reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
witajcie....wstalam dzis taka zła ze bym kogos pogryzla, ale nie wiem czemu????:-(

Też tak wczoraj miałam. na dzień dobry mój stary miał awanturę, że chciał siu siu zrobic w momencie kiedy JA myłam zęby... Nie gadałam z nim 2h :D Ale potem sobie pomyślałam "co za cretina ze mnie, o co ja się wku****m na niego?!" no i przeprosiłam go, a on sie tylko zaśmiał i mnie przytulił ;)

no a jak ja tak robię to stary mówi do mnie " NIE SAP-USIĄDŹ!":wściekła/y:

Za to kocham tych naszych dziadów... Pełen takt i wyczucie :p

Witajcie dziewczyny
U mnie wieczorami ciągle odwiedza mnie Lady Zgaga o masakra...
leże na "półsiedząco" i męcze sie niesamowicie. Przez to leżenie kręgosłup mnie boli........ ufff
ale przynajmniej wyspałam się rano do 9.40 !!!
Poczytam co u was

Skąd ja to znam :) Ja zgage już nie tylko wieczorami mam... Teraz to praktycznie all day long :/ Rennie to moja super przyjaciółka, siemię lniane piję już 3 razy dziennie i mleczne koktajle (mleko neutralizuje kwasy, i na sekundę pomaga :)

Zołza ja przedwczoraj miałam dokładnie taki sam sen !! Tylko później nie wyszłam zapalic :p Ale normalnie rach ciach ciach po krzyku, prawie zero bólu i Olcia była ze mną w oka mgnieniu :)

Mysia big hug... nie przejmuj się, jeszcze troszkę i już będzie lepiej... Mężuchowi wredniuchowi pewnie też jest już ciężko... Mój mi np mówi, że się strasznie zaczyna już denerwowac, że ten czas tak ucieka, że ja taka wredzioszka bywam, że za chwilę mała będzie z nami itd... i czasem tez taki jest oziębły ale to dlatego, że w głwoie mam milion myśli... Ale ja jak to widzę, to cisnę go, żeby ze mną pogadał i powiedział co mu ciśnie w klacie... Takie obustronne wygadanie jest bardzo oczyszczające, nawet jak się chwile pokłucimy, to później ciąg dalszy rozmowy i już w porządku...
Nie ma co teraz ciężkie chwile są i dla nas i dla naszych mężów...

Ehhhh udało mi się nadrobic ten wątek.. JEDEN DZIEŃ MNIE NIE BYŁO !! A tu nie ogarniam już nadaaa !! :)

Miłego dnia bebzolki duże :)
 
Zeberko kciuki za ktg i usg dla Ciebie &&&&&&&&&&&&&& :-)

Misialina ja nie wiem czego jestem bardziej ciekawa spotkania z Tobą czy informacji od tej położnej
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


Anapi kciuki za wizytę &&&&&&&&&&&&
biggrin.gif


Dagamit witaj
biggrin.gif
my też za Tobą tesknimy. Współczuje remontu... ale bedziecie mieli pięknie potem
biggrin.gif
Wracaj do nas ale się nie przemęczaj

Renotka dzięki
biggrin.gif
napiszemy jak będzie coś ciekawego
biggrin.gif


Traschka ty jak zwykle jesteś niezastąpiona
biggrin.gif
z tym streszczaniem
biggrin.gif


Mysia ty też niezły streszczacz
biggrin.gif
współczuję choroby Filipa i sytuacji z mężem...

Zołza tulę Cie wirtualnie i przesyłam troche mojego humoru
biggrin.gif
swoja drogą ale miałaś sen

Doggi
ja na zgagę piję Gaviscon - jak na razie działa
 
Hej hej:)

Ja tylko na momencik - zaraz pędzę do przyjaciółki!

A propos zgagi - wczoraj przeszła samą siebie - Rennie nie pomogło więc pojechałam wieczorem do apteki i kupiłam ten syrop, który chwaliły m.in. Misia i Agata R. - Gaviscon - od razu stał się moim najlepszym przyjacielem. RE WE LA CJA! Od razu przeszło, przestało piec i pierwszy raz od dawna nie odbijało mi się przed snem kwasami żołąkowymi (fuj)!

