reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

witajcie brzuszki :)
Zeberko trzymam kciuki bardzo mocno!
Larvuniu witaj !!! Jak się czujecie??
Misialinko miłego spotkania!!!
Saffi ja też niestety budzę się codziennie o 6 i dalej to już nie usnę, krzątam się po domu.
Justynko a ja właśnie wcinam makrelę wędzoną chociaż normalnie ryb to nie znoszę
 
reklama
Saffi Wszystko byłoby super gdyby nie ości!!!! chyba dla tego ryb nie jadam ale tak mi właśnie zapachniała w lodówce że musiałam się do niej dobrać :)
Justynko uwielbiam śledzie z cebulką! A szczególnie takie "po wiejsku" ze sklepu :)
 
ojej dziewczyny wybaczcie co teraz napisze ale FUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJ ryba :blink:;-)

cinamonku a jak wczoraj i przedwczoraj... choc mlody dzis rano sama flegme wymiotowal.... (sorki za szczegoly z rana) :blink:
 
Ranne ptaszki nie mogące żyć bez bb cześć:-)
Standardowo nie wiem co sie dzieje i nie nadrobie teraz bo za godzine wychodze do fryzjera, a dopiero sniadanko zjadłam, jeszcze musze siebie doprowadzic do ładu, kawke wypić, oczywiscie pranie włączyć, wczoraj nie prałam i jakos dziwnie mi z tym:baffled:;-):-D. Skocze na inne watki tam mniej postow jest to moze tam ogarne sie w sytuacji
Zebra kciuki zacisniete:tak:
 
Śledzie też uwielbiam... Ja w ogóle lubie ryby... Wolę je zdecydowanie bardziej od mięsa, szczególnie teraz w ciąży jadłabym ryby w każdej postaci...
 
Larvuniu może jak zrobi się cieplej to te nasze dzieciaczki przestaną chorować no!
Aga zazdroszczę fryzjera! ja już nie byłam całe wieki ale za to włosy mocno urosły na czym mi zależało :)

Kurcze a mi wczoraj mama przyniosła całe ostatnie pranie już uprane mięciutkie pachnące i co najważniejsze wyprasowane i ślicznie poskładane. Postawiła na żelazku jedną z naszych pracownic żebym ja nie musiała się męczyć przy desce.:-) Cudownie !

Dziś muszę jechac do Tchibo oddać spodnie bo kupiłam mamie 2 pary bo nie wiedziałam jaki rozmiar. Widziałam tam przy okazji fajne foremki do babeczek i chyba je kupie. Wogóle uwielbiam domowe rzeczy z tchibo.
 
reklama
witajcie kluseczki:)
wczoraj tak mnie brzuch i kregoslup bolal ze juz nie wiedzialam co ze soba zrobic, czuje sie taka wielka i niezdarna i strasznie obolala ech....
dzis mam troche roboty to dzien mi szybko zleci a jutro do fryzjera na poprawe humoru:) zebra &&&&&&&&&&
milego dnia
a Trasia ma chyba dzis koncert pozegnalny, powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry