reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Madzioolka jak nie nastawię budzika to też przed 10 nie wstanę! ALe dzisiaj zaskoczył mnie mój M. i też wstał o 10. Wstajemy razem mniej więcej dwa razy w roku, normalnie on kilka godzin przede mną...
Mój mężul też wstaje przede mną, codziennie o 8, na dwór z pieskiem, do babci (która mieszka w naszym bloku tylko w ostatniej klatce bo musi dziadka posadzić, dziadek ma stwardnienie rozsiane i jest już bardzo niesamodzielny a babcia też nie daje rady sama bo sama ma problemy ze zdrowiem) na 9 mężul wraca do domu i zaczyna pracę (grafik/informatyk, pracuje w domciu :) )

Hello dziewuszki:)

Tak wpadłam na chwilkę by się z Wami przywitać i dać upust mojemu uzależnieniu od BB:)

Misialina
- gratuluję wyniku synka:)
Katamisz - współczuję nocki... dużo zdrówka dla całej rodzinki!!!

Miłego weekendu!!! Ja zaraz spadam do szkoły rodzenia - ależ jestem podjarana:D
Cmooooooook w brzuchy!
papaappa
Silva to czekamy na relację z zajęć w szkole :tak:
Strasznie jestem już ich ciekawa, ale my zaczynamy dopiero za miesiąc.
 
reklama
katamisz coprawda nie robilam leniwych - gdzie to wyczytałas hehe ? :D ale dobry pomysł moze jutro bym zrobiła z cukrem :D :-)

u nas dzis za to mielone z karkóweczki ziemniaczki i pomidorki z ogórkiem w smietance :)
a na kolacje robimy pizze domową z salami :-)

zaraz lece na zakupki :D
no i kupiłam dzisiaj takie cudo :-)

STN012050j.jpg

bardzo taniutka 53 zł ma rozne kolorki ja wybrałam takie jaskrawe zeby zainteresowały młodego no i moze sie właczac na płacz dziecka :) chociaz pewnie nie bedziemy z tego korzystac :-)

do tego jeszcze dresiki do szkoły rodzenia :) matko ile ja mam w biodrach szoook tyle ile w brzuszku !!! :szok::wściekła/y:
 
uu nas leniwie ..musze sie zabrac za prace magisterska jeszcze 8 stron mi zostało :) a potem tylko badania i tabeleczki i duperelki :-)

HEHE:-D:-p:laugh2::rofl2:
Widzisz kochana głodnemu chleb na myśli :rofl2:

A to kolejny dowód ,że muszę sobie okulary sprawić do czytania bo nie dowidzę...a co nie dowidzę to dopowiem :laugh2:
Takim sposobem zeszłam delikatnie na temat "Leniwych pierogów" hie hie
 
Również witam w sobotni dzień :)
Dzisiaj rozpoczęłam od sprzątanka, ale nie miałam za dużo do zrobienia, więc szybko poszło. Mały dał taki popis kopniaków z samego rana, że aż się z Mężem uśmieliśmy. Kopał pod rytm muzyki ;)

ironia
gdzie zakupiłaś takie cudeńko? ;>

Czerwcówki z Warszawy... Gdzie wybieracie się do szkoły rodzenia? Ja ostatecznie wybrałam szkołę rodzenia Joanny Wilk.
 
Czesc dziewczyny
Ja dzis cały dzień zyje i mysle o usg, wreszcie dzis ide, ale dopiero na 17.40 wiec jeszcze kupa czasu. mam nadzieje ze przede wszystkim z bakami wszystko ok., a po drugie ze drugi bączek juz nie bedzie taki wstudliwy i pokaze co ma miedzy nózkami:-D
Misialinka gratuluje zdolnego pływaka, swietny wynik:-)
Katamisz wspólczuje nocki, zycze zdrowia, daj mezowi rutinoscorbin bo uszczelnia naczynia kwionosne
Co do obiadków to u mnie własnie sie gotuje zupka grzybowa, a na drugie ruskie:tak:
 
Kochane dzięki za uznanie dla mego synka...też uważam że zdolny

ja mam w domku błysk...pranie powieszone...obiadek się gotuje czyli u nas dzisiaj gulasz wołowy z kaszą + zapiekanka z brokułów+czerwona kapusta...a głodek jak zwykle się zbliża wilekimi krokami
a potem napewno pójdę uciąć sobie drzemkę...

aaga...3mam kciuki za usg
 
Czesc dziewczyny
Ja dzis cały dzień zyje i mysle o usg, wreszcie dzis ide, ale dopiero na 17.40 wiec jeszcze kupa czasu. mam nadzieje ze przede wszystkim z bakami wszystko ok., a po drugie ze drugi bączek juz nie bedzie taki wstudliwy i pokaze co ma miedzy nózkami:-D
Agaa to trzymam mocno kciuki za pomyślną wizytę :)
 
Witam sobotnio :)
Życzę Wam mamuśki miłego dnia :)
A tymczasem cofam się do 15.02 nadrabiać zaległości, może dziś się uda :)
 
reklama

ironia
gdzie zakupiłaś takie cudeńko? ;>
.
a tutaj :)

INTELIGENTNA KARUZELA~~ REAGUJE NA PŁACZ DZIECKA (1462508362) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

my własnie po obiadku M zjadł rosołek ze skrzydełek który mu zrobiłam i na drugie mieliśmy mielone z karkóweczki ziemniaczki tłuczone i sałatke z pomidorów i ogórków pychaaa...ale sie ojadłam ;)

zrobiłam też na jutro torcik dla mamy bo moze sie wybierze do krakowa na kilka dni jak ją głowa przestanie boleć :(

puściłam pranko i xostąło jeszcze tylko poodkurzać i zetrzeć kurze ale to już robota dla M bo ja jakaś zdechła dziś jestem ;)

Lece oglądać nowych chirurgów :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry