reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Witam dziewczyny!!
Ale macie tempo pisania od rana!!! Normalnie najpierw muszę pół godziny czytać wszystkie posty zanim coś odpiszę :-). ja jokoś rano ostatnio nie mogę się ogarnąć. Niby budzę się ok 8.15 ale zanim wstanę, wykąpię się robi się 11.30.
Tusen - zazdroszczę Ci tego domku!!!!
Zebrra - ja też mam dwójkę dzieci i trzy pokoje w domu. Moje dzieci duże i mają osobne pokoje więc dzidzia będzie na razie z nami w pokoju mieszkała, chyba nie ma innego wyjścia. Potem jak podrośnie to jak będzie dziewczynka to z Dominiką a jak chłopiec to z Damianem. Przynajmniej teraz tak myślę...chyba że wygram w lotto i kupię wielki dom z ogródkiem. A jak Ty to rozwiążesz??? Chociaz myślę, że Twoje dzieci chyba jeszcze razem sa w pokoju bo Jaś jeszcze mały.
 
Witam się środowo :)

Moja mama jest u nas, więc ostatnio czas spędzam dosyć czynnie :) Byłam dzisiaj na wizycie u nowej dr i jestem zadowolona :) Dostałam zwolnienie do 15.12. Ta dr jakoś nie miała problemu z wypisaniem zwolnienia na 28 dni :)
Idę opisać więcej na wątku do tego przeznaczonym :)
 
Tusen....ja też jeszcze w piżamie :)

Dziewczyny ja właśnie mieszkam w domu z dużym tarasem i ogrodem i psem....nie zamieniłabym się za nic w świecie na to by mieszkać w bloku...wiadomo wszystko ma swoje plusy i minusy ale ja tych minusów nie widzę...nie mogę doczekac się do lata...z dzidziusiem na tarasie :)
 
Witajcie Mamuśki !!

Chciałam się serdecznie przywitać :) Chciałabym dołączyć do grona szcześliwych przyszłych mam, mam nadzieje że mój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony przez "starsze stażem" koleżanki ;)

Dzisiaj 2-ga wizyta u lekarza, na pierwszej tylko stwierdził że ciąża jest, ale jeszcze nie słyszeliśmy serdusza ( podobno za wcześnie to było-6 tydz.) dzisiaj to już 10 tydzień ;) mam nadzieje że wszystko będzie dobrze, oczywiście zamelduję wieczorem co i jak. Teraz Was serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)
 
Dziewczyny, ja też jeszcze w piżamie, ale obiecałam sobie, że zaraz jak napiszę posta lecę pod prysznic ;)

Tusen, jakie minusy z posiadania własnego domku widzisz?

Doris, moje dzieci też mają swoje pokoje i tak samo jak u Ciebie maluszek będzie na razie z nami. Potem myślę, że ok drugich urodzin przeniosę maluszka do Jasia... ale oczywiście te plany pewnie zweryfikuje życie ;) Jasiek niby ma swój pokój a codziennie ląduje w naszym łózku, więc nie wiem jak to będzie wygladało jak urodzi się maluch...

Iza, dobrze, że gin okazał się być ok.

Misialina, psa też mam ;) Brakuje tylko ogrodu i tarasu ;)

Witaj Maggie, trzymam kciuki za Twoją wizytę! Termin nasz widzę tydzień wcześniejszy niż ja ;) 15/06?
 
https://www.babyboom.pl/forum/members/tusenfryd18-77648.htmltusenfryd18 co tu więcej mogę napisać...hmmm mam 23 lata, 18 września wyszłam za Mąż (ślub cywilny), mieszkam u Męża, przeprowadziłam się z rodzinnej miejscowości o 40km. Pracuje w małej firmie na stanowisku....hmmm i to jest dobre pytanie, od sekretarki przez księgową po kosztorysantkę czyli pracownik do wszystkiego :) Poza tym jestem na I roku studiów magisterskich. Co by Wam tu więcej o sobie powiedzieć, nie wiem :-D proszę pytać.
:-D:-D
zebrra dokładnie termin na 15.06 ;) ale pewnie się ten termin jeszcze pozmienia :)

ps.: dziękuję za przyjęcie :*
 

Tusen, jakie minusy z posiadania własnego domku widzisz?


Poczawszy od koszenia latem trawy i odsnieżania zima(co obiecał moj malżonek,a czego nie jestem pewna)przez naprawy typu dach co tu jest b.drogie,ogzewanie takiej powierzchni jest tez drogie,skonczywszy na sprzataniu,wieksza powierzchnia wiecej sprzatania.
Jeszcze by cos tam sie znalazlo.No ale tak jak napisałam wczesniej,musze sie przekonac i może zamienie te minusy na plusy:-)

Misialina już ubrana jestem:-)
 
reklama
Kurde dziewczyny ale mi ciśnienie podskoczyło....moja dyr dzwoni żebym przyjechała jutro do szkoły poprowadzić wywiadówkę z rodzicami w mojej klasie....no chyba mnie szlag zaraz trafi...i brzuch zaczął boleć
 
Do góry