reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ja mam kryzys od miecha... ale ostatni tydzień zastrzyło się... Tym w ogóle przed chwilą... zbałamuciłam męża drugi raz i poszłam się umyc... i mnie zaczęły w trakcie silne skurcze łapac i krzyż olaboga, taki ból że się nie dzieje... i sobie usiadłam na klapie kibelkowej i tak se siedze bezmyślnie i tak mi jakos na ręce się mokro zrobiło cos (trzy,ałam na brzuchu) i patrze a na sutkach jakieś kropelki i ściekają.. serce mi do gardła podskoczyło !! I tak zaczęłam oglądac i oglądac i macac i dusic i musze wam powiedziec ze pokarm mi nachodzi !! Przynajmniej w lewej piersi.. w prawej leci tylko lekko gęste, przezrooczysto-żólte coś (siara jak gdybam) a z lewej najpierw lecialo to co z prawej a potem to przezroczysto żółte zmieszane z czymś zdecydowanie gęściejszym i białym... masacra, myślicie że to też siara, czy faktycznie w tym lewym cycku już pokarm się robi... Kurde a ja się zastanawiałam co mnie cycki tak napierdzielają od kilku dni...
 
reklama
Doggus ja jeszcze jestem na bb i tak czytam o Twoim przezyciu...mysle,ze to juz u Ciebie ten czas,ze organizm wie co robi..a tym bardziej,ze po pieszczotach to wlasnie moze sie wszystko nasilic,skurczyki itp.wiec pewnie dlatego tez piersi tak zareagowaly...myślę,że nie masz co się martwic a tym bardziej płakać Kochana!obserwuj sie moze,bo jak to mleczko i bedzie wyciekac to powiedz lekarzowi co robi-moze bedzie kazał odciagać...
 
Doggi nie masz się co dziwić, że z piersi się leje skoro je molestujesz codziennie;-)Ja w pierwszej ciąży nie musiałam molestować i od 8 miesiąca musiałam wkładki laktacyjne nosić.Teraz nic mi nie leci i z kolei obawaim się o brak pokarmu.........
 
Doggi kochana mi tez się wydaję że lada moment coś się ruszy... mleczko z piersi oznacza że organizm wytwarza oksotycynę a to z kolei że zaraz przyjdą skurcze!!! Nie rycz tylko pakuj torbe do szpitala na zicher i czekaj... możesz je teraz masować... cycoliny oczywiście:) Dasz rade kochana i pamiętaj!!! Co nas nie zabije to nas wzmocni!!!! I wskocz sobie do wanny i ciepłym prysznicem masuj sutki... zobaczysz że się rozkręci:) tylko daj nam znać...jakby co:) trzymam kciukasy!!!
 
Kochane znikam sie położyc bo mi dziś słabo i jeszcze te skurcze..nie bede zagladac bo nie mam jak :( ale jakby coś się działo to mam nadzieję, że zdążę napisac sms :) Buziaki dla Was i jeszcze raz dziękuję za pamięć!!!!!!
Trzymam kciuki za te mamusie co zdążą się rozpakować!!!!!
 
Zaraz wskakuję do wanny z gorącą wodą... Bede działac sobie dalej :) Może choc troche mnie to przyblizy do celu :) Ale kurcze widok czegos wypływającego z cycków boszzzzz takie dziwne to... Teraz już się oswoiłam z tym, ale jak to zobaczyłam dramat "CO SIĘ DZIEJE Z MOIMI CYCKAMI??"
 
Hej, ja tylko na momencik. Wróciłam dopiero do domu po całym dniu i jestem lekko zmachana i nogi obolałe:/

Setana - miło, że znowu z nami jesteś:)

Marta - fajnie, że wszystko ok, no i trzymam kciuki, żeby akcja się rozkręciła...

Doggi - już nie mam słów, by Cię pocieszyć:( Ile to już trwa? Oj zapamiętasz tę ciążę bidulo! Życzę Ci, żeby dzisiaj się udało. Nie chcę Cię tu jutro widzieć!!! :)

Dzastina - gratuluję terminu:)

Tusen - nie martw się wagą:) Wiem wiem, że to niełatwe;)

Madzioolka - kciuki za wyniki badań!!!
 
reklama
A tak w ogóle, to mówiłam Wam o tej spinającej się macicy wczoraj... dziś spina się cały dzień. Tak mniej więcej raz w godzinie. Twardnieje mi wtedy cały brzuch, ale nie odczuwam żadnego bólu. Och Boże, jak ja mam nadzieję, że to ta moja leniwa macica w końcu budzi się ze snu... innych objawów brak.
 
Do góry