reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

no właśnie, słońce by się zdało a u nas znowu sypnęło śniegiem, zaspy się porobiły :( Pocieszam się tym, że do wiosny już niedaleko :) chociaż w zeszłym roku dopiero w połowie czerwca wyskoczyłam z kurtki wiosennej :szok:
 
reklama
Mysia głowa do góry :-)
Misialina
jak na zawodach ?
traschka to świetnie, ze chrześniak Ci humor poprawił
dziewczyny bedzie dobrze, słoneczko wkońcu do nas dotrze, czas tak szybko leci...
 
Dziewczynki życzę Wam miłych snów:**Ja już uciekam bo zmęczona wyjątkowo jestem tym "nic nie robieniem" dzisiejszym...;-)
 
Wpadłam jeszcze tylko, żeby się z Wami pożegnać i życzyć Wam dobrej nocki.
Moje dziecie późno zasnęło, zanim zjadłam kolację i się wykąpałam to już taka późna pora się zrobiła. Ćmi mnie jakoś w głowie, idę do podusi z książką - spokojnej nocki i miłego weekendu brzuszki :-)
 
A dzisiaj ja spać nie mogę. Wszyscy śpią a ja szukam cichego zajęcia. Widzę ze już wszystkie spicie, to ja sobie poczytam co tam dzisiaj napisalyscie. Dobrej nocki.
 
reklama
Dzień Dobry...


Czyżbym ja dzis pierwsza zawitała na forum?
Więc witam się z ciepłym kakałkiem:)
Nie było mnie kilka dni i tyle naprodukowałyście że nie jestem w stanie tego ogarnąć:)
 
Do góry