reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Stopa Witaj :-)

Szkoda, że ktoś ze Szczecina się nie pojawi :-(.

Dubeltówka...moja pralka też inteligentna bo nie gniecie ubrań i dużo pomaga też złożenie ubrań przed powieszeniem :-). ja tak robię i potem....nie prasuję :-)

Nie chce mi się robić obiadu...mogę do którejś wpaść???
 
W takim razie komunikat- jeżeli ktoś ze Szczecina, Bydgoszczy lub Tczewa ( gdzie mieszkasz Mamusia? edit: oki doczytałam;) ) nas podczytuje, to prosimy o rychłe ujawnienie się celem wspólnego spacerowania:-)
 
A ja chętnie podrzucę komuś moje prasowanie :)
Mimo, że nas tyle z Wawy do tej pory spotkałam się jedynie z Zeberką, która mieszka pod Wawą :) Chyba najlepiej jest się spotkać jak się ma do siebie blisko....
Zebra - moja koleżanka miała kiedyś chłopaka, który prasował nawet skarpetki :D Dzisiaj jest jej mężem :happy:

Maja padła :) Komuś kawy :)?
A... Dorocia wpadaj na obiad :D
 
Mi się marzy zwiedzanie Krakowa. Może zrealizuję w tym roku to marzenie :) Moja serdeczna koleżanka mieszka w Krakowie, więc tym większa mobilizacja do podróży :happy:
 
reklama
Do góry