reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

moon - clobaza jest the best:tak:emolium krem specjalny mamy, ale on raczej na ciepły sezon jest, zimą atopik na tym nie pojedzie (przynajmniej na suchą skórę Ninki czy moją nie działa). U Ninki nadal przesuszona skóra (jak i u mnie), ale faktem jest, że Ninka b.mało pije teraz (uwaga od naszej pani dr - jak dziecko mało pije, dostaje ciut mniej tranu) i może powinnam na jakiś czas znów zupy na cielęcinie gotować, bo świetnie nawilża.
 
reklama
heja

ja zrezygnowałam juz chyba z szukania pracy bo w tym kraju nic się nie da zrobić jak się ma kwalifikacje :no::wściekła/y: w 3 miejscach powiedzieli mi że mam za wysokie kwalifikacje :szok::szok: nosz kur..wa... :confused::confused:

ide sobie palnąć w łeb i udawać kretynkę może mnie ktoś zatrudni?
 
ironia za wysokie kwalifikacje???????????? :confused:
to chora jak sie ma za wysokie to źle , jak za niskie tez źle

andariel super ze tak sie wyklarowało z mieszkaniem, a raczej dwoma i ze tak w jednym czasie juz cos wiecie o wynajeciu swojego i znalezieniu czegos w gorzowie, super :tak:

andariel, mrsmoon ta clobaza to na takie suche, szorstkie placki na ciałku moze byc?
bo ja mam mediderm - przez jakis czas było ok, a teraz znowu takie krostki jak "strupki" i coraz wiecej ich Mati ma :baffled:
 
Doris trzymam mocno za Was kciuki, oby Julka szybko do pełni zdrowia i sił wróciła! Podobnie jak Andariel na myśl o szpitalu i chorobach robi mi się słabo...

Monn na naszym zwykłym tzn. bez dodatków (od 6-go miesiąca) jest podane 2,5 ml. Najpierw kupiłam tez ten owocowy i przeczytałam, że od 3-ciego roku, zapytałam o co chodzi później przy zakupie innych specyfików w aptece farmaceutę i ten powiedział mi, że właśnie z powodu tych dodatków aromatyzująco-smakowych (że niby one w tym owocowym podnoszą granicę wiekową) nie wiem ile w tym prawdy, ale kupiłam Natce ten od 6-go miesiaca, a owocowy pijemy my ;-)
 
Ironia, niestety moj Micha przez pół roku słyszał, że ma za wysokie kwalifikacje... I pracy nie znalazł, szczęście, że szef go z rąk nie wypuścił i otworzył filię w zg.... Tu szukają studenta za max 1500 na rękę w Michała branży...
Na placki suche ponoć najlepszy olej araganowy- babka od medycyny chińskiej kazała mi zakupić:)
 
znalazłam 130zł/ doba - ponoć fajny standard ( to z polecenia), babeczka która wynajmuje mówi po polsku. rezerwujemy:tak:
Andariel, fajno, kiedy się wobec tego widzimy>>:)

tranu cytrynowego daję 2,5
 
hej ja ciągle w niedoczasie...:baffled:
mało czasu na bb, bo robię Mateuszowi różne ozdóbki do kącika przy łóżeczku - skończyłam i zawiesiłam Napis "MATEUSZ" z filcu :-) teraz czas na ozdoby wielkanocne ;-)
dużo się bawimy i czas ucieka

Doris duuużo zdrówka dla Julci
Asinka kobieto, ze ty masz chęci na takie kulinarne rzeczy :-)
Adariel super, ze sie Wam pomalutku układa :-) oby tak dalej :-)
Madzioolka ja daje tranu cytrynowego ok 3 ml małą łyżeczkę do herbaty - jest ok lekarz tak polecał, za pół roku zwiększamy o 0,5 -1 ml czyli jesienia ok 4 ml
 
reklama
dziewczyny mam prośbę, jeśli ktoś jeszcze nie wysłał PIT-u to moja koleżanka walczy o rehabilitację swojej córeczki (4 dni starszej od MAteuszka) jeśli mozecie przekażcie jej 1% podatku
404521_487097944660702_323147548_n.jpg
 
Do góry