reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Już jestem.
Rano nie miałam w co zrobić siusiu to znalazłam kubek jednorazowy bez nakrętki.Pomyślałąm że jak bede jechała do lekarza,po drodze wstąpie do apteki i kupie pojemnik na siuśki.Nie wiedziałam że jazda z moczem w kubku będzie taka trudna.Nie maialam go gdzie postawić,bo uchwyt na kubki mam złamany.Niedaleko domu mamy taka wyboista droge pod górke i tam bylo najciezej :-)Ale dojechałam:tak:trzymajac go cały czas w reku,uważajac żeby sie nie wylało no i żeby kolizji nie spowodować:-DPoprostu jestem boska;-)

A teraz bym cos zjadła.:tak:
Daj znac jak wyniki moczu, u mnie wyszly ciała ketonowe - bede musiala powtozyc badanie dla spokojnosci po ograniczeniu białka na rzecz węglowodanow ........... podobno slady ketonow sa niebezpieczne
 
reklama
Daj znac jak wyniki moczu, u mnie wyszly ciała ketonowe - bede musiala powtozyc badanie dla spokojnosci po ograniczeniu białka na rzecz węglowodanow ........... podobno slady ketonow sa niebezpieczne

U mnie jest tak że jesli wszystko jest ok to nie mam żadnej informacji na ten temat,kiedy jednak jest coś nie tak wtedy lekarz dzwoni i prosi o kontakt.Wiec za pare dni jak się nie odezwie tzn.że wszystko ok.
 
Dzień Dobry;-)

Cały dzień w stresie... już nie pamietam kiedy tak się stresowałam:eek:
Jak poszłam oddać krew na badanie to nie chciała mi lecieć...

Toxo IgM- 1.860 BYŁO 2 tygodnie temu

Dziś wynik 1.830

a IgG bez zniam <0.130
Czyli troszkę spadło...
Teraz tak... zadzwoniłam do pani od zakaźnych i nic mi małpa nie chciała powiedzieć:wściekła/y::wściekła/y: udała głupią... mówie jej jak krowie na rowie wyniki a on mówi że mi nie udzieli informacji przez telefon i mam przyść na wizytę w czwartek..:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: za 10 minut wizyty i to że porówna badania zapłace 100 zł..

Zadzwoniłam do ginekologa... rozmawiałam ze jego żoną położną która mi powiedziała że przebyłam już tą chorobę i nie mam się czym martwić... uspokoiła mnie. Powiedziałam jej też że z powodu finansów nie moge pójść do pani od chorób zakażnych.. że mnie po prostu nie stać. Więc powiedziała że skonsultuje mój wynik wieczorem z mężem.. ( ginekologiem moim) i jutro do mnie zadzwoni... i mi powie co i jak:-) ale na pewno kazała się nie martwić,,, a ja i tak się martwie!!
 
to bardzo sie ciesze justynko :)

ja od dzis jestem krakowianka cały dzien spedziłam w urzedach i sądach żeby sie zameldowac...ale się zmachałam :( i znow kasy tyle poszło że zła jestem na siebie ....no ale jak trzeba to trzeba :)

idę się położyć bo strasznie zmęczona jestem i wypluta :(
 
Dzastina ale to chyba dobra wiadomośc prawda? Nie wiem jak potem jest ze spadkiem IgM ale wydawało mi się, że najważniejsze aby nie rosło, przynajmniej na to mnie uczulała lekarka kiedy powtarzałam badania. Fajnie, że udało ci się załatawic coś z ta lekarką, rzeczywiście płacic tyle za kolejną, krótką wizytę to chamstwo:( Zawsze uważałąm, że w cenie wizyty powinny być potem konsultacje badań.
 
Witam po południu.
Ja dziś w baaaardzo kiepskim nastroju, od rana głowa mi pęka, męczę się ale nie chcę brać tabletek. Do tego mam straszny doł sama nie wiem czemu, cały dzień chce mi się płakać i wszystko jest do kitu. Jeszcze jakby tego było mało na 18 idę do dentysty a ja nienawidzę dentystów, wzięłam nospę bo się stresuję strasznie! :-(.
Ogólnie cały dzien na NIE!!!!!!
 
reklama
Oj Doris biedaku, nie wiem co Ci napisać.... już tak jest w ciąży, że nastrój spada, a my też mamy tendencję do wyolbrzymiania wszystkiego:( nalepiej wtedy zająć się czymś absorbującym: gotowanie, sprzątanie, czytanie, rozmowa z przyjaciółką, kąpiel z olejkami, itd.

Tylko najgorszy ten głupi ból głowy! Wszystko psuje! Może lepiej weź ten paracetamol zamiast cierpieć.

Głowa do góry, jutro na pewno będzie lepiej:******
 
Do góry