reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
dzień dobry

My po chrzcinach, wszystko się udało, pogoda w miarę dopisala, choć w sobotę było o wiele cieplej.
Julinka w kościele grzeczna za to w restauracji na obiedzie i potem w domu dała popis swoich możliwości w marudzeniu - za dużo ludzi i za dużo wrażeń jak na jeden dzień....
Zaraz lecę do sklepu oglądać foteliki a potem muszę poczytać co u Was.
Buziaki dla Wszystkich
 
Hej i ja się witam poniedziałkowo....weekend był cudny a dzisiaj znowu pada...katarek ustępuje...więc jest dobrze....Malwina raczkowanie opanowała do perfekcji i oczy musze mieć dookoła głowy bo wszędzie wlezie :)

Doris super że chrzciny udane...a Juleczka chyba za dużow wrażen miała pewnie i dlatego marudna...nie co dzień jest tyle ludzi wokół

Zołza super ten blog...i ja też co dzień rano się budzę i dziękuje Bogu że mam taką super rodzinkę :)

Aestima widze że week z Forever udany

Forever witamy na głownym wątku...a Twój język pisany jest Boski...uwielbiam Cie czytać

marta witaj :)

Ironia współczuje sytacji z dziadkiem...ale niestety na takie rzeczy nie mamy wpływu
 
Hej, witam się i wrócę później - Maja buszuje po podłodze i jest wszędzie jednocześnie...Już po spotkaniu, czekamy na zdjęcia od nutrii. Sałatka forever i chlebek nutrii przepyszne i jeszcze troszkę zostało dla A:-p
Aestima, Zolza posikałam się jak zaczęłam czytać te teksty, zaraz sobie bloga wrzucę
 
Ale pusto, ja znowu na zakupach byłam:) I na rehabilitacji. Teraz facetów po kaszkę wywaliłam, bo się pokończyły a sama muszę za sprzątanie się brać:-(
 
A i ZOłza, Madzioolka i inne blogerki- napiszcie do MAM- oni z blogerami współpracują- dzięki larvuni napisałam do nich i testujemy z MIesiem 3 produkty o wartości 100 zł. Produkty wybrałam sama i jest to niekapek z sowami (Zielony!) , zestaw do mycia ząbków( zielony!) i miska z pokrywką i tacką antypoślizgową:) Dzisiaj kurier przyniósł:)
 
zabawy słowami znów
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Gdy wkładałam pranie do pralki przypomniało mi się takie oto zdarzenie sprzed roku...[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif] [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Przebrana w piżamkę Natasza pyta się, gdzie ma zanieść brudne rzeczy[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]- rzuć na kupę w łazience - odrzekłam, mając na myśli zawsze obecną stertę rzeczy do prania[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]ale Nataszka z zapałem podbiegła do sedesu...[/FONT]
 
reklama
Witajcie

Forever na wątku głównym....jak miło :-)

Misialina...masz rację. Bylo za dużo ludzi, za wiele emocji, wrażeń jak na jeden dzień dla Julki.

Marta...wszystko bylo tak jak chcialam. Obiad był w restauracji potem ciato kawa, herbata tort. Płaciliśmy 60 zł od osoby bez tortu. Nie chcialoby mi się tego wszystkiego w domu przygotowywać na tyle osób (23).

Zolzik....a trzba było iść spac czekać :-)

Aestima...moja DŻULKA (jak to mówi Damian) ostatnio spi baaardzo źle. Mam wrażenie, że ona cycoli od 2-3 do rana stale. Wstaję codzień powykrecana, bo jak można sie wyspać w jednej pozycji stale z Julinką cycolącą :-)

Trasia....zrób sobie jeden weekend wolny, odpoczniesz, zrelaksujesz się :-)

Mrsmoon...Julia też zasuwa już na czworakach wszędzie ale najgorsze jest to, że zaczęła wstawać mi przy meblach, krzeslach itd.....ani na chwilę nie mogę jej spuścić z oczu

myślałam, ż poczytam i ppiszę więcej ale nie da rady jak Julinka nie śpi....
 
Do góry