reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
USG na 18:00 mam więc się powoli zbieram. Dam znaka jak wrócę jak z łożyskiem. Mam nadzieję, że będzie wyżej, trzymajcie kciuki. No i przy okazji poproszę o sprawdzenie wszystkich parametrów, żeby mieć spokój na duszy czy mój gin na pewno zrobił to dobrze...
 
oj ale ci zazdroszcze misialina - a ja jutro o 8 rano na uczelnie :(

właśnie sie obudziłam po 2 godzinnej drzemce :) troszke odpoczeliśmy i czekamy na tatusia :)
 
i co wam powiem, tatuś Malwinki oszalał na jej punkcie, zakochany jak nie wiem co...ale ponoć tatusiowie tak mają...
Jutro jade w góry, więc mordka mi się śmieje...pogoda zapowiada się wręćz idealna więc napewno będzie super
Mój mężul też uradowany i dumny chodzi odkąd wiemy że będzie córcia, co chwilę głaszcze albo łaskocze mnie po brzuchu i powtarza "córa, córa, córa" :-):-):-)
Życzę udanego wyjazdu, na pewno będzie super ;-), strasznie Ci zazdroszczę bo uwielbiam góry, niestety mój T nie podziela mojej pasji...

a ja mam pytanie czy Wy też czujecie dzidziusia baaardzo nisko?
Moja Niuniu ma nóżki właśnie w dole więc tańczy sobie po pęcherzu i nic sobie z tego nie robi, tylko ja latam do wc jak nakręcona :-)


My idziemy dziś z mężulem na koncert Australian Pink Flyod. Mój T jest wielkim fanem Floydów a ci australijscy grają podobno tak samo. Żeby nie było na koncert prawdziwych Floydów który będzie w Łodzi w kwietniu kupił bilety pod koniec wakacji albo na początku września, pierwszego dnia sprzedaży :-) bo się bał że od razu wykupią :-D. Ja też mam bilet na ten kwietniowy koncert ale to będzie koniec 7/początek 8 miesiąca więc chyba się nie odważe na kilka godzin stania w hałasie i ścisku... Na szczęście na dzisiejszy koncert mamy miejsca siedzące :tak:

ironia ja tez jutro o 8 na uczelnie... ehhh... nie chce mi się ale nie ma wyjścia...
 
oj jak sie nie chce ....a najśmieszniejsze jest to ze mam egzamin o 16 i stwierdzilam zej utro zdarze zrobic sciagi wiec nawet nie siadam do ksiazek a wszyscy dookoła ryją jak głupi.... jakos taka rozlazła jestem i nie mogę się zmusić...

M własnie skonczył :( musimy znalezc mu nowa prace bo juz nie wytrzymuje psychicznie.... :(
 
Hello
( A jest jakiś sposób na te skurcze w łydkach? Może magnez?
Na skurcze łydek magnez, najlepiej sobie kupic Asmag forte, ale na bol łydek taki jak ma Kati, taki nie skurczowy to nie wiem co

ja też śpię z nogami wyżej (na rogalu tym do spania), a przez to, ze mam katar,
Zebrra kup sobie moze Nossaler polecil mi go ostatnio gin, na początki bylam troche sceptycznie nastawiona do niego, ale jest faktycznie niezły. Moze byc stosowany przez kobiet w ciązy, dzieci, alergików. Może akurt ci spasuje, a przede wszystkim pomoze z tym uporczywym katarem

Silva kurcze straszne z ta twoja kolezanką. teraz to strach wyjsc do knajpy:szok:

Iza trzymam kciuki za pozytywne załatwienie spraw z exem

Missialina udanego wypoczynku, bawcie sie dobrze:tak:

Ja dzis sie nie najlepiej czuje, ciągnie mi brzuch i mam wrazenie ze jest bardzo napiety. troche przesadzilam bo wysprzątałam cała chałpe (co prawda duza nie jet, ale zawsze), potem jeszcze zakupy zaliczyłam i niestety zero lezenia wiec teraz mam za swoje:baffled:
Zaraz jednak ide jeszcze robić z julcią koktail, dobrze ze to nie jest pracochlonne zajecie:-)
 
reklama
ironia i madzioolka...a ja Wam życzę żeby czas na uczelni szybko zleciał...pamiętam jak to było jak ja byłam na II roku w ciąży
 
Do góry