reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Witam się porannie :)Jestem dziś padnięta. Ninka postanowiła gadać w nocy przez 2,5 godziny :wściekła/y: po czym wstali z Brunem o 5.25:wściekła/y: masakrę z ich spaniem mam ostatnio.
Mgordon - w BB nie przyjmują trzylatków do przedszkoli w pierwszym naborze. Może uda nam się z naboru uzupełniającego, tak jak pisała Zołza. Niestety przedszkole prywatne to czesne rzędu 600 zł., + z tego co się orientuje jedzenie czasami dochodzi do tego. Jeszcze od czasu do czasu jakaś wycieczka, wyjście do kina:no: Z kolei dla Ninki muszę też kogoś poszukać. Moja mama odpada bo na wrzesień ma umówiona operację nóg, poza tym od pzreszło dwóch lat zajmuje się od rana do wieczora moim bratankiem. Niech kobieta sobie w końcu odpocznie. Moja teściowa pracuje. A teściowi nie powierzę małego dziecka. Więc szykuje mi się jeszcze jeden rok w domu. Z jednej strony super bo będę z dziećmi z drugiej brakuje mi bardzo kontaktu z ludźmi, odskoczni. I kto przyjmie do pracy 35letnią babę:szok:???

Ironia - wspólczuje sytuacji z dziadkiem.

mrsmoon - do jakiego żłobka chcesz posłać Majcie? Prywatnego czy państwowego? W BB sa tylko dwa i też są ponoc problemy z przyjęciem.
 
Ironia, mój ogólnie lubi się drzeć podczas wieczornego ubierania - nie sądzę, żeby rodzaj piżamki miał na to wpływ. Edi śpi w pajacu, bodziaku + spodenki albo w 2-częściowej piżamce, ale to lubię najmniej, bo często w nocy ma plecy odkryte.

Stopa, trzymam kciuki!

 
Witajcie

Widzę, że ruch wczoraj spory...muszę nadrobić zaległości.
Byliśmy wczoraj z Julią na kontroli u kardiologa (słyszalny szmer nad serduszkiem) i lekarce udało się dostrzec bardzo mały ubytek w przegrodzie międzykomorowej. Powiedziala że jest on tak mały, że ledwo dostrzegalny i nie nadaje się do żadnego leczenia i w niczym Julii w życiu nie będzie przeszkadzał. Całe szczęście, bo przestraszylismy się bardzo slysząc te słowa ale jak pani dr zaczęłą tłumaczyć okazało się, że to nic strasznego. Prawdopodobnie zamknie się on do 5 roku życia ale mamy przychodzić na kontrolę co 8 miesięcy.

Poza tym kupiliśmy wczoraj wózek....lekki i w miare tani. Taki akurat do miasta jak wychodzę sama z Julką. X jumper dalej zostaje jako ten główny.
To tyle co u nas.....

lecę ponadrabiać zaległości :-)
 
ja się zastanawiam czy młodego nie posłać do klubu maluszka.. :baffled: paula niby jest ale teraz ma zajecia i czwartyek, wrotek, sroda to tak jakby jej nie było bo jest tylko 3 godziny :dry: a kasy troche wychodzi... mysle ze klub wyszedłby taniej niz 900 zł i mam zgryz bo lubie mieć małego na oku ale co z pracą :baffled:


co za parszywy miesiąc..
 
Dzień dobry:-)

STOPA pisz odwołanie albo pisz do burmistrza miasta, zeby pomógł w znalezieniu rozwiązania. Znam przypadki, gdzie burmistrz dokładał do przedszkola prywatnego( rodzice płacili kwotę państwowego przedszkola a reszte dokładało miasto). Musisz walczyć a miejsce sie znajdzie. Trzymam kciuki.

TRASIA pieknie:-). Żałuje, że Nutkowo jest tak daleko....

Ja Antosia ubieram w taki cieniutki kombinezon, body na krótki rękaw i bluzka na długi rękaw. Jak wieje silny wiatr to przykrywam cienkim kocykiem. U nas jest chłodno, wczoraj było 7 stopni i wiatr.

IRONIA kciuki za dziadziusia.

Komu kawe bo ide do kuchni?
 
O jak zaczynalam pisać było pusto, a teraz prosze mroweczki sie obudziły i szybciutko piszą.

ANTOŚ śpi w takich gaciach ze stopam. Bo jednak w nocy jak sie wykopie to stopy schowane.
 
AgataR - dziękuję za radę. Powalcze tylko muszę to przetrawić;-) Chcę iść jeszcze dziś do przedszkola się dowiedzieć jak będzie z rekrutacją uzupełniającą. A jak twój mąż? wraca do zdrowia?
Ironia - Ninkę ubieram w body i pajaca albo body i piżamkę bo ona się rozkopywać lubi
 
reklama
Cześć
Dziś pierwszy dzien wiosny, zaczął się super bo po wyjściu ząbka Maja przespała pięknie całą noc i obudziła się w świetnym humorze.
Jednak pogoda jest paskudna szaro i buro i pada co chwile ale i tak nie to jest najgorsze - prztszłam dopracy pełna zapału a tu chwilę po 8 przyszedł dyrektor i zapowiedział w ramach nadchodzącej reformy u nas w firmie będzie redukcja etatów i bardzo możliwe że moje stanowisko pracy będzie zlikwidowane, jak się nie załapie na inne to zostanę bez pracy.... odechciawa mi się wszytskiego po prostu... ryczeć mi się chce... bo wiem że na rynku pracy w mojej branzy mam bardzo nikłe szanse na zatrudnienie...
Wybaczcie że tak posmucilam ale mam ochote siedziec i ryczec aktualnie...

Ironie Maja świ w body z dł rękawem i półśpiochach.
 
Do góry