reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Doggi ja będąc na Twoim miejscu, już dawno byłabym w szpitalu i domagała się, żeby coś ze mną zrobili. Zawsze możesz troche po symulować choć u Ciebie to zbędne. A jak Ciebie nie posłuchają, bo może myślą, że skoro pierwsza ciąża to przesadzasz albo panikujesz to niech mąż się wtrąci.Niech Cię chociaż zbadają i powiedzą co masz robić.....
 
reklama
Słuchajcie bo od paru dni nie widzę tu Marty! Mam nadzieje że nic jej nie jest! Ona ma termin tak jak ja, więc może już się rozpakowała, ale nie daje mi to spokoju, bo wcześniej codziennie była.Może macie do niej tel???
 
dubeltówka ja już sama nie wiem co mam robic... a mój stary.. jak ja komuś nie spuszczę wpier.dolu to on tego nie zrobi :/ ale sie przejedziemy po obiadku do szpitala... Ja nie wiem, ja mam jakieś złe przeczucia... może jakoś nie takoś w srodku jestem zbudowana, i dziecko po prostu się nie miesci zeby zejsc w dół.... nie wiem kurde... No i ruchy małej, silnie osłabione, prawie niewyczuwalne...
 
cinamon też dziś myśląłam o Marcie że jej coś tu nie widac :/ ale własnie sobie przypomnia;am ze wymieniłam sie z nią numerem... Już jej piszę esa....
 
ok, Marta mi odpisała....

"Hej kochana. Dziękuje Wam za troskę i pamięc. Też rozmyślałam o Was i nowych dzidziach, ale popsuł mi się komp i brak dojścia. W każdej chwili może się u mnie zacząc bo mam już skurcze - ktg wykrywa dużo i ja sama czuje codziennie. Równo za tydzien 15ego mam byc w szpitalu, ale ginek powiedział, że w każdej chwili mogę. Dam znac :* "
 
reklama
Doggi najedz się i spadaj do szpitala- zrób trochę hałasu i się nie daj... Ja w piątek na ktg mam zamiar powiedzieć mojemu ginekologowi co myślę! I kurde niech mi ten pęcherz przebije bo inaczej sobie to sama zrobię!!!

Ja lecę na obiadek a potem do Mamuśki na kawę...

Proszę dużo nie pisać żebym nie musiała za wiele nadrabiać! ;-)
 
Do góry