reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Silva super że wszystko ok :tak:

My wróciliśmy właśnie z koncertu. Ale było show!!! Super dźwięk przestrzenny, efekty świetlne, laserowe, trójwymiarowe, no mówię Wam, rewelacja :-)
A mała przetańczyła mi w brzuchu cały czas:-) albo jej było za głośno (co obstawiam ja) albo tak jej się podobało (co obstawia T i cieszy się że kolejna fanka Floydów rośnie :-D)

Zmykam jeszcze zobaczyć co tam w innych wątkach i w poduchę...

Nie piszcie jutro za dużo :-) chociaż i tak to co ja będę miała do nadrobienia jest niczym w porównaniu z ilością jaką zastanie po przyjeździe Misialina, o Traschce już nie wspominając :tak:
 
reklama
Dzień dobry :)

Misialina, baw sie dobrze! :)

Ja obudziłam się o 6, bo znowu sniła mi się zmiana mieszkania (Iza!!!), no i wstałam, przyszłam do kompa i szukam... ;) W między czasie pies zaczął wymiotować, generalnie wspaniały poczatek soboty... ;)

Miłego dnia ;)
 
Planów mam sporo niestety, co mnie troszku przeraża. Odwiedziny teściowej (będzie ciężko), zakup prezentu dla męża (jutro ma urodzinki), odwiedziny bratowej z malutkim synkiem (to najprzyjemniejsze, co mnie czeka), i jeszcze chcemy podjechać do Ikei po kilka drobiazgów (jesteśmy na etapie meblowania domku), a jutro obiad u moich rodziców...

Wpadłam zatem tylko a momencik i pewnie odezwę się dopiero w niedzielę wieczorem, no chyba, że nie wytrzymam i wcześniej zajrzę. Troszkę się od Was uzależniłam:)))

A Ty Zeberrko, masz jakieś szczególe plany? Jak Twoje choróbsko?
 
A Ty Zeberrko, masz jakieś szczególe plany? Jak Twoje choróbsko?
Dzięki, katar trochę mnie jeszcze męczy, ale nie ma tragedii :) A plany? Hmm.. czeka mnie dzisiaj trudna rozmowa, więc proszę o kciuki :) moja mama ma zabrać dzieci na trochę, więc jest szansa, że poodpoczywam chwilę ;) a poza tym: pranko, odkurzanie, łazienka...
 
czesc :-)

jejku jak ja Was dawno nie podczytywalam, az wstyd :zawstydzona/y::sorry2:
co u nas...
poza tym ze mam mlodego chorego, ale to juz wiecie, to nic wiecej u nas sie nei dzieje ;-)
mial wczoraj w przedszkolu dzien babci i dziadka, extra jak takie maluchy mowia wierszyki przez mikrofon, łza w oku sie kreci :tak::-)
to moj synek :-):-):-):-)
Kopia%20DSC07597..jpg


pozatym jutro idziemy do teatru sibie na KOPCIUSZKA :tak: Ciekawe czy mlody 1,5 h wysiedzi... przed tv wysiedzi ale w teatrze nie wiem. Pozniej sa paczki na mikolaja wiec bedzie wesolo :tak: Moj w teatrze racuje wiec dla pracownikow to... :tak:

pozdrawiam Was wszystkie i pamietajcie ze w poniedzialek koniec glosowania na moderatora :tak: wiec prosze o glosy tych co nie glosowaly :tak:
chorowitkom zycze ZDRÓWKA !!!
 
Dzień dobry zebrra, silva i larvunia...mało nas tu dzisiaj :tak:
Reszta jeszcze śpi zapewne.
zebrra &&&&&& za dzisiejszą rozmowę;-)
larvunia super synek !! Pamiętam debiut mojego synka na scenie ... teraz to już weteran bo drugi raz chodzi do 4 grupy(zerówki) więc dużo łatwiej przychodzą mu występy...ale każdy występ jest wyjątkowy!!W poniedziałek mamy dzień babci i dziadka :)
 
reklama
Witajcie!wieki mnie tu nie było,zapisałam się do czerwcówek jakoś w pażdzierniku ,ale nie nadążałam za Wami hehe/praca i brak czasu/,więc teraz jak mam duużo wolnego,mogę częsciej do Was zaglądać.Mam nadzieję że mnie przyjmiecie:-).
 
Do góry