reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Larvunia obie stawiamy już na lipiec :) wczoraj śmiałyśmy się z Mamusią, że wchodząc co dzień na bb ciekawe jesteśmy czy się nawzajem "zastaniemy" ;) Jeszcze mamy Dubeltówkę w swojej bandzie...z tym samym suwakiem :)
 
Larvunia obie stawiamy już na lipiec :) wczoraj śmiałyśmy się z Mamusią, że wchodząc co dzień na bb ciekawe jesteśmy czy się nawzajem "zastaniemy" ;) Jeszcze mamy Dubeltówkę w swojej bandzie...z tym samym suwakiem :)

no dokładnie - Asinka też miała ten sam termin ale nas daleko w tyle zostawiała, ciekawa jestem jak Dubeltówka, mam nadzieję że da wcześniej znać jak się coś zacznie a nie jak już z Asieńką do domku wrócą
 
Larvunia to mnie zaskoczyłas...:) moj męzus sam sie zasmiał jaki ten swiat mały :) a no widzisz jak to czasem bywa:) a zaproszenie wysyłałysmy kiedys na fejsa jak sie bodajze Asinka pytała, która ma fejsa :)

poza tym Kochane to musze Wam powiedziec,ze nie mam kiedy posiedziec na BB bo maluch za dnia niespokojnie spi...ale wnocy daje nam odetchnąc:) z pokarmem u mnie jest tak,ze mam duzo,jak smietana taki ładny a maly nie chce ssać...po tym zapaleniu cos jakby sie oduczył i strasznie sie denerwuje...i jak mija kilka godzin od karmienia to daje mu sciagniete mleko w butli-polecam te buteleczki dr Browns'a bo maluch ssa jak piers i jest antykolkowa :) wiec za dnia co karmienei przystawiam ale jak juz to za dlugo trwa 30min-1h to butla...zobaczymy jak długo tak pociagniemy
 
heh wiec 3 muszkieterow mamy na ten sam termin :-D:-D:-D
ale beda jaja jak w tym samym czasie Was wezmie na rozpakowanie :-D:-D:-D

Marta6 kochana pozdrowionka dla męzulka ;-)
Blusia siema ;-)
 
reklama
kurde a ja sie czaje czy budzic mala czy nie na kapiel... Kurde juz pozno a ona ciagle spi :sorry:

edit:
dziewczyny spokojnych nocek a nierozpakowanym naszym muszkieterom akcji ;p
ide pomiziac Misiulke po policzku, moze ksiezniczka wstanie ;p
 
Ostatnia edycja:
Do góry