reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Super by bylo gdyby taka Mamusia mi pomogla i cos doradzila:) Bylam juz w szpitalu robic termin i podczas tej wizyty dali mi liste poloznych w tym jednej, jedynej polskiej, ale tylko ja mam takie szczescie ze w tym czasie co mam termin ona jest na urlopie:(
wierze, ze jakos to bedzie:) Podstawa to pozytywne myslenie:)
Powiedzcie mi troche z wlasnego doswiadczenia jak u Was wygladaja skurcze przepowiadajace?? I mam pytanie, od pewnego czasu tak mniej wiecej od 2-3 tygodni, pojawily sie u mnie uplawy, podobne do bialka z kurzego jajka, tylko bardziej geste, kolor maja bezbarwny lub bialy i czasami po wiekszym wysilku jest jego naprawde duzo.. Jak myslicie czy to czop sluzowy odchodzi mi w kawalkach czy to uplawy charakterystyczne dla 3 trymestru ciazy??
 
reklama
Przepraszam, ale chyba nie dam rady nadrobić :( Wczoraj byłam na wizycie i jak normalnie jadę pół godzinki do Gdyni to jechaliśmy z mężem prawie półtorej :szok: myślałam, że na obwodnicy w samochodzie urodzę, tak mi się brzucho napinało a do tego nerwy doszły, że nie zdążymy. Na szczęście wyjechaliśmy wcześniej, bo mieliśmy w planach ostatnie zakupy dla Małej. No i musieliśmy je przełożyć na później.

W domu nie było prądu, więc zabrałam się za syropek sosnowy, bo odkąd go pijemy bardzo rzadko chorujemy z mężem.

Dzisiaj od rana coś robię, bo nie mogę sobie miejsca znaleźć. Wstawiłam dwie pralki prania, upiekłam drożdżówki, odkurzyłam, wymyłam podłogi, pozmywałam naczynia i za chwilę zabieram się za drugą porcję syropu.

Witaj Danwasi i czuj się jak u siebie :)

Sprawozdanie z wczorajszej wizyty na odpowiednim wątku :) W sumie bez zmian u nas :)
 
Rany wpadam na chwilę a tu taka sensacja - NUTRIA gratulacje :-)!!!!!!!!!!!!!!

Danwasi - witaj :-) Mam nadzieję, że końcówka ciąży minie Ci milutko w naszym towarzystwie :-)

Mama pojechała ze mną rano na badania i korzystając z jej towarzystwa wybrałyśmy się do lumpków :-) Trochę kaski wydałam, ale jakie to przyjemne :p
Dzisiaj moje seriale od 21:00, więc pewnie już nie doczytam co porabiałyście przez cały dzień, ale jutro rano mama idzie z Igora klasą jako opiekunka do Teatru, więc będę przez pół dnia sama to do Was zajrzę :-)
Ale się cieszę z kolejnych maleństw :-)
 
agabre: a skad dokladnie jestes:) Bo ja z Gdyni Chyloni:)

Tez Was serdecznie witam!!:) Juz mi umilacie te ostatnie tygodnie:) Przy tym forum jakos czas szybciej i milej leci:)
 
czesc wieczornie
u nas burza byla po poludniu...


po burzy zaczelam okno myc w sypialni i zalozyam siatke przeciw muchom i komarom pozniej posciel przebralam i chyba to byl moj blad....
przeforsowalam sie
musialam sie polozyc, ciagnie mnie w dole brzucha, twardy mam jak skala do tego mloda sie rzuca mi po brzuchu ze łzy w oczach mam tak boli :-( I na dodatek mi niedobrze cos mnie mdli :baffled:
Ledwo teraz wstalam z wyra zeby mlodego zagonic do kapieli, chyba widzi ze mi zle bo z minka zasmucona bez slowa prawie grzecznie zabawki posprzatal i bez marudzenia poszedl sie kapac. Nie wiem jak ja go umyje teraz, ledwo siedze :-(
Dam mu myjke i niech sam sie uczy myc juz... jak sie umyje tak bedzie. Poloze sie kolo niego pozniej i sporbuje zasnac, nie mam sil na nic . Wzielam juz nospe... nie rodze jeszcze, poprostu zle sie czuje na maxa! :-(
a moze to oznaki tylko porodu... ZLE MI!
 
Larvunia - pocieszam wirualnie:**

Danwasi - hej:) Mam nadzieję, że się u nas będziesz dobrze czuła:) My jesteśmy na etapie tych wszyskich dolegliwości przepowiadających więc jak będziesz z nami to zobaczysz co tu się dzieje - skurcze, bóle krzyża, czopy, uderzenia gorąca... a to białko u Ciebie to jakby kawałki czopa...?
 
Silva: chyba tak, sama nie wiem:( jedynie co mi pozostaje to czekac na wizyte u lekarza:)
Larvunia: Jeszcze sie nie znamy, ale wiem jak to jest, rano jestem w stanie gory przenosic, a potem umieram w bolach...Uwazaj na siebie i zwolnij tepo, zbieraj sily na porod;) wlasnie zauwazylam ze jestesmy w tym samym tygodniu praktycznie:)
 
reklama
Danwasi - popieram Tusen w 100%, my tu wszystkie mamy zaniki pamięci i to takie porządne, normalnie amnezia niesamowita he he :) a co do pytań to mi chyba już też nic nie przychodzi do głowy...hmm...a jakie imiona wybraliście dla chłopca lub dziewczynki? ;-)
 
Do góry