reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witaj Trasiu :-)
Cieszę się, że już w domku jesteście i wszystko u Was ok. Strasznie zazdroszczę, że możesz już cieszyć się Malutką. Też tak chcę!!!
A co do listy, to wiem i przepraszam, bo zmieniałam jedną rzecz i Ciebie, Kochana wcięło, ale właśnie to poprawiam. Zaraz na pewno będziesz :-)
 
reklama
Zebrra przyznaję się bez bicia, że nie pojechałam :( Ale dlatego, że zaczęły się skurcze i liczę je sobie....

Byłam w wannie ponad godzinę :D Tyle ile towaru z moich cycków wyleciało to sie nie dzieje i coraz więcej jest !! I cycki takie napięte się zrobiły... Poza tym w wodzie skurcze dalej bolesne i regularne... liczę... Ale mam plan zbałamucenia męża raz jeszcze dla polepszenia efektu... A jak wyszłam z wanny to miałam taki skurcz że mnie zgieło w pół :D więc jak mówiłam... liczę :p

Trasiu super, ze jesteście już z Marysią w domku :) Dziś o was myślałam i się zastanawiałam, jak sobie radzicie i kiedy wracacie do domku :) A tu miła niespodzianka :) Wszystkiego najlepszego !!
 
Nadrobiłam wszystko... U Mamuśki sobie poplotkowałam...

Laski dziwnie boli mnie brzuch- tak jakbym się za bardzo najadła...
Ale nic nie jadłam (tzn nie dużo) co to mogą być za bóle?!

Masakra...

U Nas grzmi... może Młody wyjdzie w tą burzę?! :-)
 
Ja uciekam. Jestem padnięta dzisiejszym dniem. Rwie mnie w pachwinach i boli podbrzusze. Muszę się położyć.
Jutro poprawię listę, bo nie mogę się doczekać aż mi na maila przyjdzie :dry:
Do jutra. Buziaki :*:*
 
reklama
U mnie ucichło :( Pobolewa co jakiś czas, ale to takie bezpciowe jest, tak że idę spac :( Bo zmęczyłam się z lekka... Tak więc do jutra :( Dobranoc...
 
Do góry