reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Cześć :)

Anapi no zobaczymy, mi tam sie wcale nie spieszy żeby mieć okres :-)

Doris cześć :)

U mnie znów padał śnieg i jest mróz, a było juz tak pięknie i czuc bylo wiosnę....
Niemniej jednak życzę Wam miłego dnia :)
 
Dzień Dobry:-)
Anapi - ja też jeszcze nie dostałam i wcale za tym nie tęsknię. Stan ten mógłby utrzymywać się już zawsze:-D
Doris - Trasia dobrze radzi, na większe spacerki zostaw sobie Tako a małą spacerówkę tylko na szybkie. Ja mam parasolkę, którą wręcz nie znoszę jeździć
Trasiu - krolika kupisz w Wokulskim na parterze. 1 kg za ok. 25 zł. Są we wtorki na wcześniejsze zamówienie jeśli dobrze pamiętam. A gołębi nie znoszę - latające kuporoby:wściekła/y:
Mrsmoon - za porcjowanie świeżych królików jest odpowiedzialny moj T. Ja za to się nie łapię, odkąd pierwszy raz dostałam świeżo wypatroszonego, bez skóry. Echhhhh Nie jestem nawet w stanie zjeść z niego mięsa. :no:

Miałam jeszcze pisać ale dzieciaki coraz bardziej łobuzują
 
Dzień dobry.
Chciałam napisać, że żyjemy. Choć w moim wypadku to szumnie powiedziane. Wszystko ostatnio się rypie, jestem psychicznie wyczerpana i boję się czy nie będę zmuszona wracać szybciej do pracy, tylko co zrobimy z Natalią:-( mam wszystkiego serdecznie dosyć, a każdy dzień poza nowymi problemami niczego nie wnosi...
Przepraszam, że tak wpadam i do tego tylko o sobie... Może później znajdę chwilę by coś z Wmi popisać i dokładniej doczytać.
Tymczasem miłego dnia :-)
 
Dzień dobry!

Najpierw się witam, zaraz poczytam. U mnie trochę do dupy, bo jak z żołądkiem lepiej, to teraz gardło choruje - no ale to pewnie wynik osłabienia po żołądkowych rewelacjach. Nic to, pocieszam się tym, że przemęczę się i będę miała z głowy ;-) No i najważniejsze, że Edi nic nie łapie!
OK, idę czytać.
 
Witam się i ja :-)

Ale tu pustki!!!!!!
Zolzik...dobrze, że zdrowiejesz. Wiosna idzie, będzie coraz cieplej

Setana...zaglądaj częściej do nas. Widzę, że nastroj masz kipeski. Będzie wszystko dobrze. najważniejszy jest uśmiech Natalii i to, że zdrowa.

Stopa...ja jeszcze nie myślalam o takiej typowej parasolce, zastanawialam się nad jakimś lekkim wózkiem, żeby nie targaż stale Tako. Ale jeszcze na razie zostanę przy nim, bo on duży i wygodny.

Madzioolka...a u nas piękne słońce i tak bardzo wiosennie się zrobiło
 
fikusowo ja bym chciała nowego xt, ale pewnie używanego na all kupię jakiegoś...bo ceny są przerażające:szok:cosatto mi się też bardzo podobają, ale maclaren wygrywa u mnie ze względu na dożywotnią gwarancję. Ja chcę wózek najbardziej uniwesalny kolorystycznie a cosatto mają tapicerkę albo damską albo męską, a ja chcę wózek i dla drugiego dziecka a niewiadomo jakiej płci będzie;-)
Madzioolka wiosna już tuż tuż, koło połowy marca ma być do 15 stopni!!!
stopa ja mam podobnie z królikiem, nie chcę na niego nawet patrzeć...
Setana hej! Przykro mi, że u Ciebie wszystko idzie nie tak, jakieś nowe problemy z Tayą macie? Jak Natalka, powoli przekonuje się do warzyw i owoców? Mam nadzieję, że jednak będziesz siedzieć z Natalią w domu tyle, ile zaplanowałaś, niespodzianki w tym temacie chyba bym nie zniosła. A co po Twoim powrocie do pracy?
zolza dobrze, że u Ciebie lepiej:tak:kuruj się kuruj, gadałaś z silvą nt przyjazdu? właśnie, chyba pora jakieś menu ustalić
Doris duże wózki mają tą zaletę, że są wygodne - dla dziecka, dla nas w prowadzeniu też. ALe już transport takiego wózka to problem...dlatego u nas wybór padł na parasolkę coby mało miejsca w bagażniku zajmowała, dalej A nakręcam na maclarena;-)
 
Setana, wszystkiego naj! :-) I choć może teraz trudno w to uwierzyć, to jeszcze będzie przepięknie... :-)

Mrsmoon, gadałam, ale jeszcze nie wiemy - wszystko zależy od wyników Szymka.
 
reklama
Do góry