reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Hej kochane, wpadnę później, a teraz tylko napiszę Wam, że po drodze do gin dostałam okresu:wściekła/y:a poprzedni miałam 18.01...wrrr i cytologii nie zrobiłam, ale usg dowcipne mi zrobiła od razu i dała skier na usg piersi ale kazała do maja się wstrzymać. Aha - i receptę na yazz dostałam, mam nadzieję, że go będę dobrze tolerować.
Setana my też w Rybniku na Wielkanoc będziemy, nie wiem jak, ale musimy się spotkać koniecznie!!!Najlepiej we cztery z Misialiną i Kati(chyba nikogo nie pominęłam?)

edit: idę gotować warzywa, A. ugotował już królika, wali biedakiem w całym domu...bleeee
 
trasia sorry kochana, ja nie mam zupełnie orientacji topograficznej:zawstydzona/y:A ile masz km do Rybnika? Bo z R do Wisły chyba z 60 jest, do Bielska bliżej?
 
Witam się i ja i składam najserdeczniejsze życzenia :-)

Dziś weny u mnie brak:no: za to siedzę w internecie i szukam sposobów na pozbycie się ogromu ubranek po dzieciach. Osobno mi się nie chce wystawiać bo mam tego za dużo i myślę nad jakąś paczką. Tylko czy ktoś zechce? Jeśli macie kogoś w swoim otoczeniu w potrzebie to część mogę oddać za free.
 
mrsmoon do Rybnika mam ok 50km. Do WIsły 40 ale świetną drogą, pół godziny jazdy :)

stopa jak dasz dobre ceny to na pewno znajdziesz chętnych. Znajomym potrzebującym już oddałam moje ubranka więc są wyposażeni:)
 
reklama
mrsmoon, mamusia - mi T na poprawę humoru za zakończenie karmienia :no: kupił wytęsknione Martini:-D do tego cytrynka i lód. Dzieci o 19ej do łóżek i WOLNE!!!
Niestety Ninka gardzi cycusiem od kilku dni i już całkiem przerzuciła się na mm i inne dania.
 
Do góry