reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Aestima
Czemu nie powiedziałas,:no: trzeba było Miesia do mnie przez te 3 dni przywozic, a tak to głowo do góry . . . i badz czujna (słodycze tesciowa pewnie w skarpetach schowane przywiezie;-)), no ja 3 dni z tesciowa pod jednym dachem bym nie wyrobiła (a jak bym musiała, to potem dłuuugie wakacje w psychiatruku by mnie czekały albo jakies proszki).

Dzisiaj pogoda superasna - wrecz wiosenna . . .
 
reklama
heja dziołchy :D

zołza-
super ze juz po !

doris - oj jak bym tego kolesia dorwala sama bym mu łeb wyrwała z szyji ghrr... :wściekła/y: albo takiego kopa zasadziła ze by mu juz nigdy nie przyszlo do głowy z nikim sie bic... ja zawsze tez obrywalam od chłopakow a to w brzuch a to jakos inaczej eh... tylko dziewczyny maja łątwiej szklane oczy i do pani... :laugh2: a potem kopa poza szkoła - oj kiedys łobuziak ze mnie był heh :-D


misia - kurde zamkneli moja grupe bo byly 3 osoby jedna odeszła i zamiast 880 zl wychodziłoby mi teraz 3200 :crazy::angry: a tyle nie dam... znalazłam czecha ktory chce sie uczyc angielskiego i bedziemy sie razem uczyc:tak: na pewno tego nie rzuce


aestima - oj moja tesciowa tez mowila ze moze wpadnie...fajnie niby ale ja nie bede miala czasu z nia siedziec bo pracuje.. a raczej jak to ona stwierdziła : ordynarnie spedzam swoj czas wolny eheh :-D ona teraz jest na bezrobociu i jest taka drazliwa ze masakra eh :crazy:

stopa
- u nas jest odwrotnie ja w ogole nie przepadam za mezem siostry M - jak dla mnie to straszne nieroby i pasozyty...nic nie robia w zyciu i narzekaja ze sa biedni... a dupy nie ma komu ruszyc...tacy luzie to powinni w ogole tynk jesc a nie madrzyc sie jak nam to dobrze w zyciu :angry::no: szkoda tylko ze ja przy mlodym pracuje po 15 godzin dziennie zeby odkladac na przyszły dom a im po 10 latach malzenstwa nic sie nie chce i nie maja nawet łazienki w swojej ruderze :crazy:


moon - no farta miałam ! to narzeczona syna mojego ojca chrzestnego wiec prawie jak rodzina no i super laska - mamy te same poglady te same zainteresowania :tak: i ta sama ukochana osobe hehe :d jak byłam mała chciałam sie ożenić z Krzyśkiem haha :-D:-D
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi proszę, czy małe, niespełna trzyletnie dziecko potrafi skłamać? Bruno wrócił od dziadków i mówi do mnie, że jestem głupia. Jak się spytałam dlaczego tak mówi, to powiedział, że babcia powiedziała, że mama jest głupia jak nie chciał lizaka - nauczyłam go, że lizaków się nie je bo są nie zdrowe:no: do tego o co go poproszę, to mówi "nie nigdy". Cholera nie wiem czy wymyslił czy rzeczywiścia takie coś miało miejsce.
 
Do góry