reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Witam dziewczynki które juz od rana na nóżkach i śpioszki!

Własnie piję wodę z miodem a zaraz idę zrobić śniadanko, dzisiaj również dobrze mi się spało wstałam oczywiscie ok 6 bo M wtedy wstaje do pracy ale potem pospałam do 8. Zauważyłam że jak jest niskie ciśnienie to super mi się śpi :-)

Lavrunia - nie czytaj ;-) - ja też uwielbiam w ciąży śledzie z cebulką nawet w lodówcę mam dużą pakę koreczków wiejskich i śledzie w śmietance ... mniam, normalnie ryby mogę jeść w każdej postaci.

Dzisiaj o 12 jadę do fryzjera bo już patrzeć nie mogę na siebie może kosmetyczka będzie wolna to podejdę do niej cos skubnąć bo później może być już ciężko.

Cinamon - też uwielbiam sklep tchibo, jak przechodzę koło niego to muszę zawsze wejść i zobaczyć co mają ciekawego.
 
heja... juz wrocilam z badań :) zjedliśmy bułeczke z serkiem waniliowym :-) i powoli bierzemy sie do pracy... ;-)

doris - uważaj na ciśnienie u mnie ginka mówiła że jak będzie powyżej 140/90 to dopegyt potem zmierzyć ciśnienie a jak nie pomoże to jechać na IP bo jak ktoś ma nadciśnienie ciążowe to może się łożysko odkleić...no ale ja codziennie jem 4 razy dopegyt a u ciebie to pewnie tylko skok ciśnienia był :)

anapi - trzymamy kciuki za wizyte :)

a zołza i aestima to gdzie leniuchy jedne :-)

trasia - powodzenia na koncercie !

justynka
- ja też bym zjadła rybke.. :-) Ale u nas dzisiaj barszczyk z botwinki ciąg dalszy i zraziki z sosem kaszą i ogórkiem :-) a jutro łaaazannki :)
 
Cześć dziewczyny! Jejuuu jak mnie tu dawno nie było i strasznie się za Wami stęskniłam. Codziennie myślę, co u Was słychać i żałuję, że wypadłam z w miarę regularnego rytmu czytania.
U mnie sam środek zawieruchy remontowej - dopiero dziś wstawią okno do pokoiku małej. Mebli jeszcze nie dowieźli, więc pewnie wszystko (łącznie ze sprzątaniem) przeciągnie się do samych Świąt. Z praniem już raczej teraz nie zdążę, więc wszystko zostawiam na początek maja. Mam już serdecznie dość syfu w całym mieszkaniu, worków i kartonów w każdym pokoju i w ogóle tego cholernego remontu.
W międzyczasie byłam na bad. genetycznych (wszystkie pomiary idealnie w środeczku norm!), a dziś rutynowa wizyta u gina. Brzuch mi ciąży jak nie wiem co, kręgosłup wysiada...Chyba poród będzie pestką w porównaniu z tym, co się dzieje u mnie teraz :-)
Ściskam Was mocno, mam nadzieję, że po Świętach będę mogła już na spokojnie do Was wrócić. Tymczasem buziaki dla każdej z osobna! Trzymajcie kciuki, żebym przeżyła ;-)
 
Dzień doberek

Ja wczoraj też poszłam na krótką drzemkę i skończyło się pobudką o 20.30. Chyba trochę przesadziłam w nocy się budziłam ale jak bierze mnie kimono za dnia to nie mogę się oprzeć. Może jak już będę na L4 to się zmieni bo nie będę musiała rano wstawać.

Justynka co do ubrań to ja jakieś 2 m-ce temu wynalazłam na Allegro komplet ciążowy (nowy) sztruksy, rybaczki, spódniczka i pas ciążowy za 125 zł. Do tej pory w tym chodzę bo się fajnie dopasowuje i raczej do końca ciązy mi wystarczy.

Zebra kciukaski mocne, fajnie, że będziesez oglądać maleństwo, już zazdroszczę
Trasia pełen podziw dla ciebie, mimo tylu zadań jeszcze masz czas na robótki ręczne
Misia i Kati życzę udanego spotkanka. Ja jutro jestem umuwiona z położną więc dajcie znać co ciekawego się wywiedziałyście i o co warto spytać.
 
Czesc,
Znowu pogoda pod psem (bez urazy dla wszystkich psiaków).
Amela w przedszkolu, obiad zrobiony, mieszkanie ogarniete teraz pije kawe i zajadam poczka z adwokatem (taki apetyp).
Potem ide na cmetarz (rocznica smierc mamy) i do fryzjera bo tez patrzec w lustro mi strach :-)
Pozdrawiam wszystkich, miłego dnia
 
Justynko uwielbiam śledzie z cebulką! A szczególnie takie "po wiejsku" ze sklepu :)
mi D. robi sam takie.pyszne
dziewczyny ide prasowac... kurde odkladam i odkladam ciagle na pozniej, bbuuuuu....[/COLOR][/FONT]
jeju też mam stertę białych ubranek z wczoraj do uprasowania.przydałoby się włączyć teraz kolory,ale ta pralka biedna co dzień by chodziła.mam pytanie.prać róże z niebieskimi?niby dziecięce nie powinny farbować,nie?jeżeli się zmieszczą razem w ogóle?
justynka[/B] - ja też bym zjadła rybke.. :-) Ale u nas dzisiaj barszczyk z botwinki ciąg dalszy i zraziki z sosem kaszą i ogórkiem :-) a jutro łaaazannki :)
a te łazanki z młodą kapustą i mięsem mielonym?
 
reklama
O 10,30 w DDTVN o tym że trzeba napisać scenariusz porodu...hehe...jak można przewidzieć przebieg porodu...czego to już nie wymyślą
 
Do góry