reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
no zobaczymy jak to bedzie u rodzinnego, bo nie mam ochoty latac tak bez sensu ;-)

ja na sniadanie musialam zadowolic sie sucharkami + almette ;-)
chcialam kawusi sie napic, ale kurna zapach mnie odrzucil :sorry:
 
Ewelina noo dieta cud można powiedzieć (napisać).. ale cóż ja już mam tak od tygodnia może, jem jem jem jem i jem :-D

:-D:-D Dietka w sam raz na moje chude doopsko ;-)Moj tato wczoraj mi mówi "w końcu będziesz wyglądać jak kobitka, a nie jak wykałaczka" :-D;-)

Larvunia, ja po kawie mam odrzut jak z katapulty ;-)



W końcu mogę chodzić, choć łóżko nadal rozłożone, nawet nie wiecie jak dobrze jest pospacerować po 2 miesiącach leżenia plackiem w łóżku...
 
Hej Kobiety! Witam Was z rana....na tym L4 jest mi tak dobrze że nie uwierzycie...dobrze zrobiłam...ale macie smaki z rana...ja wcięłam rogalika z dżemem...nockę zaliczam do ciężkich mdłości+zgaga. Dzisiaj mam zamiar leniuchować na całego.
 
ja nie mam problemów z żadnymi zapachami naszczęście :-) chyba że czuje papierosy to zaraz mi się dźwiga i śmierdzi mi to jak niewiem, a przed ciążą paliłam.. (rzuciłam gdy zobaczyłam 2 kreseczki na teście) :-)
 
reklama
Do góry