reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

HA NADROBIŁAM!! jestem z siebie dumna.Piszecie i piszecie.Przez to czytanie aż głodna się zrobiłam.
Mysia ta zapiekanka oczywiście że z tej budki.Nigdzie indziej nie ma tak dobrych zapiekanek uwielbiam je po prostu.Jeśli chcesz przyjść na glukozę do naszej gin to lepiej żebyś była tam przed 8 i od razu zgłoś się że jesteś na obciążenie glukozy.Bo ja czekałam w kolejce do zabiegowego weszłam po 8.20 i powiedziały mi że za późno bo nie wiedzą czy zdarza pobrać mi krew 2 raz.W końcu godzinę trzeba czekać.
A co do wyprawki do szpitala to tak sobie pomyślałam że może skoro Ty już rodziłaś w tym szpitalu i wiesz co ze sobą zabrać,to może chcesz w jakiś sposób podać mi listę potrzebnych rzeczy i w ogóle.Bo ja nie mam zielonego pojęcia czego się mogę tam w obecnej chwili spodziewać.
Dzisiaj odebrałam wyniki glukozy,na początku najadłam się trochę strachu ale okazało się że wszystko jest w jak najlepszym porządku.Teraz zmykam coś zjeść.później zmywanie i błogi odpoczynek.
Do później kochane ;-)
 
reklama
katamisz illinois jest bardzo duze bo to stan w sklad ktorego wchodzi Chicago i okolice czyli wiele malych miasteczek, ale jezeli Twoja rodzinka mieszka w Chicago albo na bliskich przedmiesich to kto wie moze sie znamy, znam kilka Gosiek, Gosia Kowalczyk z Krakowa, i kilka innych z przedszkola lub u lekarza sie widujemy ale nie znam ich nazwisk
a propo tego co napisala mysia wiecie to zalosne zeby jeszcze kazac dziecko przebierac bo oni potrzebuja ubranko to naprawde........poprostu bieda, rzad tak rzadzi, tak glosno jest ze malo sie dzieci rodzi i tak zachecaja zeby sie wiecej dzieci rodzilo a taka chamowa w szpitalach i nie daja pieniedzy na szpitale zeby bylo wszytsko co potrzebne dla noworodka i mamy
 
bo jest późno.
jest wątek "poznajmy się",a w ogóle witaj:happy2:
ja się żegnam,jutro nadrobię popołudnie-chyba-czeka mnie spacer do biblioteki:baffled:
 
i ja! i ja! :tak:

Iza a nie wolisz sobie używanego wózka kupić, np. X-landera i fotelika Maxi Cosi?
Ja może na jakieś bardzo krótkie wypady będę zabierała stelaż i fotelik, ale już na takie 2-3 godzinne będę zabierać gondolę dodatkowo. Czytałam, że niezdrowe jest zbyt długie wożenie dziecka w foteliku ze względu na pozycję. Nawet w instrukcji cabrio fix piszą, że dziecko prawidłowo rozwija się jak ma możliwość leżenia płasko i przekręcania się na brzuch. Może za bardzo się tym przejęłam, ale gondolę nawet na dłuższe zakupy będę zabierać a na wyjazdy juz na pewno

I Ty, i Ty :-) Zaczęłam przeglądać również używane wózki. Sama nie wiem, co w końcu wybiorę. Na szczęście jeszcze trochę czasu jest. Co do tego fotelika - dla mnie to dobre rozwiązanie na dalsze wyjazdy. Po osiedlu rzecz jasna mogę jeździć gondolą. Patrzę na młode mamusie i widzę, że wiele z nich wozi dzieci własnie w foteliku zamiast gondolki...

skibianka - witaj :-)

 
Witam wieczornie.
Na lekcjach dziś całkiem miło, do momentu w którym 6 latka najpierw siorpnęła nosem a potem zakaszlała mi prosto w otwartą buzię - właśnie coś do niej mówiłam. Na zajęciach odległość naszych twarzy to jakieś 50cm. Nie muszę dodawać, że dziś wzięłam ostatnią tabletkę antybiotyku. Kurna, ile razy prosiłam rodziców, żeby nie przyprowadzali chorych dzieci na zajęcia! Czy to takie trudne?? Jak się znowu rozchoruję to do nich zadzwonię i im podziękuję. A potem powiem, żeby sami zadzwonili do całej reszty uczniów i powiedzili, że zajęcia się nie odbędą bo mnie zarazili. Wściekła jestem jak cholera i przez ten strach przed kolejną chorobą wkręcam sobie, że pewnie mam już gorączkę, bo tak się czuję.

