reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Zołza ale ulga....to teraz zdróweczka dla siostry...niech szybko wróci do domku

Stopa ja jeszcze na aerobik dzisiaj pędzę...już się widzę na wiosnę w obcisłej sukience...no trzeba się jakoś motywować
 
reklama
Misialina...nie martw się ząbkami. U Julii dwa są na razie. A Dominice wychodziły bardzo późno i w "chińskiej" kolejności :-).
Najpierw jedynka i dwojka na dole (lewa), potem kolejna jedynka i dwójka na dole (prawa) a nastepnie górne dwójki:szok: jej wyszły a potem górne jedynki :-).

Zołzik...super, ze u Siorki wszystko dobrze.

Stopa...afera w szkole już jest. Wczoraj dzwonila do mnie Damiana wychowawczyni. Ale wszystkiego dowiem się dopiero w poniedziałek
 
Misialina - jak już pisałam, Ninka ani jednego zębola jeszcze nie ma:-) tak więc się nie przejmuj. Znajomej córeczka do półtora roku miała tylko dolna jedynkę, później nadrobiła. za aerobik też muszę się wziąc choć mi marzy się siłownia.
Doris - Brunkowi z kolei na początek wyrosły dwie górne dwójki, później dolne jedynki. Więc miałam Drakulę w domu:-D
 
Zadzwoniła do mnie przed chwilą, wariat mały ;-) :-) Ledwo się przebudziła i dzwoni, żeby mnie uspokoić ;-) i żebym przekazała dalej, że wszystko gra, a ona będzie odpoczywać :-) Sucho w gardle i boli, ale to normalne - zresztą, dostała już anelgetyki.

Ufff... :-)
 
A ja sobie dzisiaj nie radzę z moimi dzieciaczkami. Maja zasnęła z godzinkę temu, marudna była od rana, Igor szaleje, nic nie chce robić, tzn nic o co ja go poproszę... siadam już a gdzie do wieczora, kiedy to mąż wróci z pracy :szok: Jeszcze ta pogoda dobijająca :crazy:
Doris - dzisiaj te dzieciaki totalnie się nudzą w szkole. Igor ma takiego Teodora w klasie (jak dla mnie to dziecko ma ADHD w rozmiarze XXXXL) - któregoś dnia Teodor pacnął Igora głowę o ścianę. Na szczęście Romek tego samego dnia dorwał Teodora i mu powiedział parę słów. Mam nadzieję, że z Damiana głową wszystko ok i tylko na rutynowej kontroli się skończy.
Trasia - tak myślałam o Twojej Marysi. 6 zębów na raz:szok::szok::szok: Biedne Maleństwo. Igorowi wychodziły parami, ale 6 zębów... to jak ta dziecina ma być spokojna? Buziaki dla Marysi :*
Zołzik -koniecznie daj znać, jak Ci w szpitalu coś powiedzą. &&&&& dalej zaciśnięte!
Andariel - ah ten nasz dzielny Rycerzyk :) Mamusia trzyma rękę na pulsie to i dziecko zdrowo się rozwija :) Gratki dla Was :***
Aestima - hmmmm..... powodzenia, bo nic innego mi do głowy nie przychodzi :) A jak się dzisiaj czujecie?
No to się przywitałam, postaram się doczytać, ale Igor jest tak głośny, że nie wiem, ile jeszcze Maja pośpi :baffled:
 
Witajcie, jestem, Maja śpi już 2h, nockę odsypia ten mój bąk mały a matka oczy na zapałkach...

Doris jak tam Damian? Rozmawiałaś z rodzicami tego chłopaka?
Madzioolka witaj w klubie niewyspanych...
marta!!! fajnie, że wróciłaś:tak:
ironia zazdroszczę Ci, że tak Ci się z nianią udało...
trasia dobrze, że Marysi się nie pogorszyło, widzisz, ja zapomniałam, że ona na pepti:zawstydzona/y: no, ale dzięki chwilowemu odstawieniu polubiła.
6 zębów???? o matko, to masakra jakaś, u nas zero, tylko te zgrubienia od środka dziąsełek ma dwa
stopa &&&& za te wszystkie operacje!!!
Zolza cieszę się, że sis już po i że operacja się udała, to chyba zasługa magicznych kciuków:tak:
Aestima duuużo cierpliwości życzę z teściową, no ale jak mus to mus. Z mgordon nie da rady się dogadać jakoś?
Misia, trasia trzymajcie się ze słodyczowym postanowieniem, ja właśnie wpierniczyłam na drugie śniadanie milkę - całą:-D
Misia co Ty schizujesz z tymi zębami? Dziewczyno, spokojnie!!! Mi pierwszy ząb wyszedł jak miałam prawie półtora roku
Iza hej, mnie też ta pogoda dobija...
no i Maja się obudziła, 2,5h spała:szok:
 
Dzień dobry, przeczytałam wszystko i zapomniałam co komu miałam odpisać więc jak kogoś pominę to sorry:sorry2:
Trasia cieszę się, że to "tylko" zęby a nie nic poważniejszego....6 na raz to dużo oby szybko wyszły
Misia Stopa nie przejmujcie się brakiem uzębienia moja Emilka zaczęła ząbkować dopiero jak miała 11 miesięcy a skończyła niedawno, u Joasi pustki;-)
Andariel gratuluje takiego dzielnego rycerzyka, brawo dla Leosia za determinację, zuch chłopak:-)
Doris niezła akcja z tą główką, niech wraca szybko do domu, a tamten delikwent niech poniesie konsekwenje:crazy:
Zołza cieszę się bardzo, że zabieg się udal, poczułaś pewnie wielką ulgę...niech siostra szybko zbiera siły i wraca do formy:tak:
Madziolka wy omawiacie życie rodzinne ba czacie, a ,my gadamy na gg siedząc w tym samym pokoju:-Dale to zazwyczaj jak oglądamy jakiś film:)

My wstałyśmy o 10.30, Asiulka chyba odsypia ostatnie noce
Darek dostał fuszke i za te pieniądze kupimy bilety na Gunsów jak jeszcze będą:baffled:
Śmigam na śniadanie "tam tam ti ram tam tam ti ram, brzuszek burczy bo się kurczy":-)
 
reklama
Do góry