reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

jeśli podasz mi dokładny wynik twoich p/ciał i jednostki w jakich były oznaczane to wyjaśnię jak to u ciebie wyglada; napisz tez poprzedni wynik.

No juz podaję... i bardzo dziękuję;-)

Wynik z dnia 10.01.11

Toxo-IgM 1.860 COI
wynik ujemny poniżej 0.8 COI
wynik wątpliwy 0.8-1.0 COI
wynik dodatni powyżej 1.0 COI

Toxo IgG < 0.130 IU/ml
wynik ujemny poniżej 1.0 IU/ml
wynik wątpliwy 1.0-3.0 IU/ml
wynik dodatni powyżej 3.0 IU/ml

Wyniki z dzisiaj 24.01.11

Toxo-IgM 1.830 COI
wynik ujemny poniżej 0.8 COI
wynik wątpliwy 0.8-1.0 COI
wynik dodatni powyżej 1.0 COI

Toxo IgG < 0.130 IU/ml
wynik ujemny poniżej 1.0 IU/ml
wynik wątpliwy 1.0-3.0 IU/ml
wynik dodatni powyżej 3.0 IU/ml
 
reklama
Dziewczyny, dziekuję za pocieszenie!!!!! Jesteście kochane!!!!

Ból głowy przeszedł a u dentysty siedziałam godzinę. Masakra! i jeszcze zapłaciłam 250 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!! A już wcześniej zapłaciłam 100 zł i jeszcze czeka mnie ostatnia wizyta 14 lutego za kolejne 150 zł!!!!!!!!!!!! Dentysta droższy od ginekologa!!!!
500 zł wyjdzie za jeden ząb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem wściekła, ale co zrobić!

Madziolka - gratuluję córeczki i witaj w klubie mamuś córeczek!
Dzastina - dobrze, że wyniki lepsze!
 
Dzastina22 usypiam mojego synka, jak tylko usnie to szybko do ciebie napisze, ale na pierwszy rzut oka jest dobrze.

Aniele z jasnego nieba!!! Dziękuje!! Oczywiscie że poczekam... uśpij niunia:):)

A ja czekam na meża bo prosiłam go żeby mi od teściowej przywiózł 2 słoiki truskawek a najlepiej z 5 bo tak mi się chce...a ona w niedziele mnie poczęstowała kompotem z truskawek i te truskawki były tak pyszne i słodziutkie że o mamo..cały słoki wciągłam:)
Jak tylko słoneczko zaświeci to mi już się chce nowalijek... szczypioru, rzodkiewki, sałaty..ale takich swoich z ogródka nie ze super marketu.. już nie mogę się doczekać młodych ziemiaczków z koperkiem i maślanką... oooo ale mnie wzięło... :):):)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.

Ja tylko krótko, żeby się zameldować. W piątek bardzo źle się poczułam i leżałam plackiem w domu do dziś. Nawet nie miałam siły do Was zaglądnąć przez weekend. Dziś rano pojechałam na wizytę i dostałam luteinę dopochwową i nospę. Już jest lepiej. Mam na razie dużo leżeć. Ale z dzidzią jest ok. I szyjkę też mam zamkniętą. Bałam się, że gin nie pozwoli mi jechać w czwartek na badania genetyczne, ale powiedział, że do czwartku powinno się polepszyć i jeśli nic mnie nie będzie bolało to mogę jechać. Już się nie mogę doczekać.

madziolka gratuluję córci.
 
kat.j1 odpoczywaj jak najwięcej i staraj się leżeć.zawsze lepiej dmuchać na zimne
Dzastina ja czekam na botwinkę i na młodą kapustkę.Na truskawki to ja mam jazdę kochana od początku ciąży i wyjadam zapasy wszystkie bo wiadomo jak urodzę to będzie zakaz! Wczoraj zrobiłam koktajl z truskawek i jogurtu. pyszności.Zawsze jak na mieście jestem to w grycanie pije koktajle truskawkowe
Doris to widzę że czekają cię wspaniałe romantyczne uniesienia na walentynki :-D

Mam mega doła .Dobrze że moje dziecko jest na tyle kochane że nie pozwala mi płakać
 
cześć dziewczyny ! :p

kurcze wiecie że ja kompletnie zapomniałąm o tym forum ?! masakra haha, zrobiłam sie taka zapominalska. Kurcze nie mogę uwierzyc jak ten czas szybko leci pamiętam jak tu zajrzałam pierwszy raz gdzies w 7 tygodniu chyba a tu juz prosze 21 !! na 98% będę miała chłopczyka , troche sie zawiodłam bo marzyłam o dziewczynce ale ważne żeby dzidzia była zdrowa :) i jest wszytsko ok :) jaa jako tako przeziębiona ale jakoś daje rade :) niestety mam ostatni tydzień ferii i trzeba będzie wrócić do szkoly ;/ a jak u was ? kurcze ale długo mnie nie było :) kupujecie cos juz ? bo kurcze chyba trzeba juz zacząc nie ? a wiecie kupiłam ostatnio buteleczke na pierwsze 3 miesiace (40zł !!) myślałam że mi oczy wyjda ale cóz takie uroki :p

pozdrawiam ;***
 
hej dziewczyny wróciłam z wizyty, wszystko w odpowiednim wątku :-)

madzioolka gratuluję córeczki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madziolka gratuluję córci,myśle że za niedługo zacznie się wielkie podliczanie ........ ilośc chłopców i dziewczynek musi sie zgadzać.
Justynka z tą policją bym nie pomyślała:no:
Dzastina strasznie fajny ten kalendarz
Doris wiem co to słaby dzień,dziś przywiózł małżonek pralkę którą kupiliśmy w sobotę.Po włączeniu okazuje sie że przecieka,i pewnie teraz będzie p[rzeprawa w sklepie czy wymienią czy przyjdzie ktoś zobaczyć ......a u mnie góra prania.
Co do lekarstw to Cie rozumiem,niby można ale tak człowiek chce sie ograniczyć,a ból nie do wytrzymania.

Ehh zarzucę jakiś filmik na dobranoc.
Dobrej nocy brzuchatki.
 
Do góry