reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Akasiam, na razie lekarka stwierdziła, że najprawdopodobniej czeka mnie cesarka z powodu mojej wady wzroku (-7) i problemów z kręgosłupem (dyskopatia). Ale żeby to potwierdzić będę musiała za jakiś czas zrobić konkretne badania.
Na razie troszkę cierpię z powodu pleców, bo normalnie w taki stanie biorę ogromne dawki ketonalu + zastrzyki, no a obecnie oczywiście nic nie wchodzi w grę. Pozostaje tylko leżeć... :)
 
reklama
Akasiam, jeśli poprzednie dziecko było urodzone przez cc, to faktycznie za szybko pojawiło się kolejne. Mam nadzieję, że zdążyła Ci się macica porządnie zrosnąć :)
 
Ja miałam pierwszy poród przez cc, drugi siłami natury, ponieważ szpital, w którym prowadzę ciążę jest mocno nastawiony na porody naturalne, a przebyta cesarka nie jest wskazaniem do kolejnej, ale w Twoim Akasiam przypadku, rzeczywiście może tak być, bo minęło bardzo mało czasu...

Co szpital to obyczaj...
 
ja tez mam taką nadzieję- lekarz i położna twierdzą że nic złego nie powinno się dziać bo młoda jeszcze jestem ale pod koniec ryzyko zawsze jest...
traschka bidulko współczuje bólu ale pamiętaj że dzidzia Ci potem wszystko wynagrodzi
 
Ja też prawdopodobnie będę miała cc, mała jestem, chuda :) a zwłaszcza ta jedna nerka są wskazaniami, za duży wysiłek byłby przy sn. Lekarz mówił o cc zanim jeszcze zaczęłam poważnie myśleć o ciąży...
 
Przynajmniej nie będę sama- poród przez cc mnie nie przeraża bo po pierwszym dobrze się czułam ale samo zgłoszenie do szpitala na wyznaczony termin i leżenie na sali bez bóli itd mnie przeraża ale wszystko jest do przeżycia :)
Oki lecę poświęcić troche czasu mojej małej Myszce bo właśnie wstała... miłego popołudnia życzę - buziaki mamusie :*
 
ja ze wzgledy na to co przezylam przy pierwszym porodzie wolalabym chyba teraz cc ale zobaczymy jak to bedzie. a z tym terminem porodu to uwazam ze madry lekarz powinien brac pod uwage to co mowi kobieta. w poprzedniej ciazy mialam jajeczkowanie 9 dni pozniej niz w cyklach reguralnych ale lekarz mnie niesluchal, porod byl wywoalywany nic nie pomagalo, w koncu niunia zaczela sie dusic i skonczylo sie cc. jaka ja bylam wtedy zla i rozczarowana a wiedzialam ze mam jeszcze czas a 9 dni to jednak duza roznica. no ale bylam glupia i sie zgodzilm na to wszytsko. teraz moja pani doktor wziela to wszytsko pod uwage i powiedziala ze pewnie mam racje( teraz wychodzi 5 dni roznicy niz termin od daty miesiaczki. wiec juz teraz jestem spokojniejsza:)
 
reklama
Do góry