ot nadopiekuńczy tatuś :-D
 
reklama
Nanulika ja w sobotę jak pojadę na uczelnie to jestem zmuszona założyć już ciążowe dżinsy, takie z materiałem na wysokości kieszeni, bo w normalnych spodniach tyle czasu nie wysiedzę. Brzuszka właściwie mi nie widać, tyle co tłuszczyk ;-) ale macice już mam na tyle powiększoną że tradycyjne gatki mnie gniotą a nie chce gnieść maleństwa
A skoro w temacie gniecenie, to jak moja macica wielkości niewielkiej piłki (podobna taka już teraz jest) zaczęła byś wyczuwalna przy głaskaniu podbrzusza to mój D. mnie stanowczo upominał jak głaskałam brzuch że mam małego nie gnieść ;-) ot nadopiekuńczy tatuś :-D
haha ja jak zakladam jakies sztywne spodnie na tylek to moj maż tez wrzeszczy na mnie zebym dzidziusia nie gniotla i szybko wskakiwala w dresy hehehe slodke i smieszne te chlopy :)
 
Witajcie!!

Ja też przeszczęśliwa!!:-D

Nasza kruszynka ma 4mm i serduszko bije w tempie 105 uderzeń na minutę!! :tak:
Nie słyszeliśmy serduszka, bo moja lekarka powiedziała, że takiej kruszynce nie będzie puszczała dużych fal z głowicy USG żeby posłuchać, ale widać było pięknie!!eehh... cud!!

Kamila, josevina - super!!

Muszę tylko uważać, bo nie mam przeciwciał na toxo i cytomegalię.

Jutro dowiedzą się rodzice a pojutrze teściowie:-) na pewno oszaleją z
radości!!

Gratulacje!! A w którym tygodniu jesteś?
 
Gratuluj wszystkich bijacych serduszek! wzruszylam sie:)

ja siedze zalamana moj bol gardla rozchulal sie na dobre:(:( nie obejdzie sie chyba bez lekow a to przeciez dopiero 6 tyg... nie wiem czy juz sie pogodzic z tym ze to koniec.... czy liczyc ze bedzie ok :(((((
jest mi strasznie zle!!! tak o siebie dbalam....chodzilam cieplo ubrana, grube rajtuzy... a tu co? :((
 
reklama
Do góry