reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ano czasem zaglądam na główny :tak: Warto było choćby po to aby się dowiedzieć że się ma wielbicielki swoich koślawych literek ;-)
Aestima - co do skali to u mnie do tej pory był max 13 do 10 :-D
Doris - to niedrogo, niestety w Wawie wszystko droższe :-(
 
reklama
dobry wieczór. Jestem, ale mam masę pracy więc tylko podczytuję.

Doris wolny weekend u mnie to coś na zasadzie "nie idź jutro do pracy, odpocznij sobie" - mówię tak czasem do Marcina w środku tygodnia:) Tylko, że jego urlop jest przynajmniej płatny :-D
 
hej
Doris - super że wszystko było pomyślnie a że Julka marudziła to normalne przy takiej ilości wrażeń i gości mój też marudził ;-)

a ktoś jeszcze został do chrzczenia bobo poza Dubeltówką???
 
mamusia moj babel, za miesiac robimy chrzciny, w koncu.....moze sie diabła wygoni i zacznie mi spac w nocy
doris to w sumie jak ze wszytskim to niedrogo, fajnie ze sie wszytsko udalo

a tak w ogole czesc wszytskim w ten piekn sloneczny dzien:)moj dzis tez nie spacl chyba ze 2-3 godziny w nocy, piwedzialam ze kiedys go udusze:nerd::nerd:
 
marta, też na to liczyłam, ale gdzie tam! Po chrzcie jeszcze gorzej:-D
Tak w ogóle, to dzień dobry wszystkiM!!!!!!!
 
Dzień Dobry z samego rana :-)
Wstawanie o 5.30 to u nas już standard:wściekła/y: mam już ugotowaną zupkę kalafiorową dla Ninki, kompot z porzeczek a za chwilę wstawiam mięso na obiad. Nina już idzie spać porannie a ja muszę sobie zrobić drugą kawę i w końcu śniadanie zjeść. Dziś mamy bardzo ważny dzień, bo o 15ej zostaną ogłoszone zapisy do przedszkola. Proszę o kciuki aby Bruna przyjęli:-D
Trasiu - pogodę mamy śliczną więc może spacerek około południa?
 
Witam Was wszystkie!

U nas słoneczko powoduje, że młody później chodzi spać i wcześniej wstaje... Dziś darł się o szóstej, a że K. był z psem na spacerze, musiałam zareagować. Jako że K. przed wyjściem zmienił mu pieluchę, próbowałam zająć go maskotkami i wracałam pod kołderkę. Niestety, to były tylko momenciki ciszy. Ostatecznie wstałam o 6:20. Prawie pokłóciłam się z K., bo mam wrażenie, że tylko ja w tym domu robię coś w kierunku utrzymania jako-takiego ładu. A nie chcę od rana do wieczora sprzątać po sobie, po dziecku i jeszcze po K. Myślę intensywnie nad tym, jak rozwiązać tę sytuację, żeby obyło się bez ofiar :-p
 
Dzień dobry ja po długim weekendzie bo w Irl święto. W sobotę była parada, ale taki deszcz lunął, że Emilka w wyrze chora:wściekła/y: znów:wściekła/y:
My chrzcimy 15 kwietnia, jako jedne z ostatnich, ale Asiulka grzeczna więc ten diabełek jakiś łagodny;-)
Mam weekend do nadrobienia więc śmigam po kawkę i zabieram się do czytania:-)
 
Dzień dobry ja po długim weekendzie bo w Irl święto. W sobotę była parada, ale taki deszcz lunął, że Emilka w wyrze chora:wściekła/y: znów:wściekła/y:
My chrzcimy 15 kwietnia, jako jedne z ostatnich, ale Asiulka grzeczna więc ten diabełek jakiś łagodny;-)
Mam weekend do nadrobienia więc śmigam po kawkę i zabieram się do czytania:-)
to moze razem bedziemy chrzcic, dzis K jedzie ustalac z ksiedzem:-)
 
reklama
Do góry