reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Larvunia - bardzo niegrzeczna dziewczyna jesteś :no: nieładnie, miałaś sobie dać na luzik z tymi porządkami i odpoczywać więcej, połóż się i leż kochana, mocno Cię tulę :*
 
reklama
Dla dziewczynki mamy Sara, a dla chlopczyka jeszcze nie mamy :p:p Mi sie podoba Aleksander i Marcel, ale Mezyk jeszcze nie jest przekonany do tych imion, a sam jeszcze nic nie wymyslil:p Strasze go ze w szpitalu podam Peter Zwei:D:D a Wy jakie macie imiona??
 
Larvuniu bidulko... Trzymaj się...
Danwasi witaj. Mam nadzieję, ze się szybko zaaklimatyzujesz u nas :-)
Co do imion, często w naszych suwaczkach są wpisane :-)
 
Dziewuszki, ja się żegnam. Wstyd się przyznać, ale jedziemy z mężem na kolację do Maca:/ jakoś tak mnie naszło :zawstydzona/y:
Buziaki i do jutra :cool2:
 
ja tez już po pizzy o matko zaraz padne...niech ten czosnek juz opuści :)

chyba mizianki z mężem to tylko w masce na twarzy :p Lecimy pod prysznic i odpoczywać :) będę jutro buziaki
 
Aestima, zobaczysz niedługo wyjdziecie na prostą z karmieniem. A Mieszko na pewno wymęczony porodem i teraz odsypia. Ściskam Was i buziaki dla Małego :)

Danwasi
, witaj i rozgość się :)

Larvunia, oj nieładnie, nieładnie, kładź się z Frutkiem i odpoczywaj.

Silva, smacznego :) Ja zaraz wciągnę lody :) A potem podobnie jak Iza - seriale :)

Chciałam zameldować, że torba prawie spakowana :) Jutro powyparzam butelki, smoczki i laktator i dopakuję. No i jeszcze jakieś ciuszki i pieluszki dla małej :)
 
reklama
Ja też śmigam, dziś zaczynam oglądać 2 sezon Supernatural i muszę chyba wciągnąć jakieś lody bo mi Blusia smaka narobiłaś:-D
Do jutra, czerwcówki ciekawe czy w powiększonym składzie hihihi........
 
Do góry