reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Hej Dziewczyny!

Mamusiu , udanego wyjazdu!

M adzioolka, fajnie Wam - lubię kabarety :-)

Trasiu, jak koncert? I jak ciasteczka? :-)

A u mnie dziś niezła jazda. Od rana mam potworne nudności... I, oczywiście, już głupie myśli chodzą po głowie... Ale najprawdopodobniej to jakiś dziwny wirus, bo K. od przedwczoraj kiepsko się czuł. Dziś już mu lepiej, więc jest szansa, że i mi zaraz przejdzie ;-)
 
reklama
hej poniedzialkowo, ja jak zwykle sprzatam po calym weekendzie:angry:
ale weekend przynajmnie udany byl, mlody cos dzis w nocy spac nie mogl, cos go ewidentnie meczylo, nie wiem czy zeby czy brzuszek:eek: wiec nie jestem wyspana. generalnie ciagle jestem jakas tak r-chyba po prostu zmeczona tym wszytskim, moze wiosna i slonce jakos mnie pobudza choc z calych sil staram sie nie dawac zlemu humorowi
madziolka dobrze ze mi przypomnialas o kabaretach, w lublinie ma byc neonowka chyba 19 marca wiec musze zerknac? a moze razem pojdziemy i sie posmiejemy????
 
hej i ja się witam! malwina śpi już 2,5 godz...dawno tak nie było...ja caly czas ślęczę nad wózkami..postanowiłam że kupię Baby design ale teraz nie wiem czy Walkera czy Sprinta...szlag mnie zaraz trafi ale cóż...tzreba coś wybrać

mamusia udanego wypadu do rodziców

Zołza mdłości powiadasz? hehe oby to było tylko lekkie podtrucie

Trasia witaj

marta ja też niewyspana...Malwinkę chyba też ząbki męczą
 
no no, zołza, to ja nic nie mówię:ninja2:

czekam jak młody wstanie z drzemki i lecimy na dwór, bo piękne słońce! suchy chlebek dla ptaków przygotowany - muszę pilnować by Nuśka nie pożarła, bo to takie wszystkożerne dziecię jest:rofl2:
jeszcze tylko druga kawka z imbirem cynamonem i kardamonem, mniaaaaam:tak: i coś słodkiego, oczywiście, do tego:tak:
no właśnie trasia - jak wyszło?
 
Marta chętnie bym poszła ale chyab w ten weekend 17-18 będziemy jechać do mojej babci na podlasie. Nastepnym razem piszę się na bank :)

Misialina mnie za kilka dni też czeka rozpoczęcie procesu wyboru spacerówki... a dopiero w zeszły piątek zamówiłam fotelik samochodowy po prawie miesiącu gdyban i zastanowień więc jak myslę o spacerówce to juz mam dreszcze i mi słabo no ale nei ma wyjścia... :)
 
Witam się i ja w ten słoneczny dzionek :-)
U nas w dalszym ciągu trwa chorobowy areszt domowy i niestety końca nie widać bo Ninka dalej cherla a Bruno wtóruje katarem:no: ale jutro kontrola i zobaczymy czy paskudztwa powyłaziły już z oskrzeli. Ale tym razem obiecałam sobie, że zrobię jej jeszcze tygodniową kwarantanne zanim ruszymy się spacerowo.

Misialina -
a czy mogę prosić o linka do wózka, który zamierzasz kupić? Ja wystawiłam do sprzedaży, przez weekend, naszego mutsy`ego bo kloc ciężki z niego jak cholera i mam coraz mniej sił żeby wkładać go do bagażnika. A wagę ma bagatela ok 20 kg:szok: na razie wstępnie zdecydowałam się na Mutsy Transprter, bo jest ok 10 kg lżejszy. Ale chciałabym mieć jakąś inną alternatywę.

Zołza - hmmmmm nudności:-D w moim przypadku byłabym nieźle przerażona. Ale teraz od lipca cerazzette łykam coby trzecie się nigdy nie pojawiło:-D

Trasiu -
a gdzież Ty pracusiu tak biegasz?

Madzioolka - oj kabarety, uwielbiam. A najbardziej Kołaczkowską i Hrabi. Znasz może skecz dzień Mężczyzny? Kabaret Hrabi - Dzień Mężczyny - YouTube u mnie nr 1 :-D własnie sobie go odświeżam i
mam ubaw po pachy
Andariel - pospaceruj i za mnie proszę :-)

Marta - głowa do góry, wiosna już coraz dalej przegania zimę. U nas juz ptaszki śpiewają. Nie daj się złemu humorowi

Mamusiu - udanego wyjazdu

A muszę się poskarżyć, że Ninka tak zasmakowała w jedzeniu: kaszki, owoce, zupki, mleku mm na dobranoc, że protestuje przy cycusiu i w ogóle nie chce pic mojego mleka:no: a to było takie fajne
 
Dzień dobry:tak:
Ja tylko na chwilkę powiedzieć, że weekend w Dublinie był cudowny!!!!!!!!!!!
Całą sobotę chodziłam po sklepach, nikt mi nie przeszkadzał, nikt nie poganiał....wieczorem poszalałam w klubie, nawet zainteresowałam kilkoro panów, ale obrączka zobowiązuję, więc musialam podziękować:-D
Asiulka przywitała mnie białym kłem, a Emilka kaszlem:eek:
Idę robić debiutancki obiad kurczak tikka masala z ryżem:tak:
Miłego dnia wszystkim:-)
 
Kurde, smiech śmiechem, ale czuję się fatalnie... Mam wyrzuty sumienia, bo Edi sam się bawi... Jak tylko wróci K., kładę się spać...
 
reklama
Do góry