reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
dzień dobry!
Byłam z Marysią na spacerku, zaliczyłyśmy dziś plac zabaw. Na huśtawce było super:) Ale wracając do domu spotkałam pod kamienicą sąsiadkę z roczną córą. Mała w polarze i kurtce puchowej, rajstopy i spodnie z podszewką! Ja bez komentarza, bo nie lubię się wtrącać ale ona od razu do mnie, że ją szlag trafia jak widzi take porozbierane dzieci jak Marysia!!! Bo przecież jeszcze nawet wiosna się nie zaczęła!
A Marysia miała na sobie grybe sztruksy bez rajtek i wystawał jej kawałęk nogi - stąd ta draka. No i zwykła bluzka plus cienka kurtka wiosenna, na szyi apaszka zamiast grubego szalika. normalnie aż się we mnie zagotowało! Mówię jej, że mnie szlag trafia jak widzę dzieci w 15 kurtkach przy 20C i słońcu! Ale ona z gatunku nie do dyskusji, bo wszystko wie najlepiej. normalnie wkurzyłam się! Czy jakaś inna jestem? jak wy ubieracie dzieci w taką temperaturę? Ja byłam w samym sweterku mi było ciepło...

stopa przepraszam, dopiero teraz weszłam na forum a na spacerku byłam około południa, szkoda że nie doczytałam wcześniej:-(
 
Hej i my po spacerku! Teraz Malwinusia śpi bo w wózku się darła jak jechałyśmy spowrotem...

Trasiu u nas dzisiaj też słoneczko świeciło ale wieje chłodny wiatr...więc ja bym Malwiny w samych skarpetkach nie wypuściła...miała na sobie bodziak z krótkim, na to bluzka i kurteczka z polarkiem, rajstopki i jeansy no i butki....czapa i chustka na szyję...a rączki miała zimne i nosek też więc było chłodnawo dzisiaj
 
U mnie cisza i spokój:-D rzadko się zdarza aby dzieciaczki spały równocześnie...
Trasiu - Ninka tez dziś zaliczyła huśtawkę:-) opowiadała przy tym co nie miara. Ja reaguje alergią na obcych zwracających mi uwagę nt moich dzieci:wściekła/y: Ninkę ubrałam dziś w spodenki od dresu, rajstopki, skarpety (bo jesteśmy bezbutowe jeszcze :)) kurteczkę na polarku, bluzkę i body z krótkim rękawem. Ups i nie miałyśmy nic na szyję :-) To może jutro uda nam się spotkać na spacerku :)
 
Trasia
U nas dzisiaj chlodno, wiec rajtki pod spodniami byly, ale bez kocyka czy ocieplacza no i body i kurtka polarkowa, bez szalika - pochmurno i ok 8 stopni wiec nie szalałam, ale zgadzam sie z toba.
 
ja dziś Maję ubrałam tak jak Misialina Malwinkę, ale u nas zupełnie pochmurno i strasznie wieje, założyłam folię na wózek, żeby jej głowy nie urwało
 
Ale się załamałam teraz... sprawdziłam wyniki rekrutacji przedszkolnej i Bruna nie przyjęli do żadnego przedszkola. ŻADNEGO. Przy zgłoszeniu wskazuje się trzy placówki, więc miałam nadzieje, że przynajmniej do jednego go przyjmą. Miałam zamiar wrócić do pracy od września :no: i w tym momencie to odpada bo nie stac mnie na załatwienie opieki dla dwójki dzieci albo prywatnego przedszkola dla Bruna. Najtragiczniejsze w tym wszytskim jest to, że przedszkole mam dosłownie za płotem. Odechciało mi się wszytskiego
 
Stopa nie dziwię Ci się że jesteś wściekła a to wszystko prze to że rząd znowu zmienił że 6 latki nie musza iśc do szkoły....gdyby poszły tak jak wcześniej zakładano to było by więcej miejsc w przedszkolu dla młodszych dzieci a tak narobili burdelu i tyle
 
reklama
stopa współczuje, ja też nie mam planu b na wypadek, gdyby Maja żłobka nie dostała...z jednej strony szkoda mi jej dawać do żłoba jak będzie miała rok i 3m, z drugiej strony kiedyś do pracy trzeba wrócić. Jak nie dostanie to nie wiem - może jakieś dziecko w wieku Mai wezmę pod opiekę?
 
Do góry