reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witam
chciałam ogłosić, ze mdlosci ustapily( jak na razie). W końcu mogę coś zjesc i wyjść miedzy ludzi, bo z tymi mdlosciami to ludzie mi normalnie na ulicy smierdzieli. Od wczoraj biorę ginger w pastylkach i to mi chyba pomaga. Chwała Bogu!!
Hej nowe czerwcowki i pozdrowienia dla zadomowionych.
Odliczam dni do
mojego pierwszego USG. Jeszcze tylko 13 dni :-)
 
reklama
ojej od rana rybka?
ja nie lubie ryb :sorry:
wogole chleb mi sie skonczyl i chyba musze isc do sklepu :confused2:
jajku jaka mgla za oknem...
Powiedzcie mi czy lekarz rodzinny wypisze skierowanie na krew i mocz potrzebne do ciazy?
Pytam bo w poprzedniej ciazy latalam prywatnie ze wszystkim, byla kasa wiec sie nie martwilam... ale teraz... zycie.
 
cześć :-)

Melody gratuluje zafasolkowania !!

Ewelinko ty delektujesz sie rybą po grecku a ja gołąbkami hah :-D
fajne mamy śniadania :p

a ja za 2 goodzinki na USG, już ie mogę się doczekać :-)
 
ojej od rana rybka?
ja nie lubie ryb :sorry:
wogole chleb mi sie skonczyl i chyba musze isc do sklepu :confused2:
jajku jaka mgla za oknem...
Powiedzcie mi czy lekarz rodzinny wypisze skierowanie na krew i mocz potrzebne do ciazy?
Pytam bo w poprzedniej ciazy latalam prywatnie ze wszystkim, byla kasa wiec sie nie martwilam... ale teraz... zycie.


Ja rybki pod każdą postacią, za to za mięsem - nie bardzo ;-)
Lekarz rodzinny winien wypisać, ale przecież gin powinien Ci wypisać (?)


Luisiana, gołabki wczoraj opędzlowałam w mega sporych ilościach :-D, &&& za wizytę :)))
 
ewelina dostalam na kartce tylko wypisane co mam zrobic z pieczatka, ale to nie skierowanie :sorry:
Ja chodze prywatnie puki co do gincia... Nie wiem czy dobrze ze zmienilam go :confused2:

luisiana golabka bym zjadla hehehe
daj nam znac jak bedziesz PO wizycie :)
 
Ewelina dzięki za &&, a ja wczoraj zajadałam się bigosem hah

Larvunia mysle że rodzinny każe pójść do ginka, ale jeśli jest fajny i jakiś wyrozumiały to może da skierowanie :-)
 
reklama
ewelina dostalam na kartce tylko wypisane co mam zrobic z pieczatka, ale to nie skierowanie :sorry:
Ja chodze prywatnie puki co do gincia... Nie wiem czy dobrze ze zmienilam go :confused2:

luisiana golabka bym zjadla hehehe

Rozumiem...to idziesz z karteczką do rodzinnego i wypisuje zlecenie bez problemu :tak:
Ja w drugiej ciąży chodziłam prywatnie, ale wszystkie skierowania wypisywał mi normalnie na nfz, chyba kwestia lekarza...


Luisiana, dietę marzenie mamy hahaha
 
Do góry