reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Trasiu, ja bym wybrała zestaw: cienkie rajstopki i cienkie spodnie, żeby nie podwiewało, ale poza tym popieram Ciebie i Twój sposób ubierania :-) Mnie szlag trafia, kiedy widzę skrajności ;-) Moim zdaniem wszystko zależy od pogody [a nie pory roku!] i od dziecka przede wszystkim. Jedno woli ciepełko, inne zaraz się poci [mój synuś na przykład :-p].

Stopa, współczuję sytuacji... Może z rezerwowej się załapie?
 
reklama
trasia - nokomu nic do tego jak dzziecko ubierasz ;) ja czasami slucham jedynie sasiadki ktora ma 3 letniego leosia i 7 miesieczna roze :) ostatnio nas zawrocila ze spaceru bo za grubo ubralismy mlodego :sorry:


my dzis nie wyszlismu głowa mi peka..i wiatr strasznie zimny



z dziadkiem chyba lepiej juz nie bedzie... okazalo sie ze pieprzeni lekarze nie zauwazyli podczas tomografii ze ma zajeta jedna półkule :no::wściekła/y: niech ich szlag!!
 
dzieki dziewczyny! Marysia miała grube skarpety za kolanko i grube spodnie ze ściągaczem na dole więc nie podwiewało. A u nas dziś słoneczko, cudna pogoda!
A teraz uciekam, wpadnę wieczorkiem.
 
stopa
Ja dzwonilam dzisiaj do przedszkola - Amela do 4 latkow ma isc - i u nas rekrutacja rusza dopiero 7 maja, strasznie pozno, ale moze tak jest z tymi starszymi,a przedszkola niepubliczzne? Tez drozej niz "normalne"
u nas ok 270 zł a prywatne ok. 600.
 
Trasia gratulacje i powodzenia!!!!

Ja się witam i żegnam jednocześnie - może ta noc będzie choć trochę przespana bo dwie poprzednie na nogach - w efekcie mamy kolejny ząb i następny lada moment ale okupione płaczem zmęczeniem całej naszej trójki, ttylko pies nic sobie z tego nie robi i chrapie :)

Dobrej nocki :)
 
Dzień dobry! :-)

Wiecie co, myślałam, że będę musiała porobić sporo zakupów ciuszkowych na lato, ale wczoraj przejrzałam torby z szafy, gdzie odkładałam za duże ubranka i okazało się, że sporo tego jest! Na pewno coś dokupimy, ale wcale nie musimy szaleć w tym temacie. Jesienią będzie trzeba więcej kupić ;-)
 
reklama
u nas zapasy ciuszkowe powoli sie kończą :baffled: a w seconh coraz mniej takich ubranek na roczniaków ... w sobote pobuszuję po jaśle bo tam znacznie taniej niz w krakowie


czy wasze dzieciaki śpią w śpioszkach? moj na ich widok drze sie w niebogłosy..juz nie mowiac o tragedii kiedy go w to ubieramy :no::no: wiec musimy ubierac w 2 czesciowe pizamkiii eh..
 
Do góry