PO LE CAM:)

Miłgo dnia brzuszki:***
 
jejku zeby tu nadgonic to musialabym chyba non stop tu zagladac.. ale piszecie...
za kazda trzymam &&&, kazdej ZDROWKA zycze i milego dnia ;-):-)
 
traschka witaj

mysia no co do "grubszych " spraw,to pewnie tak,ale już układanie i sprzatanie to raczej ja i mam nadzieję,że koleżanki.
ironia u mnie D.zazwyczaj gotuje,jak nie mój tata:-D,on robi pyszne śledzie i bigos.wszyscy się zajadają zawsze.kupił mi już dziś i śledzie i makrelkę.
 
Hej hej:)

Ja tylko na momencik - zaraz pędzę do przyjaciółki!

A propos zgagi - wczoraj przeszła samą siebie - Rennie nie pomogło więc pojechałam wieczorem do apteki i kupiłam ten syrop, który chwaliły m.in. Misia i Agata R. - Gaviscon - od razu stał się moim najlepszym przyjacielem. RE WE LA CJA! Od razu przeszło, przestało piec i pierwszy raz od dawna nie odbijało mi się przed snem kwasami żołąkowymi (fuj)!

PO LE CAM:)

Miłgo dnia brzuszki:***

CHyba muszę się zaprzyjaźnic z tym cudozdziaływaczem !! :)
 
Dzień dobry wszystkim:-)
Oj dziewuszki chyba zaczyna się u mnie kryzys. Ledwo z łóżka wstałam, złożyłam pościel i dętka jestem, podziwiam Was wszystkie, które jeszcze pracujecie albo wychowujecie dzieciątka.

Płakać mi się chce bo miałam taki sen: miałam tak cienką skórę na brzuchu, że było wyraźnie moje maleństwo, miał takie małe śliczne stópki i rączki i główkę i ja się martwiłam, żeby nic mu się nie stało, a on zaczął do mnie mówić "mamusiu nie martw się wszystko jest dobrze", mam łzy w oczach jak to piszę bo sen zupełnie nie realny ale jak tak strasznie chciałabym go przytulić już. Kurdę poryczałam się, ach te hormony.

Zeberrko obowiązkowo &&&&&&&
trasia udanego koncertu
kati strasznie mi przykro i możemy sobie podać ręce z tym spaniem na półsiedząco;-), ja to właściwie śpię tak od ok roku i to noc w noc, nie pamiętam kiedy normalnie się wyspałam i kręgosłup też mam przez to zmasakrowany i kość ogonowa tak strasznie boli, że wstać z łóżka nie mogę
mysia ja tak strasznie cieszyłam się na to wesele bo u nas już wkoło wszyscy zaobrączkowani i miało być tak fajnie ale cieszę się, że Ty napewno będziesz sie bawić super:-)
marta i ivonka miłej wizyty u fryzjera
Misialina i kati miłego spotkania
 
Witajcie dziewczyny
U mnie wieczorami ciągle odwiedza mnie Lady Zgaga o masakra...
leże na "półsiedząco" i męcze sie niesamowicie. Przez to leżenie kręgosłup mnie boli........ ufff
ale przynajmniej wyspałam się rano do 9.40 !!!
Poczytam co u was
a stosujesz coś na zgagę, mnie też męczy, szczególnie po rzeczach typu kisiel, winogrono, sok owocowy czy fast food, dlatego teraz unikam jak ognia ale niezmiennie na te dolegliwości pomaga mi ... mleko... zazwyczaj dodaję sobie odrobinę płatków kukurydzianych bądź kleik ryżowy... skuteczność jest różna tzn pod względem długości działania... czasem po jakimś czasie wraca ale ulgę odczuwam zawsze i cieszę się, że nie muszę stosować żadnych leków... spróbuj może i Tobie pomoże
 
reklama
jeju też mam stertę białych ubranek z wczoraj do uprasowania.przydałoby się włączyć teraz kolory,ale ta pralka biedna co dzień by chodziła.mam pytanie.prać róże z niebieskimi?niby dziecięce nie powinny farbować,nie?jeżeli się zmieszczą razem w ogóle?

ja prałam razem i nic się nie stało, wszystko wygląda tak samo, a nawet czerwone ubranko tam było (które jak wiadomo farbują najczęściej) - no i materiał z którego jest zrobiony też nie jest najwyższej jakości ale nic się nie stało, no a poza tym za mało mam ciuszków, żeby je jeszcze kolorami oddzielać, na razie mam zestaw startowy a resztę będę dokupować jak już maleństwo będzie na świecie i będę widzieć co mi potrzebne
 
Ostatnia edycja:
Do góry