reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witam serdecznie,
Mam nadzieje, że mogę się przyłączyć do pogaduszek. Podczytuje Was od jakiegoś czasu i co jakiś czas próbuję coś napisać. Niestety trzyletni okres siedzenia w domu troszkę mnie ograniczył w pewności siebie kontaktach międzyludzkich :zawstydzona/y:
Jestem szczęśliwą mamą niespełna trzyletniego Bruna oraz czerwcowej Ninusi aaaa i tak jak Trasia mieszkam w BB.
Co do Madzi to tak jak Wy wszystkie przeżywam sprawę od samego początku. I w głowie mi sie to wszytsko nie mieści. Okropna tragedia niewinnego dziecka.
 
reklama
Hej stopa:-)

Trasia, co 4 ubranko:-) Rozczuliłaś mnie. Ja dalej nie prasuję, tak mi się nie chce... A mogłabym, bo Miesiu ślicznie się bawi...
 
czesc stopa ;-) to sie trasia ucieszy !

ja juz prawie po pracy :szok: kurczak...zrobie obiad szybko poki paula bawi się z Beniem zjemy jak pojdzie spac i pewnie zostane juz z nim sama :tak::-D
 
Witaj Stopa :)

Aestima, ja w ogóle nie używam żelazka ;) No chyba, ze jakieś wyjście i trzeba, ale wtedy podsuwam moje Olafowi do wyprasowania :) Za to moja mama prasuje nawet majtki... Chyba stąd moja nienawiść do żelazka ;)
 
Marysia już po obiadku. Zaszalałam i ubrałam jej spódniczkę hehe:)

stopa witaj! Jak miło, że wreszcie pojawił się ktoś z Bielska! Gdybyś miała ochotę na wspólny spacer to jestem otwarta na propozycje, oczywśce jak się troszkę ociepli. A gdzie mieszkasz w BB?
 
Hej Stopa...hmmm ciekawy nick:-D
Zebrra ja też jestem anty żelazko i tak jak mówisz to chyba uraz z dzieciństwa bo pamiętam mamę co niedzielę ze stertą prasowania:eek: u nas żelazko tylko przed wyjściem i to nie zawsze bo mam jakąś inteligentną pralkę, która nie gniecie ubrań:-)
 
reklama
Dziękuję za miłe przyjęcie :-) No i święty spokój się skończył. Ninka zamiast spać jak zwykle, czyli ok. 2 godziny, wstała po pół i bawi się w Godzille, niszcząc misternie ułożone tory brata:-)
Trasiu mieszkam blisko centrum, w rejonie Biblioteki wojewódzkiej. Oczywiście, że piszę się na wspólny spacerek jak tylko mróz odpuści, bo wybranie w się w tą pogodę z dwójka maluchów wymaga dużo wysiłku.
 
Do góry