reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

I ja się żegnam, bo już oczy mi łzawią i buzia sama ziewa...
Jutro rano wybywam z domu, bo M. za obiecane malowanie ściany się bierze! Będzie lawendowa:) Tzn. mam taką nadzieję;)
Słodkich snów!
 
reklama
Witajcie Mamuśki w ten śnieżny, zimowy dzionek :-)
Dobrze, że dużo nie pisałyście wczoraj, przynajmniej jest mało nadrabiania. My z Weroniką już po śniadanku, teraz pijemy herbatkę z cytrynką, pyszna jest.
Wczoraj miałam pracowity dzień. Doszłam po raz kolejny do wniosku, że nie lubie robić zakupów w sobotę, za duże tłumy w sklepach jak dla mnie. U teściów też było sympatycznie, wróciłam z pysznym ciastem domowym do domu- serniczek, uwielbiam serniczki. Ma któraś ochotę;-)
Idę Was poczytać i życzę wszystkim miłej, leniwej niedzielki.
 
Ostatnia edycja:
I ja sie przywitam.
U mnie też śnieżnie ,ale to chyba norma nic zaskakującego.
Czekam aż bułeczki się upieką i będziemy wcinać śniadanko_Oczywiście tylko ja z młodym bo małżonek pojechał wcześnie do pracy......ehh kiedy minie ten głupi okres????:-(
 
dzien dobry my tez juz na nogach..wlasnie sniadanko bedziemy wcinac i na zakupy ;-) musze zrobic obiadek i ciasteczka upiec bo o 13 mama przyjezdza :-)

zrobilam tez dla niej torta :_)

ale fajnie nie moge sie doczekac bo nie widzialam jej od grudnia :(
 
Hej Kobitki! My już też o śniadanku...teraz kawusia...potem bedziemy robić obiadek...u nas łosoś z pieczonymi ziemniakami i sałatka grecka
Za oknem śnieg...zimno...miłej niedzieli
 
Hej kochane :)
My też już po śniadanku, melduję się z kawką i herbatką naraz :)
U nas też dziś śnieżnie, a już myślałam, że te śniegi się skończyły.
Miłego dnia :)
 
Cześć dziewczynki:-)
Ja też się z Wami witam po kawce i jajeczku na miękko :tak:
saffi ja bym się chętnie wprosiła na taki serniczek domowy!!Pycha pewnie ;-)
tusen a ja tak wiele bym dała za ten widok Norweskiego śniegu...to nie to co w Polsce-nie ma porównania jak dla mnie(w Polsce zimy nie lubię a tamtą uwielbiam) a druga sprawa jakiej Ci teraz zazdroszczę to bułeczki do wypieku-pyszne!!Ja uwielbiałam tam śniadania i kolacje bo zawsze bułeczka w roli głównej była!!

U nas We Wrocku też minimalna ilość śniegu...no ale najważniejsze,że piękne słoneczko nam świeci!!Miłego dnia kochane Wam życzę...
 
I ja Was witam w niedzielny poranek :)
Niestety jestem średnio wyspana, bo sąsiedzi urządzili sobie imprezę i tak wrzeszczeli na klatce schodowej, że kompletnie nie mogłam zasnąć :( A mały kopał przez pół nocy :(
Ogólnie humorek mam całkiem niezły, ale dzisiaj chyba nie wstaję z łóżka!

Misialina
zazdroszczę Ci tego łososia! Sama mam na niego straszną ochotę ;)

U mnie na śniadanko Nesquiki z mlekiem, a na obiad pieczone kotlety mielone, ziemniaki z parowara i duszona marchewka. A po drodze jeszcze drugie śniadanko... jogurt naturalny z płatkami pełnoziarnistymi. Ostatnio wcinam tyle nabiału, że aż sama się dziwie... Ale pewnie synkowi potrzebne, dlatego mu nie żałuję :)

Pozdrawiam! :)
 
reklama
Dziewczyny mam trochę stracha znowu...strasznie mnie boli w dole brzucha i krocze z pachwinami...wizyta dopiero we wtorek ale chyba tak musi być mam nadzieję
 
Do góry