reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Antar - gratulacje :-)!!!!

Przy dwójce dzieci jest co robić, wiem coś o tym :-]
Czekam aż Maja się wybudzi, dajemy cyca i idziemy na spacer. Pogoda się poprawiła, trzeba wykorzystać :-)
Miłego dzionka Kochane :*
 
reklama
hejka
u mnie nadal cisza a widzę że nasze grono nierozpakowanych mocno się zwęziło (Antar nas opuściła) myślałam że mały zrobi tacie niespodziankę i wyjdzie dziś ale chyba jakoś niespecjalnie mu się chce ;) teściowie obstawiają jutro na Jana 24 czerwca a ja już obstawiam z mężem 7 lipca zobaczymy kto ma racją :D
 
miłego dzionka, kochane!
mały ma straszne ataki kolki, nie wyrabiam już, ledwo na oczy widzę... chcę odpocząć!!!
WSPOLCZUJE! bo wiem co przechodzisz... z Marcelkiem mialam tak odkad mlody skonczyl miesiac do pol roczka... od ok 17.00 do 24.00 potrafil plakac... U nas sprawdzil sie infacol. Ale zanim skaplam sie jak dziala to mlody pol roczku skonczyl :confused2: Bo to jak juz raz podasz i malemu przejdzie trzeba caly czas podawac a ja przerywalam bo myslalam ze juz nie trzeba ze nei ma kolek. A to trzeba do pol roczku juz podawac... niestety.
 
Dzięki dziewczyny. Z jednej strony fajnie mieć takie spokojne dziecko, ale z drugiej powinna być częściej karmiona i boję się, że przez to może źle przybierać, albo co. Niestety teraz weekend więc nic nie zrobimy. W poniedziałek mam zamiar przejść się do pediatry.

Antar, gratulacje :)

Mamusia, jeszcze kilka dni przed Tobą, mam nadzieję, że nie będziesz musiała się kisić i dzidzia wyskoczy w terminie :) Mój D. ciągle mi gadał, że urodzę dzień po terminie (jak synka) i miał rację skubany ;)
U mnie też BB jakoś dziwnie chodzi, i jakaś rozdzielczość zmieniona. Może coś robią.
 
Witam :-)
My się właśnie cycujemy :-D więc wstąpiłam do Was... Wczoraj zaliczyliśmy pierwszy spacer. Mały zrobił furorę :-) Dzisiaj też się wybieramy na spacerek, ale już dłuższy, bo zostaniemy u teściów na noc. A jutro czeka nas wizyta położnej. Zobaczymy co Nam powie.
Widzę, że już niewiele nierozpakowanych dziewczyn zostało...
Mamusiu trzymam cały czas za Was kciuki. Już i tak coraz bliżej terminu :*:*
U mnie się BB normalnie wgrywa, ale wygląd jest inny.
 
reklama
Blusia, Asinka - dziękuje Wam bardzo kochane jesteście ;)

ja chyba jednak przenoszę do lipca chyba że weźmie mnie z zaskoczenia i tak haziaaaaa pójdzie pędem, dobrze że upałów nie ma więc nie jest aż tak źle, ja staram się nie nakręcać i szukam dobrej strony w tym czekaniu np staram się odpoczywać na zapas i relaksować na maksa, chociaż tyle mi zostało
 
Do góry