reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Silva, ja zawsze do przesady dbałam o to, żeby nie dać nikomu możliwości wrzucenia mi czegoś do drinka. A jeśli musiałam wstać od stołu, zanim dopiłam, po powrocie już nie dopijałam. Niektórzy pukali się w czoło, ale ja wolałam dmuchać na zimne. Współczuję znajomej - dobrze, że ma w sobie siłę, żeby zająć się tą sprawą...
 
reklama
Majqa, ja czuję różnie, ale zazwyczaj w dole brzucha, kopy bliżej pępka zdarzają mi się spradycznie... Synuś kopie też większość czasu do środka, skacze i mi jelitach i pęcherzu gówniarz;))) Myślę, że nie masz powodów do niepokoju. Kiedy masz następną wizytę, żeby lekarz mógł Cię uspokoić?
 
Widzisz Zołza jaka mądra jesteś dziewczynka. Ja tak nie robiłam nigdy, a jak sobie pomyślę, że też mnie to mogło spotkać. Teraz na pewno pójdę w Twoje ślady, chociaż póki co i tak o wyjściach nie ma mowy:)
 
Majqa, mnie kopie różnie, ale często niziutko.

Silva, zawdzięczam to mamie - była troskliwa do przesady, ale ja zamierzam przekazywać to dalej, bo tu nie ma żartów.
 
reklama
Do góry