Misialina ja dostaję kompleksów jak czytam o twoich obiadach. Jak ja bym chciała być taką przykładną gospodynią! Ewidentnie nie jestem do tego stworzona:)

Ironia rozumiem, że ten link o przepowiedni tak dla pocieszenia, żebyśmy się zbytnio nie martwiły codziennymi problemami?:)

Iza ja kompletnie nie biorę pod uwagę terminu wyznaczonego przez usg. Gdybym brała to byłabym konkretną majówką, taką z połowy maja. Trzymam się tylko i wyłącznie pierwszego terminu wyznaczonego wg ostatniej miesiączki.

Marta jak Dominisia? Mam nadzieję, że to tylko chwilowe przeziębienie:(

kati oj ja jestem ostatnia do przesadzania z robotą. Tak naprawdę jestem straszny leń i zmuszam się do wszystkiego. Wszystkie cięższe prace zostawiam bez skrupułów dla męża:)
ja pytałam w sklepie o adaptery do tako jumpera i warriora, którymi można wpiąc foteliki maxi cosi. Koleś w sklepie powiedział, że jeszcze nie ma ale niebawem będą, ale tego samego dnia znalazłam takie na allegro. A więc taka możliwość na pewno istnieje:)

aaga trzymam kciuki za wyniki! Będzie dobrze, musi być dobrze!!!

Zebrra biedny ten twój Jasio. Aż się łezka w oku kręci kiedy opisujesz jak sam cię dzielnie pociesza. Teraz pogoda wybitnie nie sprzyja zdrowiu, to jeden z najgorszych okresów zachorowań. Niebawem pogoda się ustabilizuje i mam nadzieje, że ze zdrówkiem bedzie lepiej!

katamisz my rzeczwyiście wskakujemy w 30 tydzień prawie razem:) Piękna magiczna data, wcześniej czekałam tak na 20!

evaUSA to jakaś paranoja z tymi wizami:( Twoja mama chce jechać do córki i nie dostaje wizy? Naprawdę traktuja nas jak obywateli trzeciego świata, jakbyśmy wszyscy marzyli o wyjeździe zarobkowym do Ameryki. To już chyba nie te czasy, dramat po prostu! A co do obsługi przy porodzie, chyba jeszcze bardzo długo nie osiągniemy tych standardów... Choć czytając opowieści przyszłych mam z UK stwierdzam, że mamy naprawdę niezłą opiekę prenatalną.
Mi nie zależy na tym, żeby dostać od szpitala ubranko, bez problemu przyniosę swoje. Ale wkurza mnie to, że nawet głupiej taniej morfologii mi państwo nie opłaci, a przecież płacę skłądki zdrowotne! Tyle się trąbi, że kobieta ma robić wszystkie badania, a kosztują tyle, że masakra. Nasz kraj jest jedyny w swoim rodzaju, kocham go i nienawdzę jednocześnie.

skibianka witaj! Zapraszamy do dyskusji również na inne wątki, szczególnie do wątku "poznajmy się":)
 
reklama
Uśmiałam się do łez oglądając Kubę Wojewódzkiego. Mogę iść spać, bo własnie program się skończył :-)

Trasia - mam nadzieję, że nie dopadnie Cię znowu choróbsko... O tej nieodpowiedzialności rodziców już dzisiaj pisałam - porażka totalna :-/
Misialinka - mąż kupił mi magnez, który bierzesz :-)

Dobrej nocki Brzuszki :-)
 
Do góry